KTU maisto technologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:45:08 | Nuoroda

Sveiki. Ar kas nors mokosi sia specialybe? Ar sunku mokytis? Kokios isidarbinimo galimybes? :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-18 12:36:10 | Nuoroda

Mane taip pat domina šios studijos. Galbūt kas nors žino, ar nesimokius chemijos nuo 10 klasės ten bus įmanoma ką nors suprasti? :D Kažkur skaičiau, kad chemija mokoma nuo pagrindų, ar tai tiesa????

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-18 14:16:27 | Nuoroda

Sveiki, mane taip pat domintu si specialybe :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 15:03:12 | Nuoroda
Devilish rašė:

Mane taip pat domina šios studijos. Galbūt kas nors žino, ar nesimokius chemijos nuo 10 klasės ten bus įmanoma ką nors suprasti? :D Kažkur skaičiau, kad chemija mokoma nuo pagrindų, ar tai tiesa????

 Taip, chemija bus dėstoma nuo pagrindų. Su ja neturėtų iškilti jokių problemų ;)

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 15:21:38 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

Sveiki. Ar kas nors mokosi sia specialybe? Ar sunku mokytis? Kokios isidarbinimo galimybes? :)

 Bent jau man pirmam kurse nebuvo labai sunku, viską įmanoma išmokti. Jeigu semestro metu sąžiningai mokaisi tai ir sesija lengva (sumažėja egzaminų). Svarbu neapsileist, ypač su informatika.  O įsidarbinimo galimybės priklausys tik nuo tavęs. O šiaip tai  jos tikrai geros ;)

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:53:51 | Nuoroda
Žinovas rašė:
PA_svajok rašė:

Sveiki. Ar kas nors mokosi sia specialybe? Ar sunku mokytis? Kokios isidarbinimo galimybes? :)

 Bent jau man pirmam kurse nebuvo labai sunku, viską įmanoma išmokti. Jeigu semestro metu sąžiningai mokaisi tai ir sesija lengva (sumažėja egzaminų). Svarbu neapsileist, ypač su informatika.  O įsidarbinimo galimybės priklausys tik nuo tavęs. O šiaip tai  jos tikrai geros ;)

 Ai, va, papasakokit, kaip su ta informatika :D Prisiskaičiau tokių gan baisių komentarų, dėl kurių jau net mažėja noras stot į šią specialybę.

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:22:28 | Nuoroda
Devilish rašė:
Žinovas rašė:
PA_svajok rašė:

Sveiki. Ar kas nors mokosi sia specialybe? Ar sunku mokytis? Kokios isidarbinimo galimybes? :)

 Bent jau man pirmam kurse nebuvo labai sunku, viską įmanoma išmokti. Jeigu semestro metu sąžiningai mokaisi tai ir sesija lengva (sumažėja egzaminų). Svarbu neapsileist, ypač su informatika.  O įsidarbinimo galimybės priklausys tik nuo tavęs. O šiaip tai  jos tikrai geros ;)

 Ai, va, papasakokit, kaip su ta informatika :D Prisiskaičiau tokių gan baisių komentarų, dėl kurių jau net mažėja noras stot į šią specialybę.

 Man asmeniškai su informatika nebuvo jokių problemų, nors jos neturėjau nuo 10kl. Žinoma, iš pradžiu buvo sunkiau kol persilauži... Kai pripranti prie krūvio bei darbo „apsukų“, nebėra taip sunku.
Kas nuo pirmų dienų ją mokės, bent jau mano grupėj problemų neturėjo (visi sėkmingai baigė). Dėstytojas nėra jau toks „kirvis“ kaip aš prieš stojant čia buvau  prisiskaitęs. Kam sunkiau sekas skiria ir papildomą laiką darbams pasibaigti bei kaikuriems atsiskaitymams daugybe nemokamų perrašymų. Visada galima pas jį nueiti ir pasiklausti kas neaišku.Turbūt sunkiausias dalykas yra kodavimas, bet įveikiamas jei lankysi paskaitas ir stengsies suprast, o ne iškalti kaip dauguma ;D

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:26:35 | Nuoroda

O mokosi tokiu , kurie chemijos nesimoke nuo 10kl.? Ar tokie ir iškrenta? :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:37:45 | Nuoroda

 Idomu, koks yra konkursinis balas  nes zurnale "KUR STOTI" balai blogai surasyti 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:39:26 | Nuoroda

Preitais metais minimalus pirmam etape 13,5 :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-18 20:04:06 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

Preitais metais minimalus pirmam etape 13,5 :)

 cia nemokamame? tai tada pakankamai zemas balas

Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:37:25 | Nuoroda

nemokamam ;)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:43:04 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

O mokosi tokiu , kurie chemijos nesimoke nuo 10kl.? Ar tokie ir iškrenta? :D

 Mokosi ir ne vienas :D Dėl chemijos tikrai niekas dar nėra iškritę, bent jau iš pirmo kurso ;D  Pirmajame pusmetyje  yra dėstomi chemijos pagrindai (daugiausia 11-12kl. medžiaga) + truputį naujos medžiagos. Tai kas mokėsi chemiją mokykloje pasikartojo ir turėjo nemažai laisvo laiko, o kas ne turėjo progą išmokti :)

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:49:55 | Nuoroda

O kaip su matematika ten,ar imanoma susidorot?

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:18:39 | Nuoroda
tigriule rašė:

O kaip su matematika ten,ar imanoma susidorot?

 su matematika sunkiau nei su chemija :D Beveik visiems lengviau ar sunkiau, bet  pavyksta susidorot :) Nebent jau labai nedraugauji su matematika...

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:28:19 | Nuoroda

Na jau su matematika nelabai bendrauju, geriau chemija,bet kasko vistiek idomi si specialybe atrodo

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:16:53 | Nuoroda

 parduodu knyga 'Janickis-Kreviene , 'neorganines chemijos teorijos pagrindai ir praktiniai uzdaviniai'' 20lt, 862667489 sms

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą