KU bendrabuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-20 11:22:53 | Nuoroda

Galit gal įmest čia tą pasiūlymą belaidžio zebros už 11lt/mėn?

Žinutė parašyta: 2011-08-20 11:39:29 | Nuoroda
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

 Tu geriau atvažiuok, įsikurk ir tada nueik į TEO. Ten sutark sutartį ir su duona ir druska lauk Zebro vyrų. Tada jie atveš Tau modemą, laidukų ten pajunginės koridoriais ir VA TADA jau galėsi šėlt internete ;D

 

Žinutė parašyta: 2011-08-20 12:54:04 | Nuoroda
Kitekatka** rašė:
R.R. rašė:
teptep rašė:

 Šiaip kiek girdėjau statybininkų barakas yra geriausias iš tų 3 :) o kaip yra iš tiesų neaišku...

 

kada žadat atvykt į baraką (statybininkų ? ) ;DD

 aš galvoju 30d, noriu apsižiūrėt viską :)) bet dar tik taip planuoju :) kada pati?

 As tai 31 o ,kaip jus?

 Aš tai 30 d, manau :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-20 14:25:44 | Nuoroda
Tinker-bell rašė:

Galit gal įmest čia tą pasiūlymą belaidžio zebros už 11lt/mėn?

 Kadangi tevai yra zebra vartotojai tai men tik 11lt internetas.zebra.lt/node/61

Žinutė parašyta: 2011-08-20 14:29:20 | Nuoroda
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

 Tu geriau atvažiuok, įsikurk ir tada nueik į TEO. Ten sutark sutartį ir su duona ir druska lauk Zebro vyrų. Tada jie atveš Tau modemą, laidukų ten pajunginės koridoriais ir VA TADA jau galėsi šėlt internete ;D

 

 Aaa.. Tai pas tave ne zebra belaidis, o tik modemas, kuris padaro intika belaidziu, toki as manuos turiu... O as sneku apie tikrai belaidi interneta, kur net modemu ir visokiu laidu nereikia.. :) Gal zinai kaip situacija su juo? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 15:27:42 | Nuoroda
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

 Tu geriau atvažiuok, įsikurk ir tada nueik į TEO. Ten sutark sutartį ir su duona ir druska lauk Zebro vyrų. Tada jie atveš Tau modemą, laidukų ten pajunginės koridoriais ir VA TADA jau galėsi šėlt internete ;D

 

 Aaa.. Tai pas tave ne zebra belaidis, o tik modemas, kuris padaro intika belaidziu, toki as manuos turiu... O as sneku apie tikrai belaidi interneta, kur net modemu ir visokiu laidu nereikia.. :) Gal zinai kaip situacija su juo? :)

 Aha, supratau, kad mes ne apie tokį patį belaidį kalbam :o Žinau, turėjo kambariokė, kai gyveno penktam aukšte tai tvarkoj buvo, kai persikėlė pas mane į antrą, tai reikėdavo bloke sėdėt su arbatos puodeliu, nes kambary negaudydavo :)

Žinutė parašyta: 2011-08-25 09:07:38 | Nuoroda

Pradejau krautis po truputi daiktus ir man pasidare neaisku ar kambariuose yra kokios spintos? nes kiek zinau daugumoje bendrabuciu jos buna kambariuose, o kaip malunininku g bendrabutyje?

Žinutė parašyta: 2011-08-27 04:31:02 | Nuoroda

kas klause apie statybininku baraka, tai klauskit konkreciau kas domina, nes bendra info pries tai pateikiau. kam aktualu internetas sitam barake, tai nesitikekit tureti ji kambary jei gyvenat ne tame aukste kur routeris yra ir ypac jei tai kambarys koridoriaus gale. antras dalykas, juo iki siol naudodavosi visas barakas, tai naudojimas imanomas tik geriausiu atveju po vidurnakcio. galu gale pas musu yra sviesolaidinis internetas dabar, mokat 36lt/men., tai manau esant bloke 5 zmonem cia centai gaunas. ypac jei pirmakursiai gyvens bloke su tais kurie jau turi, tiesiog susitarsit kad prisimesit ir viskas.

Žinutė parašyta: 2011-08-27 11:46:26 | Nuoroda
eimonte rašė:

Pradejau krautis po truputi daiktus ir man pasidare neaisku ar kambariuose yra kokios spintos? nes kiek zinau daugumoje bendrabuciu jos buna kambariuose, o kaip malunininku g bendrabutyje?

Yra yra :)

Žinutė parašyta: 2011-08-27 16:52:49 | Nuoroda
laimuxx rašė:

kas klause apie statybininku baraka, tai klauskit konkreciau kas domina, nes bendra info pries tai pateikiau. kam aktualu internetas sitam barake, tai nesitikekit tureti ji kambary jei gyvenat ne tame aukste kur routeris yra ir ypac jei tai kambarys koridoriaus gale. antras dalykas, juo iki siol naudodavosi visas barakas, tai naudojimas imanomas tik geriausiu atveju po vidurnakcio. galu gale pas musu yra sviesolaidinis internetas dabar, mokat 36lt/men., tai manau esant bloke 5 zmonem cia centai gaunas. ypac jei pirmakursiai gyvens bloke su tais kurie jau turi, tiesiog susitarsit kad prisimesit ir viskas.

 Bet pvz. pažiūrėjus kur veikia Mezon`as, tai rodo, jog šiame bendrabutyje veikia jis.. tai gaunas, kad nesąmonė čia?

Žinutė parašyta: 2011-08-29 01:26:34 | Nuoroda

mezon'as ir zebra beleidis nieko bendro tarpusavyje neturi ;) mezon yra mezon ir jis dirba savo tinklais, zebra dirba savais. antras dalykas, pats kuri laika naudojaus mezon'u kol nebuvo sviesolaidzio, tikrai ne pyragai, ypac jei tavo langai bus i vakarine puse.

Žinutė parašyta: 2011-08-31 16:04:36 | Nuoroda

Gal kas zino, jeigu as pasirasau sutarti su bendrabuciu, sumoku ta 200lt, ir jeigu po menesio nusprendziu iseiti, ar grazins man tuos 200?

Žinutė parašyta: 2011-09-03 16:10:03 | Nuoroda

 Turėtų gražinti

Žinutė parašyta: 2013-05-24 21:14:32 | Nuoroda

Sveikuciai, norejau paklausti apie karklu gatveje esanti bendrabuti, nes tik keli metai kaip supratau ten ku studentai gyvena. Kaip ten tvarka? gal yra ten gyvenanciu?

Žinutė parašyta: 2013-06-04 01:53:21 | Nuoroda

Normalus bendrabutis. Kambariai keturviečiai, dideli. Lovos dviaukštės, langai plastikiniai. Kaina per mėnesį 120lt.

Žinutė parašyta: 2013-06-06 14:44:58 | Nuoroda

o kaip su dusais ir tualetais?

Žinutė parašyta: 2013-06-07 23:41:34 | Nuoroda

Yra kiekvienam kambaryje įrengti kaip atskira patalpa.

Žinutė parašyta: 2013-08-13 11:23:03 | Nuoroda

Papasakokit, kokie siais laikais reikalai su internetu bendrabuciuose???? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą