Informacinės technologijos Vilniaus Universitetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-03-27 17:00:53 | Nuoroda

 Sveiki. Radau daug topic'u šia tema, bet daugumoj tik š... mala ir nieko tikslaus nepasako. Noriu paprašyt ten studijuojančių žmonių nuomonės apie šią specialybę. Verta/neverta, kodėl? domina, ar būtų įmanoma išsilaikyti VF, jeigu nemėgstu kalti daug, bet kai reikia pasimokau, plius nesu iš kelmo spirtas. Mokykloj matematika, informatika,fizika, anglu sekasi labai gerai, kiti mokslai vidutiniškai, nes jų nesistengiu išmokt.

Būčiau dėkingas jei kas atsakys. :)

Žinutė parašyta: 2012-04-11 23:48:58 | Nuoroda

BUMP 

Žinutė parašyta: 2012-04-12 16:05:45 | Nuoroda

Rinkis VIKO, lengviau rasi darbą ir daugiau patirties turėsi. 

Žinutė parašyta: 2012-04-15 12:30:42 | Nuoroda

Bet VIKO tokios ar panašios speacialybės nėra. 

Žinutė parašyta: 2012-04-15 13:20:07 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2012-04-20 12:01:41 | Nuoroda

 Aš šios specialybės nestudijuoju, tačiau mokausi tame pačiame fakultete. Galiu patarti, kad tikrai drąsiai čia stok, ypač jei sakai, kad gerai sekasi informatika ir matematika ir jei domiesi programavimu. Mokytis mif'e nėra lengva, tačiau perspektyvos ateity nusimato labai geros, nes šis fakultetas yra labai vertinamas.
Sėkmės ;)

Žinutė parašyta: 2012-04-22 13:08:53 | Nuoroda

Ačiū. Gal kas nors žino kuo skiriasi VGTU itpv ir ši specialybė? Bei kuria patartumėt rinktis? :)

Žinutė parašyta: 2012-04-28 21:38:00 | Nuoroda

dėl išmetimo tai niekas neišmes, nebent būsi visiškas tinginys ir net pora dienų prieš egzą nepasimokysi, tada gausi skolas ir mokėsi už skolas, apie vf.. jame ir liksi ;D toks jau MIFas, čia kurso vidurkis buna apie 6 su centais, vadinasi išsilaikyt lengva, užtenka išsilaikyt egzus ;D dėl sunkumo, jo čia ganėtinai sunku, bet ir tai kažinau, spėja žmonės ir pašūdmaliaut, svarbiausia atsiskaitinėt viską.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-05-14 21:16:51 | Nuoroda

Minėjai VGTU ITPV. Aš galvoju tarp šios VGTU ir VU PS. Pats irgi domėjausi apie studijų kokybę, sunkumą ir perspektyvas. Tai kaip ir minėjo VF įstojus jame ir išliksi. Pasimokyti bus ką, daug laisvo laiko neturėsi, na žinoma nekalsi ypatingai daug, bet nebus taip, kad prieš egzaminą pora dienų užteks pasimokymo išlaikyti gerai. Aš pats tik šiemet stosiu. Tokią nuomonę susidariau gal iš 5 žmonių. Perspektyvos tikrai geros Tiek VU informatiką tiek VU PS. Apie VGTU ITPV dar nieko nesužinojau.

Žinutė parašyta: 2012-05-15 16:31:03 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą