Medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-09 15:44:36 | Nuoroda

Sveiki. Įstojau į LSMU, mediciną. Ieškaus aktyviai buto ir iškilo toks klausimas - gal žinot, kur pirmam bus daugiau paskaitų? Ar centriniuose rūmuose, ar klinikose?

Žinutė parašyta: 2012-08-09 16:27:14 | Nuoroda
Silvoote rašė:

Sveiki. Įstojau į LSMU, mediciną. Ieškaus aktyviai buto ir iškilo toks klausimas - gal žinot, kur pirmam bus daugiau paskaitų? Ar centriniuose rūmuose, ar klinikose?

 Klinikose 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2012-08-15 13:53:20 | Nuoroda

Gal zinot ar antru ir treciu etapu prieme kanors i medicina VF ir kokiu balu?:) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-08-19 01:37:33 | Nuoroda

Sveiki,

Šiemet baigiau mokyklą, įstojau į universitetą, tačiau jaučiu, kad galbūt prašoviau. Taigi, planuoju 2013 metais laikyti chemijos vbe ir perstoti. Su chemija dabar nedraugauju, mokiausi jos iki 10 klasės, reikėtų vėl pradėti nuo nulio, tačiau sugebu sparčiai mokytis. Ieškau chemijos korepetitoriaus Šiauliuose. Būčiau labai dėkingas, jeigu kas nors galėtų padėti.

Žinutė parašyta: 2012-08-21 18:21:59 | Nuoroda
Stride rašė:

Sveiki,

Šiemet baigiau mokyklą, įstojau į universitetą, tačiau jaučiu, kad galbūt prašoviau. Taigi, planuoju 2013 metais laikyti chemijos vbe ir perstoti. Su chemija dabar nedraugauju, mokiausi jos iki 10 klasės, reikėtų vėl pradėti nuo nulio, tačiau sugebu sparčiai mokytis. Ieškau chemijos korepetitoriaus Šiauliuose. Būčiau labai dėkingas, jeigu kas nors galėtų padėti.

 ei, bet taigi į mediciną užtenka ir matematikos

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-08-22 14:40:14 | Nuoroda
coocoo rašė:
Stride rašė:

Sveiki,

Šiemet baigiau mokyklą, įstojau į universitetą, tačiau jaučiu, kad galbūt prašoviau. Taigi, planuoju 2013 metais laikyti chemijos vbe ir perstoti. Su chemija dabar nedraugauju, mokiausi jos iki 10 klasės, reikėtų vėl pradėti nuo nulio, tačiau sugebu sparčiai mokytis. Ieškau chemijos korepetitoriaus Šiauliuose. Būčiau labai dėkingas, jeigu kas nors galėtų padėti.

 ei, bet taigi į mediciną užtenka ir matematikos

 Neturiu metinio chemijos. 

Žinutė parašyta: 2012-08-23 00:38:09 | Nuoroda

Cmon, nueik į vakarinę, palankyk porą mėnesių ir pasiimk tą metinį chemijos, kam tau per galvą verstis su tuo egzu :) 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-08-23 15:58:52 | Nuoroda
MissBootee rašė:

Cmon, nueik į vakarinę, palankyk porą mėnesių ir pasiimk tą metinį chemijos, kam tau per galvą verstis su tuo egzu :) 

 Nu joo, pritariu, pažymį gaut turbūt lengviau ir tikrai pigiau nei laikyt egzą

Žinutė parašyta: 2012-08-24 13:04:20 | Nuoroda

 Gal galit kas papasakoti, kaip su sportu LSMU ?  (cia apie ta privaloma ) 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-08-24 13:04:50 | Nuoroda
coocoo rašė:
MissBootee rašė:

Cmon, nueik į vakarinę, palankyk porą mėnesių ir pasiimk tą metinį chemijos, kam tau per galvą verstis su tuo egzu :) 

 Nu joo, pritariu, pažymį gaut turbūt lengviau ir tikrai pigiau nei laikyt egzą

www.lamabpo.lt/sites/default/files/Student%C5%B3%20pri%C4%97mimo%20%C4%AF%20universitetines%20pirmosios%20pakopos%20ir%20vientis%C4%85sias%20studijas%202013%20metais%20s%C4%85lygos.pdf

Va kur yra bėda. Jie dar nenusprendė, kokių tiksliai egzų reikės stojant. Dar tik mokomieji dalykai. Savaime aišku tik tai, kad riekės biologijos ir lietuvių k. egzų. O buvo kalbama, kad žada priimti su  tik chemijos egzau, o ne arba matematikos. Tad būtų rizikinga.

Žinutė parašyta: 2012-08-25 16:24:32 | Nuoroda

Sveiki, aš stosiu 2013 metais tai jau prie medicinos nėra parašyta matematika arba chemija. Aš jau buvau nusprendusi, kad laikysiu chemija o matematika metinį, nes ji man blogai sekasi. Ir aš ją mokausi b lygiu. Tai kaip suprasti 2013 metais reikės 4 egzaminų ir to matematikos egzamino? Labai prašau paaiškinkite, nes jei tai tiesa aš žuvusi.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-08-25 16:46:48 | Nuoroda
Dzadore rašė:

Sveiki, aš stosiu 2013 metais tai jau prie medicinos nėra parašyta matematika arba chemija. Aš jau buvau nusprendusi, kad laikysiu chemija o matematika metinį, nes ji man blogai sekasi. Ir aš ją mokausi b lygiu. Tai kaip suprasti 2013 metais reikės 4 egzaminų ir to matematikos egzamino? Labai prašau paaiškinkite, nes jei tai tiesa aš žuvusi.

 Oficialūs vyrai juodais drabužiais dar negali niekam nieko pasakyti, teks laukti su visais, kol nors kas išaiškės. Beje, jie sako: "sek naujienas www.lamabpo.lt "

Žinutė parašyta: 2012-08-27 17:59:28 | Nuoroda

 Sveiki.ieskau pagalbos, kas galetu persiusti is medicinos studiju pirmu metu citologijos ir parazitologijos santrauka, dalyko aprasa, apzvalga (kuri kiek pamenu yra paduodama pries kiekviena nauja studijuojama dalyka),  taip pat anatomijos pirmu metu ir ir ir  slaugos pagrindu...... Labai prasau..is universiteto sunku gauti, reik eiti atskirai i kiekvien akatedra,  bet gal kas is jusu galetu man pagelbeti. Mano email  

Žinutė parašyta: 2012-08-27 18:02:17 | Nuoroda

 Sveiki.ieskau pagalbos, kas galetu persiusti is medicinos studijuKMU dabartinio LSMU pirmu metu citologijos ir parazitologijos santrauka, dalyko aprasa, apzvalga (kuri kiek pamenu yra paduodama pries kiekviena nauja studijuojama dalyka), taip pat anatomijos pirmu metu ir ir ir slaugos pagrindu...... Labai prasau..is universiteto sunku gauti, reik eiti atskirai i kiekvien akatedra, bet gal kas is jusu galetu man pagelbeti. Mano email

Žinutė parašyta: 2013-01-26 14:30:21 | Nuoroda

 Sveiki : ) Gal galit kas plačiau papasakoti apie tą vakarinį mokymąsi? Man taip pat tai aktualu, nes turiu chemijos 9 ir norėčiau pasikelti iki 10. O pats mokymąsis vyktų savoje mokykloje? : )
Ačiū labai už atsakymus :}

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą