Medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-09-21 18:23:15 | Nuoroda

 Sveiki. ar žadat kas stot?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-09-21 21:36:55 | Nuoroda

Aš rimtai galvoju apie mediciną. Na šiaip daug labiau norėčiau į VU, aišku yra privalumų ir LSMU, bet dėl miesto, mokymosi sesijomis pirmenybę teikiu Vilniui. Na su biologija problemų turiu, tai dabar daug skaitau. Skaitau viską iš Maderio, Biologijos Tau Williams, dar konspektų knygutę. Na o užduotims tai visus egzaminus nuo 2000m. turiu, tai po biški sprendžiuosi. Na pavyzdžiui šiandien prie biologijos sedėjau 4 valandas, tai biški jau pavargau. Chemijos, matematikos egzaminų nebijau visiškai, chemiją liko viską tik pasikartoti, 12 klasės kursas išeitas, matematikoj spragų taip pat nėra, tereikia šių metų kursą įsisavinti, o lietuvių kalba tai loterija, todėl tiesiog pasiskaitau knygas rekomenduojamas, pasidomiu autoriais ir tiek. Visą dėmesį teikiu biologijai, svarbiausias egzaminas, reikia įsisavinti daug informacijos.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-09-22 17:17:28 | Nuoroda

Prisijungsiu ir aš. Šiuo metu esu abitūrientė ir labai rimtai galvoju sieti savo gyvenimą su medicina. Apie universitetą dabar nemasčiau: džiaugsius ir KMU ir VU, kad tik nemokamas! Moksliukė niekada nebuvau, tad dabar tenka dėti daugiau pastangų. Papildomai mokausi biologijos ir chemijos, bet kadangi buvo  tik kelios pamokos, mokykloje krūvis dar irgi nėra žvėriškas, gyventi galima. Vis dar svarstau, ar verta papildomai pasiimti lietuvių? Mokykloje pažymiai neblogi, bet klaidelių vis dar padarau ir nesijaučiu labai savim pasitikinti, kita vertus, nėra garantijos, kad tokiame dalyke kaip LT mokytojas gali daug padėti (reikia pačiau skaityti knygutes ir atlikinėsti užduotis), o ir tėvelių pinigų gaila... 

Dėl Bio: tai namie mokausi iš Mader, Williams, "žalio knygutės", atlieku korepetitorės užduotis. Žinios mano, tokios pusėtinos, nes ir vienuoliktoje klasėje stengiausia biologijos neapleisti, užtat problema su atsakymo formulavimo: rodos noriu pasakyti, nbet neišeina sutalpinti į gluastus, konkrečius sakinius. 

Chemijos, ačūdie, visada turėjau stiprią mokytoją, kuri neleisdavo š malti, tad pagrindai geri. Tiesa 11 kl vidurkis buvo 7... Bet savo žinias vertinu visai neblogai. Tikiuo su korepetitorės pagalba egzaminui pasiruošiu gerai. 

Matiekos, net minties nėra laikyti, visai kiaura aš ten, bet bandysiu A lygį, bent 9 turet. 

 

tai tiek, jei yra tokių, kurie bandys Lietuvių savarankiškai ruoštis, gal galit pasidalinti informacija ir papasakoti, kaip bandysit tą daryti? :)


 

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-09-22 18:34:50 | Nuoroda
repliux rašė:

Aš rimtai galvoju apie mediciną. Na šiaip daug labiau norėčiau į VU, aišku yra privalumų ir LSMU, bet dėl miesto, mokymosi sesijomis pirmenybę teikiu Vilniui. Na su biologija problemų turiu, tai dabar daug skaitau. Skaitau viską iš Maderio, Biologijos Tau Williams, dar konspektų knygutę. Na o užduotims tai visus egzaminus nuo 2000m. turiu, tai po biški sprendžiuosi. Na pavyzdžiui šiandien prie biologijos sedėjau 4 valandas, tai biški jau pavargau. Chemijos, matematikos egzaminų nebijau visiškai, chemiją liko viską tik pasikartoti, 12 klasės kursas išeitas, matematikoj spragų taip pat nėra, tereikia šių metų kursą įsisavinti, o lietuvių kalba tai loterija, todėl tiesiog pasiskaitau knygas rekomenduojamas, pasidomiu autoriais ir tiek. Visą dėmesį teikiu biologijai, svarbiausias egzaminas, reikia įsisavinti daug informacijos.

 nepatariu lietuviu kalbos egzo priimti kaip loterijos - degsi

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-09-22 22:05:39 | Nuoroda

 Tai kad aš jau nežinau ką ir begalvot dėl lietuvių. Turiu pavyzdį: prieš 3-4 gal kokius metus du mano dabartinės mokytojos mokiniai turėję po 9, laikė egzaminą. Vienas neišlaikė, kitas gavo 100%. Kitas pavyzdys: vienas mokinys parašė rašinį, kurį davė įvertint įvairiems mokytojams. Pažymys už turinį svyravo nuo 3 iki 10. Trečias pavyzdys: 2010m. teksto suvokimo užduoties klausimus davė atsakyti pačiam autoriui, man atrodo, kad Kvietkauskui. Jis nesugebėjo atsakyti teisingai į visus klausimus. Paradoksas, nejaugi pats autorius nežino, ką jis kalba?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-09-24 11:56:43 | Nuoroda
repliux rašė:

Aš rimtai galvoju apie mediciną. Na šiaip daug labiau norėčiau į VU, aišku yra privalumų ir LSMU, bet dėl miesto, mokymosi sesijomis pirmenybę teikiu Vilniui. Na su biologija problemų turiu, tai dabar daug skaitau. Skaitau viską iš Maderio, Biologijos Tau Williams, dar konspektų knygutę. Na o užduotims tai visus egzaminus nuo 2000m. turiu, tai po biški sprendžiuosi. Na pavyzdžiui šiandien prie biologijos sedėjau 4 valandas, tai biški jau pavargau. Chemijos, matematikos egzaminų nebijau visiškai, chemiją liko viską tik pasikartoti, 12 klasės kursas išeitas, matematikoj spragų taip pat nėra, tereikia šių metų kursą įsisavinti, o lietuvių kalba tai loterija, todėl tiesiog pasiskaitau knygas rekomenduojamas, pasidomiu autoriais ir tiek. Visą dėmesį teikiu biologijai, svarbiausias egzaminas, reikia įsisavinti daug informacijos.

 Tai kaaaai : D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-09-24 11:56:52 | Nuoroda
repliux rašė:

Aš rimtai galvoju apie mediciną. Na šiaip daug labiau norėčiau į VU, aišku yra privalumų ir LSMU, bet dėl miesto, mokymosi sesijomis pirmenybę teikiu Vilniui. Na su biologija problemų turiu, tai dabar daug skaitau. Skaitau viską iš Maderio, Biologijos Tau Williams, dar konspektų knygutę. Na o užduotims tai visus egzaminus nuo 2000m. turiu, tai po biški sprendžiuosi. Na pavyzdžiui šiandien prie biologijos sedėjau 4 valandas, tai biški jau pavargau. Chemijos, matematikos egzaminų nebijau visiškai, chemiją liko viską tik pasikartoti, 12 klasės kursas išeitas, matematikoj spragų taip pat nėra, tereikia šių metų kursą įsisavinti, o lietuvių kalba tai loterija, todėl tiesiog pasiskaitau knygas rekomenduojamas, pasidomiu autoriais ir tiek. Visą dėmesį teikiu biologijai, svarbiausias egzaminas, reikia įsisavinti daug informacijos.

 Tai kaaaai : D 

Žinutė parašyta: 2011-09-24 16:35:11 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2011-09-26 20:40:34 | Nuoroda

kadangi čia diskusijos nelabai vyksta, tai kas nori galit prisijungti prie skypės grupelės :) mes kolkas esame 5-iese

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-09-26 20:40:34 | Nuoroda

kadangi čia diskusijos nelabai vyksta, tai kas nori galit prisijungti prie skypės grupelės :) mes kolkas esame 5-iese

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-09-28 18:48:01 | Nuoroda

Sweiki busimieji kolegos :D Kur zadat stot i VU ir LSMU  ? :D 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-09-28 19:58:25 | Nuoroda

Labas :) jei tik pavyks, į LSMU, o tu?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-09-28 20:03:29 | Nuoroda
MissBootee rašė:

Labas :) jei tik pavyks, į LSMU, o tu?

As ir ten,kazkaip Kaunas labiau traukia :D  
  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-09-28 20:04:28 | Nuoroda

Nori gal į konferenciją?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-09-28 20:06:38 | Nuoroda
 
MissBootee rašė:

Nori gal į konferenciją?

 Noreciau :D skype: virgisxxxx   (4x :D )

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-09-28 22:42:12 | Nuoroda

Sveiki, ir aš norėčiau mano skype pupyte850

Žinutė parašyta: 2011-09-29 12:00:21 | Nuoroda

Sveiki,aš irgi norėčiau prisijungti prie jūsų konferencijos :)) skype Ivex16

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-09-29 14:48:57 | Nuoroda

Berniukam pirmenybė : D

Žinutė parašyta: 2011-09-29 16:40:18 | Nuoroda

bet laukiam mes abiturientu jei ka, ne jaunesniu :>

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-10-03 12:27:28 | Nuoroda

As tai svajoju apie VU, bet dar du metai taip, kad tikiuosi viskas pavyks, tuo labiau, kad jau turiu +3 prie kb balo teliko viska isisavinti :) Gal kartais kas stojo i biochemijos mokykla vilniui ( gamtininku centras) ir zino kokiu formatu rasomas stojamasis?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą