metų pertrauka
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:32:06 | Nuoroda

Na, mielieji, kasnors iš šiemet baigusiųjų gal žadat nestudijuot ir laukt metus? Ką veiksit tuomet? (antram ture dalyvauju, bet šansu turbūt minimaliai, tad tenka taikytis po biški)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:40:50 | Nuoroda

laba,man jau teko šis ,,malonumas'' pernai neįstojau tai visus metelius nieko neveikiau,kitaip sakant ,,darbo biržoj dirbau'';)o šiais metais vėl tas pats kartojasi,bet jai rimtai nieko nesigaus bandysiu dirbti,, 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:26:38 | Nuoroda
escada rašė:

laba,man jau teko šis ,,malonumas'' pernai neįstojau tai visus metelius nieko neveikiau,kitaip sakant ,,darbo biržoj dirbau'';)o šiais metais vėl tas pats kartojasi,bet jai rimtai nieko nesigaus bandysiu dirbti,, 

na taip, nekas.. metus laukti ir be darbo namie sedėti atrodo visai neviliojančiai... ;/ tikėkimes kad kiti turai pasiseks, o jei ką teks irgi dirbti darbo biržoj..

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:53:10 | Nuoroda

Tai nebutinai namie sedekit, vaziuokit kur svetur:) As taip dariau pernai ir visiskai nesigailiu, siemet istojau ir  viskas, zodziu, OK. Nors cia kaip kam is tikro, dauguma  nori istot iskart po mokyklos ir sau galvos nekvarsint.  Bet susitaikykit tada su tokiu vienu niuanseliu, kad jausites  labai neaiskiai, jau kaip ir ne moksleivis, nu bet ir ne studentas. Ai zodziu, neverta sureiksimt tokiu dalyku ir daryt kaip jums atrodo tinkamiausia, akd paskui nereiktu keikt tevu ir visu kurie sake  stot be kur, kad tik mokytis, ai cia tai irgi ne iseitis:) Tai tiek, sekmes visiem.

Žinutė parašyta: 2011-08-06 21:34:22 | Nuoroda

Jau beveik esu tikra, kad teks metus praleist. Vienintelis dalykas , ką tikrai darysiu - perlaikysiu egzaminus ir vėl stosiu kitais. Kažkaip nevilioja tas 'betkur' , nes tėvams atrodo čia vos netragedija, bet jei tuos metus naudingai išnaudoji (pagerini rezultatus) , manau jie net į naudą. Taip pat reikia nusiteikti rimtai tam, nes veiklos tikrai trūks - į pamokas nebereikės , tai namie ir namie . Kas belieka? filmai, knygos , mokslas ir tinginiavimas:D

Žinutė parašyta: 2011-08-13 17:02:52 | Nuoroda

jei zadat praleisti metukus,tikrai nesedekit namuciuos,puikia galimybe turit isvyksti y uzsieny,man begalo gera yspudy padare UK, praleidusi metus,nenuliudau,o islekiau y uzsieny,norejosi pailseti nuo mokslu,uzdirbti,ir pavyko,per tuos metus uzsidirbau pakankamai:-)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-13 23:37:29 | Nuoroda
Inesitta rašė:

jei zadat praleisti metukus,tikrai nesedekit namuciuos,puikia galimybe turit isvyksti y uzsieny,man begalo gera yspudy padare UK, praleidusi metus,nenuliudau,o islekiau y uzsieny,norejosi pailseti nuo mokslu,uzdirbti,ir pavyko,per tuos metus uzsidirbau pakankamai:-)

 Pas pažįstamus važiavai?o ar šiemet įstojai? 

Žinutė parašyta: 2011-08-14 17:58:44 | Nuoroda

aš įstojau bet galvoju po pusmečio mesti. na tada bus likę pusę metų o juos ištverti bus lengviau, ne tiek ir daug :) bet su tuo metimu reik tiksliau pasidomėt

Žinutė parašyta: 2011-08-15 23:04:34 | Nuoroda
escada rašė:
Inesitta rašė:

jei zadat praleisti metukus,tikrai nesedekit namuciuos,puikia galimybe turit isvyksti y uzsieny,man begalo gera yspudy padare UK, praleidusi metus,nenuliudau,o islekiau y uzsieny,norejosi pailseti nuo mokslu,uzdirbti,ir pavyko,per tuos metus uzsidirbau pakankamai:-)

 Pas pažįstamus važiavai?o ar šiemet įstojai? 

taip pas pazystamus,puikiai sekesi ,buciau dar buvus ir buvus,bet  norejau baigti mokslus,o siemet buvo laaabai sunku ystoti,bet du atapus neystojau,tai y trecia jau bandziau tik neakivaizdziai,ir ystojau,jei galvoji praleisti metus,persilaikyk bent viena egzamina,kad butu geresni rezultatai,ir lengviau ystoti:-)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-16 15:18:36 | Nuoroda
Inesitta rašė:
escada rašė:
Inesitta rašė:

jei zadat praleisti metukus,tikrai nesedekit namuciuos,puikia galimybe turit isvyksti y uzsieny,man begalo gera yspudy padare UK, praleidusi metus,nenuliudau,o islekiau y uzsieny,norejosi pailseti nuo mokslu,uzdirbti,ir pavyko,per tuos metus uzsidirbau pakankamai:-)

 Pas pažįstamus važiavai?o ar šiemet įstojai? 

taip pas pazystamus,puikiai sekesi ,buciau dar buvus ir buvus,bet  norejau baigti mokslus,o siemet buvo laaabai sunku ystoti,bet du atapus neystojau,tai y trecia jau bandziau tik neakivaizdziai,ir ystojau,jei galvoji praleisti metus,persilaikyk bent viena egzamina,kad butu geresni rezultatai,ir lengviau ystoti:-)

 Na ką taip ir reikės daryti..perlaikysiu,o per šiuos metus bandysiu Vilniui darbo iškoti,nes aš iš Anykščių ir čia pasilikti dar metus nebenoriu..

Žinutė parašyta: 2011-08-16 21:28:33 | Nuoroda
escada rašė:
Inesitta rašė:
escada rašė:
Inesitta rašė:

jei zadat praleisti metukus,tikrai nesedekit namuciuos,puikia galimybe turit isvyksti y uzsieny,man begalo gera yspudy padare UK, praleidusi metus,nenuliudau,o islekiau y uzsieny,norejosi pailseti nuo mokslu,uzdirbti,ir pavyko,per tuos metus uzsidirbau pakankamai:-)

 Pas pažįstamus važiavai?o ar šiemet įstojai? 

taip pas pazystamus,puikiai sekesi ,buciau dar buvus ir buvus,bet  norejau baigti mokslus,o siemet buvo laaabai sunku ystoti,bet du atapus neystojau,tai y trecia jau bandziau tik neakivaizdziai,ir ystojau,jei galvoji praleisti metus,persilaikyk bent viena egzamina,kad butu geresni rezultatai,ir lengviau ystoti:-)

 Na ką taip ir reikės daryti..perlaikysiu,o per šiuos metus bandysiu Vilniui darbo iškoti,nes aš iš Anykščių ir čia pasilikti dar metus nebenoriu..

 taip bandyk lietuvoje,nes jau yra darbu,ymanoma rasti,kavinukej tai rasi tikrai:-) bet patariu netingeti ir persilaikyti koki egzaminuka,is savos patirties sakau:-) sekmes tau:-)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-19 15:24:12 | Nuoroda
Inesitta rašė:
escada rašė:
Inesitta rašė:
escada rašė:
Inesitta rašė:

jei zadat praleisti metukus,tikrai nesedekit namuciuos,puikia galimybe turit isvyksti y uzsieny,man begalo gera yspudy padare UK, praleidusi metus,nenuliudau,o islekiau y uzsieny,norejosi pailseti nuo mokslu,uzdirbti,ir pavyko,per tuos metus uzsidirbau pakankamai:-)

 Pas pažįstamus važiavai?o ar šiemet įstojai? 

taip pas pazystamus,puikiai sekesi ,buciau dar buvus ir buvus,bet  norejau baigti mokslus,o siemet buvo laaabai sunku ystoti,bet du atapus neystojau,tai y trecia jau bandziau tik neakivaizdziai,ir ystojau,jei galvoji praleisti metus,persilaikyk bent viena egzamina,kad butu geresni rezultatai,ir lengviau ystoti:-)

 Na ką taip ir reikės daryti..perlaikysiu,o per šiuos metus bandysiu Vilniui darbo iškoti,nes aš iš Anykščių ir čia pasilikti dar metus nebenoriu..

 taip bandyk lietuvoje,nes jau yra darbu,ymanoma rasti,kavinukej tai rasi tikrai:-) bet patariu netingeti ir persilaikyti koki egzaminuka,is savos patirties sakau:-) sekmes tau:-)

 Okey bandysiu,ačiū,tau sekmės moksluose..

Žinutė parašyta: 2011-08-20 00:13:06 | Nuoroda

O aš ramia sąžine pasiėmiau laisvus metus, pagalvojus, gi bus to laiko dar studijuot

Žinutė parašyta: 2011-08-20 16:31:16 | Nuoroda
Natsumi. rašė:

O aš ramia sąžine pasiėmiau laisvus metus, pagalvojus, gi bus to laiko dar studijuot

 Bus dar to laiko,bet vistiek gaila tų metų,,nebent kokį darbą dirbsi ar į užsienį išvažiuosi..tada jie prasmingai praeis..

Žinutė parašyta: 2011-08-20 23:12:58 | Nuoroda
escada rašė:
Bus dar to laiko,bet vistiek gaila tų metų,,nebent kokį darbą dirbsi ar į užsienį išvažiuosi..tada jie prasmingai praeis..

 Tai lygiai taip pat ir padariau, kaip parašei.. :)))

Žinutė parašyta: 2011-08-20 23:42:43 | Nuoroda

nedarykit klaidu. www.ozala.gauja.lt

Žinutė parašyta: 2011-08-21 16:30:03 | Nuoroda
Natsumi. rašė:
escada rašė:
Bus dar to laiko,bet vistiek gaila tų metų,,nebent kokį darbą dirbsi ar į užsienį išvažiuosi..tada jie prasmingai praeis..

 Tai lygiai taip pat ir padariau, kaip parašei.. :)))

 Jei nepaslaptis darbą susiradai ar į užsienį lėksi?

Žinutė parašyta: 2011-08-21 20:44:14 | Nuoroda
escada rašė:
Natsumi. rašė:
Tai lygiai taip pat ir padariau, kaip parašei.. :)))

 Jei nepaslaptis darbą susiradai ar į užsienį lėksi?

 Išlėkiau į užsieny dirbti :}}

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą