Įskaitos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-03-30 14:16:56 | Nuoroda

 Sveiki, norėjau paklausti kaip sekasi ruoštis įskaitoms? Laukiate ar darosi baisu vien pagalvojus apie jas? :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-03-30 16:28:47 | Nuoroda

 baisu nelabai,bet kazkiek jaudulio yra yra ;) tik man idomu del anglu yskaitos, tu ten kai nueini i pasirengimo patalpa tas 15 min kai duoda tu ka uzsirasai ant to lapuko, ar tau galima nuejus jau sneket pvz monologa skaityt viska ka pasirasiai ar turi tik koki 1 karta aki uzmest ir daugiau is galvos?

Žinutė parašyta: 2012-03-30 17:28:25 | Nuoroda
marinet rašė:

 baisu nelabai,bet kazkiek jaudulio yra yra ;) tik man idomu del anglu yskaitos, tu ten kai nueini i pasirengimo patalpa tas 15 min kai duoda tu ka uzsirasai ant to lapuko, ar tau galima nuejus jau sneket pvz monologa skaityt viska ka pasirasiai ar turi tik koki 1 karta aki uzmest ir daugiau is galvos?

 Skaityt visko negalima. Bet ir daugiau galima ziuret  nei viena karta aki uzmest. :)

As tai manau pasirasysiu pradzia ir pabaiga. Nu bent taip manau dabar. Nezinau kas per iskaita susvies :D

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-03-30 17:29:38 | Nuoroda

 O cia gali buti,kad tas skaitymas daugiau nuo mokyklos mokytu priklauso? Nes as savo klausiau tai sako skaityk jei tu nori ir jei gerai suskaitysi ka pasirasiai,kad klaidu nepridaryt nereikalingu, bet aisku sako vienas kitas balas nukris, bet kai man tos yskaitos balas nelabai rupi tai.. ^_^

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą