KU bendrabuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:19:41 | Nuoroda

gal patys gyvenate? gal pazystami gyvena? o gal siaip ka nors zinote, bet ne is straipsniu internete? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:26:02 | Nuoroda

O taip, tai ir mane dominantys klausimai. ;D


Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:58:04 | Nuoroda

Pirmu numeriu Klaipėda... Įdomu ir man paklausyt nuomonės apie šiuos apkasus :D

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-14 23:37:41 | Nuoroda

Up!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-15 17:24:47 | Nuoroda

Jo, būtų įdomu sužinoti ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 10:45:12 | Nuoroda

Kiek girdėjau prastoki tie KU barakai. :D

Bet tikrai būtų gerai, kad atsilieptų ten gyvenantys žmones ir viską papasakotų. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:02:55 | Nuoroda

Matyt niekas neatsiliepia dėl to, kad niekas juose negyvena. ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:48:58 | Nuoroda

Kuris barakas geriausios/prasčiausios būklės? Taikos pr ., Statybininkų pr., Malūnininkų
g.
? Kuriuose barakuose kurio fako studentus apgyvendina?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:10:48 | Nuoroda
Fikcija rašė:

Kuris barakas geriausios/prasčiausios būklės? Taikos pr ., Statybininkų pr., Malūnininkų
g.
? Kuriuose barakuose kurio fako studentus apgyvendina?

 Kiek man pasakojo, tai berods Statybininkų geriausias, o tikrai, savo akim mačiau, baisiausias Taikos, bet net ir ten gražių kambariukų yra ir nei tarakono rasi, nei ką.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:45:39 | Nuoroda
SunDawn rašė:
Fikcija rašė:

Kuris barakas geriausios/prasčiausios būklės? Taikos pr ., Statybininkų pr., Malūnininkų
g.
? Kuriuose barakuose kurio fako studentus apgyvendina?

 Kiek man pasakojo, tai berods Statybininkų geriausias, o tikrai, savo akim mačiau, baisiausias Taikos, bet net ir ten gražių kambariukų yra ir nei tarakono rasi, nei ką.

 O man visai kitaip pasakojo, kad Taikos kaipštik geriausias, ir vieta jo padoriausia(šalia parduotuvė,stotelė), oir tarakonas kartais koks užklysta,bet tapke pasinaudoji ir vėl ramu. Šiaip bendrabučio nelabai ir pasirinksi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:50:12 | Nuoroda

Na bet visvien labai malonu, kad atsiliepėte ir pasidalinote girdėtomis žiniomis. ;]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:57:19 | Nuoroda

Ir šiaip bendrabutis nuo fakulteto nepriklauso, liaudiškai sakant košė jose yra. Kiek žinau Taikos skaitosi pedagogikos bendrabutis, bet mano draugė humanitarė sėkmingai jame gyvena.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:24:33 | Nuoroda
EIKTUSAU rašė:

Ir šiaip bendrabutis nuo fakulteto nepriklauso, liaudiškai sakant košė jose yra. Kiek žinau Taikos skaitosi pedagogikos bendrabutis, bet mano draugė humanitarė sėkmingai jame gyvena.

O nežinai, ar kambariai dviviečiai ar triviečiai ir t.t. Po kiek mokama yra ir pan. niuansai? : )

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:25:59 | Nuoroda
EIKTUSAU rašė:
SunDawn rašė:
Fikcija rašė:

Kuris barakas geriausios/prasčiausios būklės? Taikos pr ., Statybininkų pr., Malūnininkų
g.
? Kuriuose barakuose kurio fako studentus apgyvendina?

 Kiek man pasakojo, tai berods Statybininkų geriausias, o tikrai, savo akim mačiau, baisiausias Taikos, bet net ir ten gražių kambariukų yra ir nei tarakono rasi, nei ką.

 O man visai kitaip pasakojo, kad Taikos kaipštik geriausias, ir vieta jo padoriausia(šalia parduotuvė,stotelė), oir tarakonas kartais koks užklysta,bet tapke pasinaudoji ir vėl ramu. Šiaip bendrabučio nelabai ir pasirinksi :)

 Bet Taikos barake pati ne kartą buvau, tai ne vien iš pasakojimų žinau. O mano giminaitis jau ketvirti metai ten gyvena... Nu aiškuu, nebėra gal taip baisu kaip prieš kokius 6-8 metus, bet vis dar iki normalios būklės toli. Ten vien langai gąsdinantys, kaip koks bomžynas iš šono atrodo, o Statybininkų ir Malūnininkų buvo geriau sutvarkyti, remontuoti... Čia bent jau mano tokios žinios

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:30:42 | Nuoroda
SunDawn rašė:

Bet Taikos barake pati ne kartą buvau, tai ne vien iš pasakojimų žinau. O mano giminaitis jau ketvirti metai ten gyvena... Nu aiškuu, nebėra gal taip baisu kaip prieš kokius 6-8 metus, bet vis dar iki normalios būklės toli. Ten vien langai gąsdinantys, kaip koks bomžynas iš šono atrodo, o Statybininkų ir Malūnininkų buvo geriau sutvarkyti, remontuoti... Čia bent jau mano tokios žinios

O kaip va dėl tokių visokių niuansų, kur aukščiau klausiau? : )

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:43:33 | Nuoroda
Fikcija rašė:
SunDawn rašė:

Bet Taikos barake pati ne kartą buvau, tai ne vien iš pasakojimų žinau. O mano giminaitis jau ketvirti metai ten gyvena... Nu aiškuu, nebėra gal taip baisu kaip prieš kokius 6-8 metus, bet vis dar iki normalios būklės toli. Ten vien langai gąsdinantys, kaip koks bomžynas iš šono atrodo, o Statybininkų ir Malūnininkų buvo geriau sutvarkyti, remontuoti... Čia bent jau mano tokios žinios

O kaip va dėl tokių visokių niuansų, kur aukščiau klausiau? : )

 Dabar paklausinėjau, tai sakė, kad nėra kažkokios suskirstymo tvarkos bendrabučiuose. Gal kažkiek priklauso nuo fakultetų, bet bent jau Taikos bendrabutyje pilna visokios auditorijos žmonių, tiek chemikų, tiek inžinierių ir pan.. Bent jau Taikos bendrabutyje  lyg ir blokiniai kambariai, t.y. berods vienas dvivietis ir vienas trivietis, kurie naudojasi kriaukle ir tualetu. Dušai rūsy. 12 Lt nuoma + komunaliniai (vasarą su viskuom apie 50 Lt, žiemą apie 130-150 Lt Taikos bendrabutyje). Va, tiek žinau

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:30:28 | Nuoroda

Ačiū už info! ;]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:07:01 | Nuoroda

Kas tie langai, vistiek aš už Taikos. Jeigu norit mokytis, ramiai gyvent, varykit į Statybininkus, ten 10 val išjungia šviesas, viską užrakiną ir eikit gult, be 6rytų neatidaro, todėl apie klubus pamirškit, o apie Malūnininkus vapše nekalbu, ten išejęs vakare į lauką gali nebesugrįžt. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:27:05 | Nuoroda

Kodėl čia taip žiauriai malūnininkuose?

Pati gyvenau taikos, nu baisu baisu. Dušai rūsyje, į kurį per mėnesį eiti viena neįsidrąsinau, ten galima puikų siaubo filmą sukurti. Atviri neužkamšyti vamzdžiai, kažkokios surudųjusios vonios ir belangis kambarys matosi, aj nu nebepasakosiu, vistiek neturiu tiek fantazijos, kad vaizdžiai papasakoti tą siaubą.

Kambariuose didžiausias minusas jų mažumas, dviviečiame telpa dvi lovos ir praeijimas... Miegodamas gali jausti draugo kvėpavimą. Mačiau yra ir fainų kambariukų, su nedvokiančiais tūlikais, tvarkingais. Bet čia ne fuksų nosiai. Fuksams atiteks patys baisiausi. Virutvės tragiškos, dvi surudyjusios kriauklės, dujinė (gal dvi) ir mokyklinis suolas... Kamabariai blokais, po du kambarius, vienas dvivietis, kitas trivietis. Virtuvė visam aukštui.

Žinutė parašyta: 2011-08-12 10:44:37 | Nuoroda

Jau yra sąrašai:

www.ku.lt/_naujienos/skelbiami-2011-m-priimtuju-i-klaipedos-universiteto-bendrabucius-studentu-sarasai

Gal kas žino ar eina nurodyt pageidavimą su kuo gauti kambarį? Nes matau, kad yra mano grupiokių gavusių, tai norėtųsi su grupiokėm ir gyvent ar bent jau taip pat fuksėm ;//

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą