Kas negaili patarimų;]
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:32:37 | Nuoroda

Sveiki, kadangi šiame forume visi tokie geranoriški, tai kreipiuosi į jus. padėkit apsispręsti ką rašyti 3-ioje vietoje, į kuria turėčiau tikrai įstoti. (1,2 vietos - tai svajonės neįmanomos). Taigi, anglų filologiją ar ekonomiką?

Ačiū už pagalbą

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:34:21 | Nuoroda

o kas pirmose vietose? ir kas labiau patinka?

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:43:19 | Nuoroda

skandinavai. tame ir esme kad niekaip negaliu apsispresti.. ir vienur ir kitur noreciau pabandyt, bet juk parasyt galiu tik viena

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:50:11 | Nuoroda

kaip įdomiai, tiek norinčių į skandinavus.. .o kiek mačiau planą, tai tik 8 vf vietos :O
bet tavo balai geri, kodėl manai kad nepateksi?
o šiaip tai, arba tau patinka kalbos, arba matematika... nors ekonomikoj daugiau ten filosofijos visokios :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:17:27 | Nuoroda

matyt as keistuole;D sakau, gal su ekonomika daugiau galimybiu rast padoru darba..bet kad ir tu ekonomistu jau tieeek daaug..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:30:12 | Nuoroda

 Bet kur - tik ne y ekonomika.... Tu ekonomistu jau visa lt rinka perkrauta ir siaip lietuvoj jei jau dievini matematika ir pan, tai ekonomika studijuot apsimoka nebent ISM...

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:50:56 | Nuoroda

Galbūt prie to pačio ir man patarsite.;)) KAs geriau : verslo administravimas ar ekonomika? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:51:51 | Nuoroda
deimante581 rašė:

Galbūt prie to pačio ir man patarsite.;)) KAs geriau : verslo administravimas ar ekonomika? :)

 Nei cia , nei cia pati nestociau...

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:56:09 | Nuoroda

 filologija, tiksliai nezinau apie ka tas mokslas, bet kaip kazkas sake tai ir as pakartosiu, jog ekonomistu vis daugeja, gali but sunku darba rast

  • Geografija / MBE 5
  • Informacinės technologijos / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:00:06 | Nuoroda

Na mano tai patarimas būtų toks, kad žiūrėk kas pačiai labiau prie širdies ir apie ką visad svajojai.Anglų filologija ir ekonomika labai skirtingi dalykai, tad gali teisingai pasirinkti tik klausydama savo pačios balso o ne to, ką sako kiti. Aš pati asmeniškai renkuosi ekonomiką(labiausiai noriu finansus) , nes jau seniai apie ją galvoju ir nesvarbu, kad ekonomistų daug, dėl to tikrai neverta pamesti savo svajonių:)O apie anglų filologija nelabai ką žinau, nes net neturiu tokių minčių ir nelabai mėgstu anglų kalbą:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:13:45 | Nuoroda

kad ir anglų filologiją yra ganėtinai populiari.
na bet paskaičiavus kiek ekonomistų prištampuoja per metus, tai baisu :D
aš irgi dievinu matematiką, bet apie ekonomiką net negalvoju.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:19:53 | Nuoroda

oj masciau ir apie vadyba, bet kad tu vadybininku tai irgi daugybe...

butu labai saunu jei ''tas balsas'' manyje prabiltu ir pasakytu ko as noriu... na bet manau paliksiu anglu, blogiausiu atveju perstosiu kitais metais kitur

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:27:57 | Nuoroda

Na vadybos nepatariu ir kiek girdėjau niekas nepataria, nes jie mokosi ale visko bet nemoka nieko.Nes jeigu tu gali daryti viską-vadinasi nieko gerai:) isvis vadyba yra ne mokslas o ypac ne bakalauro studijoms.

Na o Mirtishiukas galiu pasakyti, kad jei negalvoji apie ekonomiką tai ir gerai, kiekvienas galvoja apie tai kas jam tinka ir patinka:) as pati asmeniškai vien apie ekonomiką irgi negalvoju, bet renkuosi ją, nes vėliau noriu prisinkti finansų specializaciją.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 14:33:39 | Nuoroda

va dar pagalvojau, ekonomika pabaigus tai magistru bent ivairu yra.o anglu tai vertimas nebent..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:08:11 | Nuoroda

aš kažkaip manau kad ekonomiką geriau magistre pasibaigt, nes tada ir mokslas kitoks, o bakalaure ką nors rimtesnio, ten kokią matematiką :D 
na bet ne visi taip nori, ir man gerai ir jum :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:16:07 | Nuoroda
Esccada rašė:
deimante581 rašė:

Galbūt prie to pačio ir man patarsite.;)) KAs geriau : verslo administravimas ar ekonomika? :)

 Nei cia , nei cia pati nestociau...

kodėl? :P  Su matematikos,lietuviu ir istorijos egzaminais turbūt geresnių pasirinkimų ir nėra.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:27:30 | Nuoroda
deimante581 rašė:
Esccada rašė:
deimante581 rašė:

Galbūt prie to pačio ir man patarsite.;)) KAs geriau : verslo administravimas ar ekonomika? :)

 Nei cia , nei cia pati nestociau...

kodėl? :P  Su matematikos,lietuviu ir istorijos egzaminais turbūt geresnių pasirinkimų ir nėra.

 nes ir taip labai daug jų prigaminta todėl perspektyvos nelabai kokios. ir šiaip dažniausiai nežino kur stot tai rašo ekonomiką.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:33:03 | Nuoroda
deimante581 rašė:

Galbūt prie to pačio ir man patarsite.;)) KAs geriau : verslo administravimas ar ekonomika? :)

 na dar yra vadybos informacines sistemos, bet neisivaizduoju ar cia perspektyviau nei vadyba ir verslo administravimas..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:02:28 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
deimante581 rašė:
Esccada rašė:
deimante581 rašė:

Galbūt prie to pačio ir man patarsite.;)) KAs geriau : verslo administravimas ar ekonomika? :)

 Nei cia , nei cia pati nestociau...

kodėl? :P  Su matematikos,lietuviu ir istorijos egzaminais turbūt geresnių pasirinkimų ir nėra.

 nes ir taip labai daug jų prigaminta todėl perspektyvos nelabai kokios. ir šiaip dažniausiai nežino kur stot tai rašo ekonomiką.

 Vat butent, kai rinkausi egzus galvojau apie socialine srity, bet gavosi taip, kad dabar pirmu nr technologiju srities stidiju programa ;P

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-20 20:47:03 | Nuoroda
Esccada rašė:
Mirtishiukas rašė:
deimante581 rašė:
Esccada rašė:
deimante581 rašė:

Galbūt prie to pačio ir man patarsite.;)) KAs geriau : verslo administravimas ar ekonomika? :)

 Nei cia , nei cia pati nestociau...

kodėl? :P  Su matematikos,lietuviu ir istorijos egzaminais turbūt geresnių pasirinkimų ir nėra.

 nes ir taip labai daug jų prigaminta todėl perspektyvos nelabai kokios. ir šiaip dažniausiai nežino kur stot tai rašo ekonomiką.

 Vat butent, kai rinkausi egzus galvojau apie socialine srity, bet gavosi taip, kad dabar pirmu nr technologiju srities stidiju programa ;P

 ir gerai, socialinių ir be tavęs dvi krūvos ;D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą