VU Statistika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:11:57 | Nuoroda

praeitais metais i vf paskutinis istojo su 16,9 kb tai nepasakyciau kad su 10kb pildo ir istoja

Žinutė parašyta: 2011-07-16 15:02:17 | Nuoroda

Sveiki, as ir planuoju cia stoti, pirmu nuveriu rasiau, manau, kad tureciau istoti:) 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2011-07-16 15:31:02 | Nuoroda

ar yra vaikinu norinciu studijuot statistika? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 15:47:58 | Nuoroda

 Man tai statistika  daugiau moteriška tokia studijų programa :D

Žinutė parašyta: 2011-07-16 18:44:57 | Nuoroda

Studijavau statistiką vienus metus ir nesulaukęs antros sesijos mečiau. Tiesiog nepatiko mokslas, turbūt ne man tiek matematikos.

Mokytis sunku, bendras vidurkis žemas, tačiau jeigu jums užtenka tiesiog išsilaikyti egzaminus tikrai užtenka mokytis vien per sesiją (tik pirmam semsestre, nes apie kitus nieko pasakyti negaliu), taip pat labai svarbūs kontrolinių rezultatai, nes jų taiškai įeina į egzamino balą ir, bent man, buvo labai svarbūs, kad išlaikyčiau egzaminus bent minimaliu balu. Pirmame kurse mokysitiės vien matematiką ir informatiką. Jei informatika dar buvo puse velnio, visa matematika nuobodybių nuobodybė! Ai, dar mokysitės užsienio kalbą.

Rinkausi šią specialybę dėl perspektyvų, tačiau pasimokiau jog geriau pirmiausia rinktis tai kas patinka. Galų gale, perspektyvūs esate Jūs, būsimi studentai, o ne specialybės.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-17 00:56:42 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

 Man tai statistika  daugiau moteriška tokia studijų programa :D

 Čia jau požiūrio reikalas kaip žvelgi į specialybę ir ko iš jos nori, kurią nori studijuot su šia konkrečia specialybe ne išimtis. Ir mano nuomone čia stoja su mintimi, kad baigę specialybę mokės primti sprendimus, turės lemiama ir svarų žodi kad ir kur dirbs, vadovaus ar patarinės, nes statistika rinkt moka ir sociologai ar filosofai (no offence) O čia rimtas reikalas :)

Kas dėl matiekos Gyti turbūt buvai pas Kazakevičiu :) šie fuksai nepatirs tokio džiaugsmo :D o dėl mokslų taip jų bus bus gal ir daug bet nereikia į juos žiurėti kaip į taip ką tu turėsi mokėti ir prisiminti, universiteto tikslas išmokinti žmones mąstyti ty paimti nematyta negirdėta dalyką ir jį mokėti išsiaiškinti suprasti ir taikyti ko ir reikia realiam gyvenime, skaičiai ir teorijos tik vienos testavimo priemonės.. 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 01:27:30 | Nuoroda

Gerbiami busimi studentai, noriu pranesti, kad yra laisvu vietu i VU socialinio darbo istestiniu (neakivaizdiniu) studiju programa. Studiju laikotarpis 4 metai(taip pat ir dieninio skyriaus 4m.).Norint istoti i sia specialybe nereikia labai aukstu balu, mokytis taip pat nera sunku:) ir pabaige turesite prestizinio universiteto bakalaura. Taip kad dar yra laiko apsipresti ir didele tikimybe, kad istosite i VU! Beje, juk ir darba su moslais galesite nesunkiai suderinti.Sekmes!
 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 01:27:31 | Nuoroda

Gerbiami busimi studentai, noriu pranesti, kad yra laisvu vietu i VU socialinio darbo istestiniu (neakivaizdiniu) studiju programa. Studiju laikotarpis 4 metai(taip pat ir dieninio skyriaus 4m.).Norint istoti i sia specialybe nereikia labai aukstu balu, mokytis taip pat nera sunku:) ir pabaige turesite prestizinio universiteto bakalaura. Taip kad dar yra laiko apsipresti ir didele tikimybe, kad istosite i VU! Beje, juk ir darba su moslais galesite nesunkiai suderinti.Sekmes!
 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 13:31:03 | Nuoroda
agnolijus rašė:

Gerbiami busimi studentai, noriu pranesti, kad yra laisvu vietu i VU socialinio darbo istestiniu (neakivaizdiniu) studiju programa. Studiju laikotarpis 4 metai(taip pat ir dieninio skyriaus 4m.).Norint istoti i sia specialybe nereikia labai aukstu balu, mokytis taip pat nera sunku:) ir pabaige turesite prestizinio universiteto bakalaura. Taip kad dar yra laiko apsipresti ir didele tikimybe, kad istosite i VU! Beje, juk ir darba su moslais galesite nesunkiai suderinti.Sekmes!
 

 Kas stoja i statistika, i socialini darba vargu ar stos :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:56:42 | Nuoroda

as cia istojau blem... vos neverkiu dbr

 

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:18:11 | Nuoroda
Andriukas22 rašė:

as cia istojau blem... vos neverkiu dbr

 

 neverk,nejaugi taip nenori tenai? rodos neblogai turetu but

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:33:15 | Nuoroda

 as ir statistika :D atsiras daugiau?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 25
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:32:43 | Nuoroda

Ir aš čionais pakliuvau, bet dar abejoju, ar imti šitą, ar į ekonometrijos mokamą keliaut :S

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:42:45 | Nuoroda

kas cia istojot gal palikit kontaktus - susipazinsim =)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:05:33 | Nuoroda

Aš ir čia pakliuvau, įstojau pirmu numeriu kaip ir norėjau Fb: Simona Biveinytė, skype: Simute999111, palaikom ryšius

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:01:52 | Nuoroda

Merginos vaikinų jau ir yra grupėj ;D

tai va kad dėl kontaktų tai bus padarytas gruopsas kai ateisit ir pasirašysit sutartis jau :) 

 

to KasparasG turėk omenį, kad galima pereiti jei labai norėsi, nes mokėti už mokslą ne ne nepatartina.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:05:45 | Nuoroda

 Ir fuksai jei jau bus kl rašot skype: dxlino

dėl priėmimo kada geriausia, kaip su bendrabučiais, kaip dėl mokslo , kaip dėl fuksų stovyklų :)

STA I grupės kuratorius: Linas Petkevičius

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:26:36 | Nuoroda
KasparasG rašė:

Ir aš čionais pakliuvau, bet dar abejoju, ar imti šitą, ar į ekonometrijos mokamą keliaut :S

 Kasparai, gali pasidomėti rotacijų rezultatais MIF'e, iš 47 ekonometrų skolų neturi tik 17 (pirmas kursas, antras semestras).. Iš savo patirties sakau, kad mokantiem už mokslą yra žymiai sunkiau ir dažniausiai jie meta studijas po kelių semestrų, NIEKAM NEPATARČIAU MOKĖTI UŽ STUDIJAS, JEI TIK TAI ĮMANOMA!. Neagituoju aš, bet siūlau pasilikti savo valstybės finansuojamą vietą statistikoje:) Kaip sako mūsų katedros dėstytojai, vis gi ketvirtame kurse STA, EKO ir FDM studentų lygis supanašėja:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:45:37 | Nuoroda
hostage rašė:
Dxlino rašė:

 į statistika yra 48 vietų ir kasmet jos užpildomos tad tikrai stoja ;)

 įstoja, kai kurie su stojamuoju 10,02 ir užpildo

 sut okiu balu čia niekas neįstoja, kam taip nuvertinti. pati studjuoju statistiką, būsiu pirmakursių kuratorė ir galiu pasakyti, jog mano kurse yra žmogus su 20< balu, tad.. :) manau yra žmonių, kurie įžvelgia neblogas perspektyvas ir čia. jei mažas balas, tai nereiškia, jog specialybė yra labai bloga. pirmą semestrą eko, sta ir fdm mokosi tuos pačius dalykus, du iš jų net pas tuos pačius dėstytojus. mano galva, jei visos specialybės būtų aukštais balais, tai galima būtų prilyginti vos ne diskriminacijai tų, kuriems gal būt nepasisekė gerai išlaikyti brandos egzaminų. be to, pamirškite mokyklinę matametiką, nes ten nebuvo matematika, ir tai, kad gavot 90-100 balų galima sakyt beveik nieko nereiškia.:)

  • Fizika / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:50:46 | Nuoroda

 Esu VU MIF Statistikos II grupės pirmakursių kuratorė -  Auksė Mazgelytė, skype: auksytea_16, jei domina kokia nors informacija - rašykit, papasakosiu, gal būt net sukursim bendrą skype konferenciją.:) 

  • Fizika / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą