HELP. VU ar VPU MIF'as
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-19 14:01:54 | Nuoroda

Labai noriu būti matematikos mokytoja, tad kas geriau VU ar VPU mif'as? Nežinau ką rašyti pirmoje vietoje, nors pačią labiau traukia VPU...

Žinutė parašyta: 2011-07-19 14:32:02 | Nuoroda

Jei tave traukia VPU, tai ir rinkis jį, tuo labiau norint tapti mokytoja. :) Pabaigusi VU iškart mokytoja negalėsi dirbti, tam juk reikia pedagogo diplomo, tad tektų dar kažkur pasimokyt, kad pasikeltum kvalifikaciją. O šiaip draugė mokosi VU MIF'e, nėra nusivylusi, bet negali pasakyt, kad ir labai patiktų jai ten, nes mokymosi krūvis begalo didelis, ji beveik nieko ir neveikia tik mokosi. 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-19 15:07:59 | Nuoroda

VU studijų apraše rašo, jog baigus matematikos ir informatikos mokymo (ne matematikos taikymų) studijas suteikiama pedagogo kvalifikacija... Tad kaip suprantu papildomų mokslų nereiktų.  :) nors VPU traukia labiau, bet vstk sunku apsipręsti... Nes teko girdėt įvairių nuomonių :) Tačiau jų per mažai, kad būtų visiškai aišku ką rašyt pirmoje vietoje :) Žinau, kad ir kur įstočiau vistiek teks daug mokytis, o tam jau aš morališkai pasiruošus :) Dėl to, ko tikrai nori, stengtis verta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:50:49 | Nuoroda

Na, nežinojau, kad ten suteikia ir pedagogo kvalifikaciją. :) Suprantu tave, aš ir daug svarsčiau tarp dviejų univeristetų, bet dabar tvirtai apsistojau ties VPU. Pvz., VPU bus daugiau praktikos, tiksliai nežinau, kuriuose kursuose, bet bus galima praktiką atlikti su mokiniais, o VU pagrinde vien sausa teorija. Plius, VPU kažkiek lengviau mokintis, lengviau gauti ir stipendiją, nes ten stoja ne tokie rimti konkurentai kaip į VU. 

Aišku, kadangi pati pasirinkau VPU įžvelgiu tik jo pliusus, reiktų kad dar kažkas objektyvią nuomonę ape VU pareikštų. Bet spręst tik tau :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:47:49 | Nuoroda

nu aš pati svarstau ar vu mifas man..
o dėl vpu, na studijavo matematiką ir informatiką mano pusbrolis, tai skundėsi vien kiek pamenu, ir tikrai nebuvo kad bimbam ;D
išvis tokia specialybė kaip matematika reikalauja mokslo.. :)
 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:59:33 | Nuoroda

o ką būtent nori studijuot mif'e? :)

Aš tikrai ir nesitikiu, kad VPU būtų labai lengva :) žinau, kad reiks daug dirbt, bet manau esu tam pasiruošus :) Nes visada norėjau studijuot būtent šitą specialybę....

Žinutė parašyta: 2011-07-19 23:05:16 | Nuoroda

na į prestižines neįstoju, o ir nežinau ar noriu labai :D tai lieka mmt ir statistika..
labiau į mmt :) 


  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-19 23:19:04 | Nuoroda

Aišku :) tai sėkmės Tau stojant :) o man šitos kelios likusios dienos bus pačios sunkiausios... Labai greit ta liepos22d. artėja... :D o aš vis dar ne visai apsisprendus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-19 23:38:44 | Nuoroda

aš irgi ne... bus sunku mife, na bet nieko geriau nematau :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-20 02:02:27 | Nuoroda

VU MIF MIM studijų baigimas suteikia matematikos bakalauro laipsnį, kartu išduodama pažyma, leidžianti dirbti matematikos ir informatikos mokytoju. Pasiskaitykite, prašau, prieš klaidinant žmones ;]

Informaciją galite rasti VU MIF Matematikos ir informatikos metodikos katedros puslapyje.

www.mif.vu.lt/katedros/mmk/index.html

 

Gyvenimiškas pastebėjimas - nėra lengvų arba sunkių mokslų. Yra skirtingi požiūriai - norėsi studijuoti arba nenorėsi. Todėl, tikiu, kad VPU nėra taip jau lengva studijuoti. Pati studijuoju VU MIF MIM, dabar jau, ketvirtame kurse. Patariu nesiklausyti draugės, kuri sako, kad krūvis yra nežmoniškas. Jis yra pritaikytas studijavimui, o ne studentavimui. Jei staiga savaitę prieš sesiją prisiminsit, kad studijuojate - arba kažkas primins - tai nesitikėkite, kad gauti gerą pažymį bus lengva. Krūvis yra paskirstytas taip, kad jei kiekvieną dieną sedėsite prie mokslų tiek pat, kiek sedėjote mokykloje prie pamokų (turint omeny iki 3 valandų vidutiniškai), tai turėsite labai gerus pažymius, kas reiškia, tikriausiai, stipendijos gavimą.

Beje, MIF'e nėra "neprestižiskų" arba "prestižiškų" specialybių. Jei ateisit po baigimo pas darbdavį, mesit jam ant stalo diplomą ir pasakysit "baigiau FDM'ą/ekonometriją/PS'ą/IT/Informatiką/MMT/MIM/statistiką/bioinformatiką - noriu darbo, kad gaučiau dešimt štūkų iškart" vargu ar pasiseks ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:25:37 | Nuoroda

hmm... galbūt ne taip buvau supratusi... skaičiau vat šitą aprašą:

www.vu.lt/site_files/SD/Programos/Matematikos_ir_informatikos_mokymas.pdf

Ten parašyta:

Suteikiama profesinė kvalifikacija: Mokytojas.

Ar aš dar kažkaip suklaidinau...?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:30:39 | Nuoroda

Beje, dėkui už pastebėjimus :) Niekas apie pinigus, kuriuos gausim ateity ir nekalbėjo.. Niekas ir nesitiki manau daug gaut, bent jau pradžioj... Labai jau taip tvirtai ir piktai atrėžėt :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:21:10 | Nuoroda

Tai ir yra mokytojo kvalifikacija ;] Pažyma yra patvirtinanti ją dokumentas ;]

Atsiprašau, jei gavosi piktai - tikrai nenorėjau nieko skriausti :}

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-21 13:26:00 | Nuoroda

Sveika, mokaus VU matematikos ir informatikos mokymą, baigiau pirmą kursą. Skųstis tikrai negaliu. Mokytis nėra labai sunku, visada gali sulaukti pagalbos iš grupiokų ar vyresnių kursų studentų. Antrą semestrą turėjom stebimąją praktiką vienoje Vilniaus mokykloje. Pusė grupės gaunam 400 Lt pedagogines stipendijas. Jei kyla kažkokių klausimų gali klausti:)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 15:50:37 | Nuoroda

na kas istojo i vu matematikos ir informatikos mokyma? ieskom busimu kolegu :) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-30 14:25:11 | Nuoroda
rami99 rašė:

na kas istojo i vu matematikos ir informatikos mokyma? ieskom busimu kolegu :) 

 spėju kad nelabai daug jų bus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 21:50:16 | Nuoroda
Svaja rašė:
rami99 rašė:

na kas istojo i vu matematikos ir informatikos mokyma? ieskom busimu kolegu :) 

 spėju kad nelabai daug jų bus :)

 nu sake, kad nedaug :), bet vistiek noretusi susipazinti is anksto :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą