Internetas + maršrutizatorius
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:50:06 | Nuoroda

Sveiki :D Kadangi mazai tenusimanau apie pc, todel prasau jusu pagalbos :) Kiek girdejau, viena interneta galima pasileisti per visa buta, t.y kazkaip per marsrutizatoriu :D zadame gyvent su draugem vienam bute, tai kiekvienai prie laptopo butu prabanga turet po nuosava neta :D gal kas galit padet man susigaudyt siuose reikaluose? O gal kas sitaip naudojates? prasau, pasidalinkit patirtimi :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:54:58 | Nuoroda

aš naudojuosi, bet nesusigaudau :D žinau tik, kad jis prijungtas ir prie stacionaraus pc, o laptopu prisijungia ten jau jame įvedus slaptažodį. daugiau nieko nežinau, bet šiaip taip yra gerai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:04:57 | Nuoroda

Aš naudojuos. Pastato bute arba name tokią mažą dėžutę , į ją įjungia interneto laidą ir tada ta dėžutė skleidžia internetą po visus namus. Visai patogu , nereikia laito tampyt paskui. Sukuria tau tokį lyg ir serverį su tavo vardu ir susigalvoji paswordą, kad niekas be reikalo nelandžiotų į šitą tavo erdvę Žodžiu naudojimasis yra elementarus, tik tiek, kad internetas sulėtėja palyginus su tuo kuris būna pajungtas tiesiai į pc

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:09:04 | Nuoroda
overlook rašė:

Aš naudojuos. Pastato bute arba name tokią mažą dėžutę , į ją įjungia interneto laidą ir tada ta dėžutė skleidžia internetą po visus namus. Visai patogu , nereikia laito tampyt paskui. Sukuria tau tokį lyg ir serverį su tavo vardu ir susigalvoji paswordą, kad niekas be reikalo nelandžiotų į šitą tavo erdvę Žodžiu naudojimasis yra elementarus, tik tiek, kad internetas sulėtėja palyginus su tuo kuris būna pajungtas tiesiai į pc

 O gal gali pasakyt is kur ta interneta sakais ir kokia jo kaina? :)

 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:59:21 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:
overlook rašė:

Aš naudojuos. Pastato bute arba name tokią mažą dėžutę , į ją įjungia interneto laidą ir tada ta dėžutė skleidžia internetą po visus namus. Visai patogu , nereikia laito tampyt paskui. Sukuria tau tokį lyg ir serverį su tavo vardu ir susigalvoji paswordą, kad niekas be reikalo nelandžiotų į šitą tavo erdvę Žodžiu naudojimasis yra elementarus, tik tiek, kad internetas sulėtėja palyginus su tuo kuris būna pajungtas tiesiai į pc

 O gal gali pasakyt is kur ta interneta sakais ir kokia jo kaina? :)

 

 Pirmiausiai turi susizinoti kokie interneto tiekejai tavo mieste teikia interneto paslaugas ir ar šios paslaugos teikaimos tavo gatveje, tada turi aplankyti interneto tiekeju puslapius ir issirinkti tau patraukliausia interneto plana, o kaina buna ivairi 20-60 lt ji priklauso nuo interneto spartos, tada paskambini interneto tiekejui ir uzsisakai:)

  • Biologija / VBE 64
  • Istorija / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 18
  • Matematika / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:02:19 | Nuoroda
waiperis rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
overlook rašė:

Aš naudojuos. Pastato bute arba name tokią mažą dėžutę , į ją įjungia interneto laidą ir tada ta dėžutė skleidžia internetą po visus namus. Visai patogu , nereikia laito tampyt paskui. Sukuria tau tokį lyg ir serverį su tavo vardu ir susigalvoji paswordą, kad niekas be reikalo nelandžiotų į šitą tavo erdvę Žodžiu naudojimasis yra elementarus, tik tiek, kad internetas sulėtėja palyginus su tuo kuris būna pajungtas tiesiai į pc

 O gal gali pasakyt is kur ta interneta sakais ir kokia jo kaina? :)

 

 Pirmiausiai turi susizinoti kokie interneto tiekejai tavo mieste teikia interneto paslaugas ir ar šios paslaugos teikaimos tavo gatveje, tada turi aplankyti interneto tiekeju puslapius ir issirinkti tau patraukliausia interneto plana, o kaina buna ivairi 20-60 lt ji priklauso nuo interneto spartos, tada paskambini interneto tiekejui ir uzsisakai:)

 Aisku , aciu :) Gal ir pavyks susigaudyt ;D

 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą