LEU lietuvių filologija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-09 21:47:52 | Nuoroda

Eglikė, tavo istorija labai panaši į mano(tik aš jau laikau egzaminus) ir, žinok, esu įsitikinusi, kad tau pavyks įgyvendinti savo svajonę ir susitiksim po metų su tavim :) o dėl anglų nesinervuok, svarbiausia išlaikyk lietuvių kuo geriau ir įdėk būtent į šitą dalyką labai daug pastangų. Dar galiu patarti žiūrėti filmus angliškai, man LABAI padėjo, tau juk dar vienerius metus mokytis, tai žiūrėk filmus kiekvieną dieną, kiek gali išverti(mano ištvermė pasirodė prasta :D, tai dabar labai tikiuos, juk išlaikiau anglų:))

Sėkmės!

Žinutė parašyta: 2012-06-14 18:57:47 | Nuoroda

Labai smagu rasti bendraminčių, norinčių to paties, kai kam gal tai konkurencija, bet juk be jos nebūtų dėl ko stengtis, vienas su savimi nepakonkuruosi. :) Aš tikiu, kad tu įstosi čia, o aš dar po metų. Turėsi man papasakot apie viską, kaip ten kas vyksta pirmam kurse ar daug reikia mokytis ir dirbti, viskas įdomu.:) Sėkmės! :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-15 16:38:13 | Nuoroda

Nūūū, ir aš į lituanistiką.. Kadangi čia galima išlieti širdį, tai išduosiu jums, draugai, paslaptį!  Vis neapsisprendžiu dėl prioritetų sekos: pirmas LEU ar VDU. Nesigriebkit manęs guosti. Susitvarkysiu.

Problemų neturiu, klausimų irgi dar nesugalvojau. Tik persekioja maža baimė, kad lituanistai gali būti per daug jautrūs ir švelnūs. Dėl šito galiu nepritapti ir tapti priešu, mat esu baisiausiai nepakanti verkšlenantiems svajokliams. O ar jūsų būdas, charakteris ar kitokie įtikėjimai nesikerta su šią specialybę gaubiančiais stereotipais?

Žinutė parašyta: 2012-06-16 15:35:53 | Nuoroda

Galiu pasakyti vieną kriterijų, jog sostinė lieka sostine, plius, kaip minėjau, pedagogo kvalifikacija yra pas mus, kuri nežinai niekados, kada pravers:) Tikrai yra lituanistų yra visokių, vieni jautri, tyleni, kiti iškalbūs, "nagli" ir panašiai. Tikrai nepražūsi:)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 20:09:09 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2012-06-19 21:49:52 | Nuoroda

Sveiki,

Turiu gan kvaila klausima. Jei gauni pakankamai aukstus balus ir nelaikai motyvacinio testo ar imanoma istoti i LEU be to testo?Dekui uz atsakyma.

Žinutė parašyta: 2012-06-21 16:15:03 | Nuoroda

Labas, be testo neįstosi į valstybės finansuojamą vietą. Tai raginu užsiregistruoti testui, nes jau kitą savaitę prasideda laikymas.

 

Žinutė parašyta: 2012-06-21 20:07:40 | Nuoroda
LEU LF SA rašė:

Labas, be testo neįstosi į valstybės finansuojamą vietą. Tai raginu užsiregistruoti testui, nes jau kitą savaitę prasideda laikymas.

 

 Uzsiregistravau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-23 21:15:49 | Nuoroda
Eglikė rašė:

Labai smagu rasti bendraminčių, norinčių to paties, kai kam gal tai konkurencija, bet juk be jos nebūtų dėl ko stengtis, vienas su savimi nepakonkuruosi. :) Aš tikiu, kad tu įstosi čia, o aš dar po metų. Turėsi man papasakot apie viską, kaip ten kas vyksta pirmam kurse ar daug reikia mokytis ir dirbti, viskas įdomu.:) Sėkmės! :) 

 Ačiū, man jos prireiks :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 21:49:04 | Nuoroda

Varot kas nors ryt motyvacinio laikyt?:D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 22:10:43 | Nuoroda
iiievute rašė:

Varot kas nors ryt motyvacinio laikyt?:D

 Varau:)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 09:42:21 | Nuoroda

Kada bus motyvacinio ivertinimai? siandien jau antra diena po testo, o lamoj dar nerodo

Žinutė parašyta: 2012-06-28 09:44:13 | Nuoroda
iiievute rašė:

Kada bus motyvacinio ivertinimai? siandien jau antra diena po testo, o lamoj dar nerodo

 Labai tikiuos, kad siandien pasirodys, bet ir turetu jau siandien, as irgi jau laukiu...

Žinutė parašyta: 2012-06-28 11:09:12 | Nuoroda
ale rašė:
iiievute rašė:

Kada bus motyvacinio ivertinimai? siandien jau antra diena po testo, o lamoj dar nerodo

 Labai tikiuos, kad siandien pasirodys, bet ir turetu jau siandien, as irgi jau laukiu...

 O kokiam kabe rasei motyvacini? Ir i kokia specialybe?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 21:10:16 | Nuoroda
iiievute rašė:
ale rašė:
iiievute rašė:

Kada bus motyvacinio ivertinimai? siandien jau antra diena po testo, o lamoj dar nerodo

 Labai tikiuos, kad siandien pasirodys, bet ir turetu jau siandien, as irgi jau laukiu...

 O kokiam kabe rasei motyvacini? Ir i kokia specialybe?:)

 252, lietuviu filologija

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:40:39 | Nuoroda
ale rašė:
iiievute rašė:
ale rašė:
iiievute rašė:

Kada bus motyvacinio ivertinimai? siandien jau antra diena po testo, o lamoj dar nerodo

 Labai tikiuos, kad siandien pasirodys, bet ir turetu jau siandien, as irgi jau laukiu...

 O kokiam kabe rasei motyvacini? Ir i kokia specialybe?:)

 252, lietuviu filologija

 Dar nerodo atsakymu? Lyg jau tos 48h praejo...

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:42:30 | Nuoroda
iiievute rašė:
ale rašė:
iiievute rašė:
ale rašė:
iiievute rašė:

Kada bus motyvacinio ivertinimai? siandien jau antra diena po testo, o lamoj dar nerodo

 Labai tikiuos, kad siandien pasirodys, bet ir turetu jau siandien, as irgi jau laukiu...

 O kokiam kabe rasei motyvacini? Ir i kokia specialybe?:)

 252, lietuviu filologija

 Dar nerodo atsakymu? Lyg jau tos 48h praejo...

 Kazkaip visiskai nenustebau, jog nera dar jokiu rez-tu.....

Žinutė parašyta: 2012-06-28 23:06:48 | Nuoroda

nesijaudinkite, tikrai pasirodys rezultatai:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-29 13:08:36 | Nuoroda

 Sveiki, lama svetainėje jau šiandien pasirodė užrašas "laikyta", tačiau nėra jokio balo pridėta. Negi tai reiškia, kad neišlaikiau arba negavau nė vieno balo?

Žinutė parašyta: 2012-06-29 13:10:42 | Nuoroda
Philistine rašė:

 Sveiki, lama svetainėje jau šiandien pasirodė užrašas "laikyta", tačiau nėra jokio balo pridėta. Negi tai reiškia, kad neišlaikiau arba negavau nė vieno balo?

 Man rodo taip pat;) cia tikriausiai del to, kad neirase dar

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą