LAJM - Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 09:01:27 | Nuoroda

Sveiki

Gal yra įstojųsių į LAJM, esančią Klaipėdoje?

Būtų įdomu sužinoti į kokią spec. įstojot, su kokiu konkursiniu balu, studijų formą ir finansavimo pobūdį. Gal netikėtai rasiu būsimų kolegų

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-27 09:36:17 | Nuoroda

labas, aš taip pat čia įstojau.

Pasirinkau laivavedybos studijas, stojau su 13,41 konkursiniu balu ir gavau vf vieta. :))

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:13:27 | Nuoroda

Šaunu.  Aš su  15,94 įstojau į uosto ir laivybos įmonių finansus NL vf Man tokio balo, kaip Tavo, būtų nepakakę vf vietai gauti

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:20:56 | Nuoroda

bet tu tai ne aš :)

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:25:33 | Nuoroda

Tai suprantu, todėl ir sveikinu

Iš kur Tu? Bendrabučio prašysi? Jau pasirašei sutartį? 

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:27:24 | Nuoroda

patikslinu: 13,74 balu, NL studijas. :) beje laivavedyba man arčiau širdies, bet kaip sakoma "kiekvienam savo". :)

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:34:15 | Nuoroda

Aš iš Raseinų raj. , bendrabučio neimsiu, geriau butą nuomuosiuos, sutarties dar nepasirašiau, rytoj važiuosiu tik. :)

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:04:03 | Nuoroda

Aš tai iš Klaipėdos, vietinė. Bendrabučio neduotų, bet ir turiu kur gyventi Aš irgi rytoj eisiu sutarties pasirašyti. Nei vakar, nei šiandien nėra tam laiko. 

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:36:47 | Nuoroda

na laiko dar yra.. :)

  • Fizika / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-07-27 12:15:15 | Nuoroda

Gal dar yra įstojusių?  

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:18:20 | Nuoroda

Įstojau į laivų energetinių įrenginių eksploatavimą. Su 14.22. VF
Tik galvoju, ka daryt dėl bendrabūčio :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 22:26:45 | Nuoroda

Madein, įstojai į NL? Tokiu atveju nepavažinėsi. Gyvent kažkur reikės, bendrabutis turbūt pigiausias variantas 

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:42:10 | Nuoroda

Kodėl nepavažinėsiu? Netoli važiuot : D Taip i NL įstojau

Žinutė parašyta: 2011-07-28 12:45:04 | Nuoroda

Sveiki :) istojau irgi cia,i uosto ir laivybos imoniu finansus vf 15,62 :) pati esu vietine,o ir atsiliepimus apie sia mokykla teko girdet tik gerus,be to,ka rasiau pirmu nr ten ir istojau,tai dziaugiuos labai :) tikiuos ir jums cia patiks;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:55:43 | Nuoroda

Labas, Evelina.

Pažįstu Tave, mokėmės kartu Žemynoj. Mačiau, kad įstojai 20 nr.  būtent su tokiu balu 

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:30:23 | Nuoroda
sena_siela rašė:

Labas, Evelina.

Pažįstu Tave, mokėmės kartu Žemynoj. Mačiau, kad įstojai 20 nr.  būtent su tokiu balu 

 oho,smagu,kad jau ir pazistamu yra :) tik gaila be nuotraukos nezinau kas :p

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:35:39 | Nuoroda
elelina rašė:
sena_siela rašė:

Labas, Evelina.

Pažįstu Tave, mokėmės kartu Žemynoj. Mačiau, kad įstojai 20 nr.  būtent su tokiu balu 

 oho,smagu,kad jau ir pazistamu yra :) tik gaila be nuotraukos nezinau kas :p

Gitana

Kam ta nuotrauka, specialiai pažinčių neieškau. 

Beje, iš ko girdėjai gerus atsiliepimus apie šią mokyklą? Mano draugo tėvas baigė, tai irgi gyrė, bet kiekvienam savas katilas pats geriausias Tai kad labiau viską išsiaiškinčiau, skambinau ne kartą LAJM administracijai. Rašiau 2 nr. todėl, kad man tai atrodė perspektyvesnė spec. nei šiaip finansai. Čia pabaigus galėsiu dirbti ne tik banke ar buhaltere individualioj įmonėj, bet ir uoste

 

 

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:39:02 | Nuoroda

Beje, Jūsų atestato originalą pasiėmė? Šiandien pasirašiau sutartį. Pasidarė kopijas, bet atestato originalo negrąžino man. Galvoju, kad vis tik turėjo atiduoti 

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:01:47 | Nuoroda

nuotraukos skirtos ne vien tik pazintim ieskoti ;)  o seip daug pazistamu turiu ,kurie ten mokosi ar jau baige. Daug demesio skiriama praktikai,o tai daug reiskia veliau ieskant darbo. Na nusprendziau pati stoti ir isitikinti tuo. Norejau studijuoti finansus,o cia,kaip ir minejai pati,ciut ne dviguba specialybe,tai ieskojau ir radau perspektyviausia varianta :) o siploms ir turejo paimti,sake grazins,kai gausim baigimo diplomus ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:14:26 | Nuoroda
elelina rašė:

nuotraukos skirtos ne vien tik pazintim ieskoti ;)  o seip daug pazistamu turiu ,kurie ten mokosi ar jau baige. Daug demesio skiriama praktikai,o tai daug reiskia veliau ieskant darbo. Na nusprendziau pati stoti ir isitikinti tuo. Norejau studijuoti finansus,o cia,kaip ir minejai pati,ciut ne dviguba specialybe,tai ieskojau ir radau perspektyviausia varianta :) o siploms ir turejo paimti,sake grazins,kai gausim baigimo diplomus ;)

Šiaip sveikinu, kad įstojai ten, kur labiausiai norėjai Aš irgi patenkinta, kad čia įstojau. Tik mane gąsdina, kad pirmame semestre turėsim rusų kalbą. Nesimokiau nuo 10-os klasės, o ir iki 10-os nieko neišmokau. Nežinau nežinau kaip čia su ja bus, gerai, kad tik įskaita.

Tai kad praktika turbūt visose kolegijose egzistuoja, bet tokios plačios specialybės niekur Klaipėdoje neradau. 

Nuraminai mane su tuo diplomu. Jau galvojau, kad pamiršo atiduoti, o aš pamiršau pasiimti. Ir tik išėjus susivokiau, kad jo neturiu Vis tik kaikurie pasirašę sutartį dalyvaus ir antrame ture, nes jaučiasi pajėgūs mokytis dvi spec. iš karto. Tai ne mano atvejis, bet man neatrodo gerai, kad atestatus pasiėmė.

 

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 26
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą