Informatika 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-12-30 14:46:55 | Nuoroda

Sveiki abiturientai :) Kas ruošiatės laikyti šiemet šį egzaminą? Kur planuojate stoti? :)

Žinutė parašyta: 2012-01-02 23:39:09 | Nuoroda

 Iskart turiu gera patarima busimiems informatikams. Stodami i informatika nesivaikykit "prestiziniu" universitetu :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-01-05 22:29:52 | Nuoroda

 As laikysiu. Galvoju apie KTU, i programu sistemas(uztektu 15.9 balo?)

Aurimai, ka nori pasakyt? Kiek teko kalbet tai KTU geriausias sitoj srity. Siaip man svarbiau butu, kad kuo maziau nereikalingo meslo, bet kad visur jo yra. Tiesa, klyfa kalbejo, kad yra tarptautiniai tam tikru programavimo kalbu sertifikatai, kuriuos laikyt leidzia tik pabaigus aukstaja(del ko teko atmest kolegija, nes siaip man ten daug labiau patiktu, maziau meslo ir daugiau praktikos), bet dabar pagalvojau, kad ji nusvaigo. Tu musu aukstuju niekur net nepripazysta tai nesamone butu... Gal kas zinot kaip ten is tikro yra?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-01-09 16:41:46 | Nuoroda
ErnisDy rašė:

  Tu musu aukstuju niekur net nepripazysta tai nesamone butu...

 Dėl šito, tai juokas ima, ir iš kur visi išsigalvoja tokisu dalykus :D

Bent jau pagrindinių valstybinių universitetų diplomai pripažįstami visoj ES, ir kai kuriose kitose šalyse, tereikai pasidomėt.

Žinutė parašyta: 2012-01-12 20:55:04 | Nuoroda
ErnisDy rašė:

 As laikysiu. Galvoju apie KTU, i programu sistemas(uztektu 15.9 balo?)

 Apie KTU stojamąjį balą nelabai žinau, bet jis nelabai turėtų skirtis nuo VU. O VU programų sistemose pereinamasis šiemet buvo 16,68. Kaip bebūtų keista kartelė užkilo. Bet mėginti niekas netrukdo, tuolab, kad kiekvienais metais situacija kažkiek pasikeičia :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-01-16 14:08:20 | Nuoroda
thespark rašė:
ErnisDy rašė:

 As laikysiu. Galvoju apie KTU, i programu sistemas(uztektu 15.9 balo?)

 Apie KTU stojamąjį balą nelabai žinau, bet jis nelabai turėtų skirtis nuo VU. O VU programų sistemose pereinamasis šiemet buvo 16,68. Kaip bebūtų keista kartelė užkilo. Bet mėginti niekas netrukdo, tuolab, kad kiekvienais metais situacija kažkiek pasikeičia :)

 O šiaip programų sistemų balas būna aukštesnis negu informatikos, ar ne?

Žinutė parašyta: 2012-01-17 08:44:00 | Nuoroda

 O šiaip programų sistemų balas būna aukštesnis negu informatikos, ar ne?

 Taip, programų sistemų balas būna šiek tiek aukštesnis. Šiemet grubiai imant į informatiką konkursinis buvo 1 balu mažesnis :)

Jei domina konkretus konkursiniai balai, juos galima rasti čia:

www.vu.lt/site_files/SD/Studentams/2011%20m.%20informacija%20apie%20priemima%20i%20VU%20per%20BP%20I%20etap%20internetui%20v.07%20a.pdf

Žinutė parašyta: 2012-01-26 17:33:05 | Nuoroda

Aš norėčiau laikyti. Kaip jūs ruošiatės egzaminui? Kaip jūs manote, įmanoma bus įstoti, jei aš nelaikysiu matematikos, tik informatika, anglų k.,lietuvių k.?

Žinutė parašyta: 2012-01-26 20:42:14 | Nuoroda

Dmitrijus -> Jei planuoji stoti į į kažkurią iš informatikos studijų krypčių manyčiau, kad teorinių šansų turi. Bet jei jau nelaikai egzamino verčia manyti, kad matematika yra silpnesnė Tavo pusė. Jei kažkiek domėjaisi informatikos šakų studijomis universitete matematikos neišvengsi, tad jei mokykllinė pasirodė sudėtinga ir sunkiai įkandama, reikės pasiruošti stengtis universite ją bent kiek suprasti :) Nors dar daug kas priklauso į kurią aukštają žadi stoti.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą