Medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-26 21:22:12 | Nuoroda
aurimas11 rašė:

 Laba Diena .Esu 12 Klases mokinys  planuoju stoti i kauno medicinos universiteta. Laikysiu Chemijos Biologijos,Lietuviu ,Istorijos egzaminus.KOkios galimybes yra įstoti i nemokamair į mokama moksla? Norečiau kad prijungtumet prie konferencijos   Mano skype  Arturiuxx93    

                        

 Labas. Visų pirmą, pasakyk, į kokią specialybę nori įstoti. Šiaip internete yra praeitų metų ataskaita, kurioje nurodyta įstojusių į VF ir VNF konkursiniai balai ( http://lsmuni.lt/media/dynamic/files/591/konkursiniaibalai_2011.pdf ), tad patarčiau ten pasižiūrėt. Konkursiniai balai kas metus keičiasi labai silpnai.

Sėkmės!

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-04-27 19:42:37 | Nuoroda
aurimas11 rašė:

 Laba Diena .Esu 12 Klases mokinys  planuoju stoti i kauno medicinos universiteta. Laikysiu Chemijos Biologijos,Lietuviu ,Istorijos egzaminus.KOkios galimybes yra įstoti i nemokamair į mokama moksla? Norečiau kad prijungtumet prie konferencijos   Mano skype  Arturiuxx93    

                      

kodėl laikai istoriją, jei nori stot į mediciną? kam save apkraut bereikalingais egzaminais ir gaišt laiką jiems besiruošiant?

 

Žinutė parašyta: 2012-05-02 16:30:32 | Nuoroda
Dovation rašė:
aurimas11 rašė:

 Laba Diena .Esu 12 Klases mokinys  planuoju stoti i kauno medicinos universiteta. Laikysiu Chemijos Biologijos,Lietuviu ,Istorijos egzaminus.KOkios galimybes yra įstoti i nemokamair į mokama moksla? Norečiau kad prijungtumet prie konferencijos   Mano skype  Arturiuxx93    

                        

 Labas. Visų pirmą, pasakyk, į kokią specialybę nori įstoti. Šiaip internete yra praeitų metų ataskaita, kurioje nurodyta įstojusių į VF ir VNF konkursiniai balai ( http://lsmuni.lt/media/dynamic/files/591/konkursiniaibalai_2011.pdf ), tad patarčiau ten pasižiūrėt. Konkursiniai balai kas metus keičiasi labai silpnai.

Sėkmės!

 Nežinau, kiek tas silpnai, nepasakyčiau, kad labai silpnai, nes net ne svyruoja jie, o vis tiek kasmet auga, negali niekad būti garantuotas.

Žinutė parašyta: 2012-05-02 18:25:16 | Nuoroda
deoksiribonukleo rašė:
Dovation rašė:
aurimas11 rašė:

 Laba Diena .Esu 12 Klases mokinys  planuoju stoti i kauno medicinos universiteta. Laikysiu Chemijos Biologijos,Lietuviu ,Istorijos egzaminus.KOkios galimybes yra įstoti i nemokamair į mokama moksla? Norečiau kad prijungtumet prie konferencijos   Mano skype  Arturiuxx93    

                        

 Labas. Visų pirmą, pasakyk, į kokią specialybę nori įstoti. Šiaip internete yra praeitų metų ataskaita, kurioje nurodyta įstojusių į VF ir VNF konkursiniai balai ( http://lsmuni.lt/media/dynamic/files/591/konkursiniaibalai_2011.pdf ), tad patarčiau ten pasižiūrėt. Konkursiniai balai kas metus keičiasi labai silpnai.

Sėkmės!

 Nežinau, kiek tas silpnai, nepasakyčiau, kad labai silpnai, nes net ne svyruoja jie, o vis tiek kasmet auga, negali niekad būti garantuotas.

 Na, sakydamas silpnai, tai turėjau omeny, kad KB taip nešokinėja vienu balu aukštyn arba žemyn. :) O dėl to pasisakymo, jog KB "svyruoja" norėčiau atsiprašyti, nes rėmiausi asmenine nuomone. Mat nesidomėjau ankstesnių metų ataskaitom...

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-05-25 14:02:20 | Nuoroda

 Ar galima prisijungti? Mano skype:tomas1993

Moderni medicinos įranga tik Medcentre
 

Žinutė parašyta: 2012-05-27 22:26:31 | Nuoroda

Chatas dar gyvuoja?

Žinutė parašyta: 2012-05-27 22:58:12 | Nuoroda
asnezofilas rašė:
aurimas11 rašė:

 Laba Diena .Esu 12 Klases mokinys  planuoju stoti i kauno medicinos universiteta. Laikysiu Chemijos Biologijos,Lietuviu ,Istorijos egzaminus.KOkios galimybes yra įstoti i nemokamair į mokama moksla? Norečiau kad prijungtumet prie konferencijos   Mano skype  Arturiuxx93    

                      

kodėl laikai istoriją, jei nori stot į mediciną? kam save apkraut bereikalingais egzaminais ir gaišt laiką jiems besiruošiant?

 

 O kas tave vercia manyti, kad jis ruosis istorijos egzui? Gal zmogui tiesiog patinka istorija ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:10:33 | Nuoroda

Sveiki, abiturientai, tai kokio tikitės šiemet pereinamojo kb? kaip manot, įstosit? kur bandysit?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:18:11 | Nuoroda

Manau, kad bus 19,6 į farmaciją ir odontologiją LSMU. Ten ir bandysiu :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:44:34 | Nuoroda

Jūs bent patirties ligoninėse įgavę ir supratę, ką reiškia mediku būt? Jei ne, labai patariu.. Bent man tai atkirto norą labai, bet dar neapleidau šitos minties.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:47:57 | Nuoroda
Valentas rašė:

Jūs bent patirties ligoninėse įgavę ir supratę, ką reiškia mediku būt? Jei ne, labai patariu.. Bent man tai atkirto norą labai, bet dar neapleidau šitos minties.

 Tai ne visiem ligoninėse ar priimamuosiuose reikia sėdėt. Galima kokiu okulistu būt.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-28 20:04:11 | Nuoroda

Na manau, kad svarbiausia turėti tikslą, o visa kita - turėtų būt įveikiama.

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-06-28 20:04:13 | Nuoroda

Na manau, kad svarbiausia turėti tikslą, o visa kita - turėtų būt įveikiama.

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:13:03 | Nuoroda
Valentas rašė:

Jūs bent patirties ligoninėse įgavę ir supratę, ką reiškia mediku būt? Jei ne, labai patariu.. Bent man tai atkirto norą labai, bet dar neapleidau šitos minties.

 Teko, po to dar labiau užsidegiau noru dirbt ligoninėj. Beje, tikrai šūdinoj vietoj sėdėjau. Po to supratau, kad medicina be pažinčių, turtingų tėvelių ir sėkmės yra ne tik 10 metų išbraukimas iš gyvenimo, bet ir jokios normalios perspektyvos. O dėkui, senučių gydyt ir klausyt visą likusį gyvenimą nenoriu. Nebeturiu tiek naivumo, kiek dauguma stojančių. Praktika dirbant su žmonėm iš viso yra labai vertinga. Ypač stojant į mediciną.

 

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:20:09 | Nuoroda

lsmuni.lt/media/dynamic/files/591/konkursiniaibalai_2011.pdf

Dabar Jus man papaaiskinkit, kaip KB i VNF gali buti didesnis negu i VF?? Pvz  i medicinine ir veterinarine biochemija min i vf vieta 17,46 o max jau i VNF 18,4 ??? tai kaip suprast?

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:42:43 | Nuoroda

 Apie šitą gi jau visi kalbėjo šimtus kartų. Kažkas minėjo, kad jei nelaikei reikiamo egzo, vf nebegali tikėtis, jei antru turu eini, retai kada lieka vf, tai ir įstoja aukštesniais balais į vnf, kai kurie vf iš viso gal nerašo. Taip ir gaunasi.

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:52:37 | Nuoroda

o i maisto sauga visi istoji identisku 20,08 balu?? :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:54:28 | Nuoroda
Myjaka rašė:

o i maisto sauga visi istoji identisku 20,08 balu?? :D 

 Ten viena vf vieta

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:59:05 | Nuoroda

Esu LSMU medicinos studentas. Patariu į medkę stoti tiems, kurie to nori jau nuo seniai. Turi tikslą, siekia jo. Tikrai tai pasieksit valios dėka. Čia įdomu bus tik tokiems. :) 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2012-06-28 23:01:48 | Nuoroda
sunflower11 rašė:

Manau, kad bus 19,6 į farmaciją ir odontologiją LSMU. Ten ir bandysiu :)

Tikrai toks nebus. Na gali pakilti šiek tiek. Juk  praeitais metais 19,32 buvo.

 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą