VU vadyba ir verslo administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:32:54 | Nuoroda

Sveik. Prašau, atysakykit, ar studijuojant čia reikia būti labai komunikabiliam? Man bendrauti nelabai patinka...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-14 20:43:40 | Nuoroda

Hey, atsakykit kas nors, būkit geri

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:00:41 | Nuoroda

Reikia, juk teks bendrauti su zmonemis...

Žinutė parašyta: 2011-07-18 12:50:00 | Nuoroda

Bendrauti reikes visur, kaip kitaip komunikuoti su savo grupiokais ir kursiokai

Žinutė parašyta: 2011-07-18 13:19:53 | Nuoroda

Kas bandysit studijuoti? Su kokiais kb stosit ir kokiu numeriu ši studijų kryptis jūsų LAMAbpo sąraše?

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:58:08 | Nuoroda

Aš tai norėčiau sužinoti kaip studijos? sunkios? Idomios? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-19 01:50:11 | Nuoroda

Aš galvojau apie šitą. Bandysiu su 18.26. Niekur nieko negirdėt kils ar kris šitos spec. balas šiais metais? nes labai jau ant klaustuko..:\

Žinutė parašyta: 2011-07-19 14:32:58 | Nuoroda
Aiwiz rašė:

Aš galvojau apie šitą. Bandysiu su 18.26. Niekur nieko negirdėt kils ar kris šitos spec. balas šiais metais? nes labai jau ant klaustuko..:\

Lyginant 2009 ir 2010m. paskutinius kviečiamųjų balus, tai kb krito ~0,5 balo. Tikiuosi, kad šiais metais taipogi kris, nes man, kaip ir tau, viskas kabo ant plauko :(

Žinutė parašyta: 2011-07-21 15:51:24 | Nuoroda

Dabar man iškilo vienas klausimas. Ar pabaigusi šią specialybę, galėsiu ieškotis buhalterės ar auditorės darbo? Nes studijų programoje rašoma, kad ji išsiskiria į marketingą, bahalterinę apskaitą ir auditą. Ar tokio pobūdžio darbo galėsiu ieškotis tik pabaigus magistrą?

HELP! Žiauriai pasimečiau...

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:26:45 | Nuoroda
Margareta rašė:

Kas bandysit studijuoti? Su kokiais kb stosit ir kokiu numeriu ši studijų kryptis jūsų LAMAbpo sąraše?

 As bandysiu studijuot, ziuresiu kaip seksis, jei istosiu.. sarase rasiau 1vietoj vf, o 2 vietoj vnf:)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:35:18 | Nuoroda

 Na aš taip pat planuoju čia stoti, ir rašiau pirmu numeriu VF, su 18.72 balu ir antra vietą į VNF, bet tikiuosi pakliųti į VF :)

  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:01:50 | Nuoroda
Eglė* rašė:

 Na aš taip pat planuoju čia stoti, ir rašiau pirmu numeriu VF, su 18.72 balu ir antra vietą į VNF, bet tikiuosi pakliųti į VF :)

manau, kad ir pakliusi i vf:) sekmes!;)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 20:24:58 | Nuoroda
v-a-s-a-r-a rašė:
Eglė* rašė:

 Na aš taip pat planuoju čia stoti, ir rašiau pirmu numeriu VF, su 18.72 balu ir antra vietą į VNF, bet tikiuosi pakliųti į VF :)

manau, kad ir pakliusi i vf:) sekmes!;)

 Tikiuosi, o tu planuoji irgi į VF? :)

  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-21 23:19:10 | Nuoroda
Eglė* rašė:
v-a-s-a-r-a rašė:
Eglė* rašė:

 Na aš taip pat planuoju čia stoti, ir rašiau pirmu numeriu VF, su 18.72 balu ir antra vietą į VNF, bet tikiuosi pakliųti į VF :)

manau, kad ir pakliusi i vf:) sekmes!;)

 Tikiuosi, o tu planuoji irgi į VF? :)

 abejoju ar pakliusiu, mano balas susidaro 17,30, bet stosiu ir i vnf :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:14:41 | Nuoroda

Gal kas zinot ar sunku cia studijuoti?:D kazkodel paskutine diena yra zmoniu, kurie neigiamai atsiliepia i sia specialybe...

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:02:52 | Nuoroda
v-a-s-a-r-a rašė:

Gal kas zinot ar sunku cia studijuoti?:D kazkodel paskutine diena yra zmoniu, kurie neigiamai atsiliepia i sia specialybe...

 Visad atsiras neigiamai prieš kažką nusiteikusių žmonių, tai nėra ko stebėtis. O atsiliepia neigiamai, manau, dėl to, kad yra žodis vadyba. Daugelis iškart "nurašo" šią specialybę, manydami, jog net ir turint vadybos diplomą galima dirbti tik maximos kasininku. Žinoma, kai baigia profkę, geriausiu atveju kolegiją ir iškart nori gauti prestižinės įmonės vadovo vietą, ko daugiau tikėtis. Taigi, moralas tame, kad nereikia klausyti, ką kiti sakys, geriau persiskaityti pačią studijų programą, mokomuosius dalykus bei, svarbiausia, ateities perspektyvas

Žinutė parašyta: 2011-07-22 17:05:44 | Nuoroda
Margareta rašė:
v-a-s-a-r-a rašė:

Gal kas zinot ar sunku cia studijuoti?:D kazkodel paskutine diena yra zmoniu, kurie neigiamai atsiliepia i sia specialybe...

 Visad atsiras neigiamai prieš kažką nusiteikusių žmonių, tai nėra ko stebėtis. O atsiliepia neigiamai, manau, dėl to, kad yra žodis vadyba. Daugelis iškart "nurašo" šią specialybę, manydami, jog net ir turint vadybos diplomą galima dirbti tik maximos kasininku. Žinoma, kai baigia profkę, geriausiu atveju kolegiją ir iškart nori gauti prestižinės įmonės vadovo vietą, ko daugiau tikėtis. Taigi, moralas tame, kad nereikia klausyti, ką kiti sakys, geriau persiskaityti pačią studijų programą, mokomuosius dalykus bei, svarbiausia, ateities perspektyvas

 Taip, tas zodis vadyba daug kam kliuna:/ na bet tikiuosi neapsiriksiu pasirinkusi sia studiju krypti..:)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 13:31:21 | Nuoroda

Tikiuosi įstosiu

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:12:52 | Nuoroda
Evonna rašė:

Tikiuosi įstosiu

 O koks tavo KB susidaro?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 19:08:42 | Nuoroda
v-a-s-a-r-a rašė:
Evonna rašė:

Tikiuosi įstosiu

 O koks tavo KB susidaro?

 18,36. Per plauką daugiau, lyginant su praeitų metų paskutiniojo kviečiamojo balu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą