LSMU Veterinarinė medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-26 10:53:24 | Nuoroda

 Turbūt jungsiuosi prie jūsų ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 15:58:39 | Nuoroda

 

 Aisku. :) O  koks gali buti maziausias siais metais balas i vf? pernai maziausias buvo 17,08 bet cia papildomu priemimu, tai labai idomu ar jis ir bus tas pereinamasis balas? o gal balas dar kris po to kai buvo priimtas istatymas del stojimo suvienodinimo i vf, tiem kurie laike 2 egzaminus ir kurie 3 reikiamus? :)

 

 Del maziausio niekada nenuspesi. Bet siemet tikrai neturetu kilti... Gali tik mazeti. Del to suvienodinimo nieko nezinau... 

O siaip, jei per plauka stojanciajam nepakanka balo i VF vieta - nebaisu. Po pirmo pusmecio tikrai gaus ta VF vieta.

 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:04:28 | Nuoroda
Žakt rašė:

Studijavau Vilniuj medicinos fakultete visuomenės sveikatą. Bet jau po pirmų metų supratau, kad tai nėra ko noriu, tačiau per durną galvą tempiau iki dabar. Taigi šiais metais tikrai turiu pradėt studijuot vieną iš dalykų apie kuriuos visuomet svajojau ( neišsigąskit, kontrastas tikrai nemažas ;D) Tai aktorinis, bet čia šansų daug nededu, nors ir patekau į antrą turą, bet įstot nesitikiu bei veterinarija. Dėl pastarųjų studijų jau ir psichologiškai nusiteikiau. : )

Cha, visiškai nesistebiu dėl aktorinio ir veterinarijos. Labai dažnai tokie atvejai būna :D
Aš pati norėjau į LMTA, bet nerinko kurso, o prarast metų aš nenorėjau, todėl stojau į vieną iš dviejų  svajonių specialybių  - veterinarinę mediciną :D 

Nebijai, kad ateisi ir čia bus ne tas, ko tikiesi? :) Šiaip gerai gerai, stok :D nes kuo daugiau jūsu, tuo geriau :D jei šiemet susidarys irgi 9 grupės tai būsiu kažkurios kuratorė, ko be galo noriu))))))))!!!!  

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:21:09 | Nuoroda
Angelique rašė:
Žakt rašė:

Studijavau Vilniuj medicinos fakultete visuomenės sveikatą. Bet jau po pirmų metų supratau, kad tai nėra ko noriu, tačiau per durną galvą tempiau iki dabar. Taigi šiais metais tikrai turiu pradėt studijuot vieną iš dalykų apie kuriuos visuomet svajojau ( neišsigąskit, kontrastas tikrai nemažas ;D) Tai aktorinis, bet čia šansų daug nededu, nors ir patekau į antrą turą, bet įstot nesitikiu bei veterinarija. Dėl pastarųjų studijų jau ir psichologiškai nusiteikiau. : )

Cha, visiškai nesistebiu dėl aktorinio ir veterinarijos. Labai dažnai tokie atvejai būna :D
Aš pati norėjau į LMTA, bet nerinko kurso, o prarast metų aš nenorėjau, todėl stojau į vieną iš dviejų  svajonių specialybių  - veterinarinę mediciną :D 

Nebijai, kad ateisi ir čia bus ne tas, ko tikiesi? :) Šiaip gerai gerai, stok :D nes kuo daugiau jūsu, tuo geriau :D jei šiemet susidarys irgi 9 grupės tai būsiu kažkurios kuratorė, ko be galo noriu))))))))!!!!  

 Heh, tai artima siela, gerbiamoji būsit. : ) Ar nebijau? Ne. Kadangi dabar jau esu visiškai pasiryžęs įgyvendint savo tikslus, ir net jei bus kas ne taip, vis tiek nagais ir dantim kabintis reiks. (Su šunim gyvenu, tai kažkiek jau mokėsiu, bent jau dantim kabintis. :D )

Norėt būt kuratore... Kamon.! Kur protas... Kažkokių dundukų pirmakursių ant savo sprando prisiimt... Tai grybė.. :D Nors man pačiam seniūnio dalia pažįstama, tai aš ir pats iš grybų giminės tenka pripažint.. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:08:52 | Nuoroda

 

 Heh, tai artima siela, gerbiamoji būsit. : ) Ar nebijau? Ne. Kadangi dabar jau esu visiškai pasiryžęs įgyvendint savo tikslus, ir net jei bus kas ne taip, vis tiek nagais ir dantim kabintis reiks. (Su šunim gyvenu, tai kažkiek jau mokėsiu, bent jau dantim kabintis. :D )

Norėt būt kuratore... Kamon.! Kur protas... Kažkokių dundukų pirmakursių ant savo sprando prisiimt... Tai grybė.. :D Nors man pačiam seniūnio dalia pažįstama, tai aš ir pats iš grybų giminės tenka pripažint.. :D

 Žinok viena tokia siela po pirmo pusmečio pabėgo :D 

Dėl grybės širdingai dėkoju ))))) Jei irgi iš grybų, tai gerai. Tada dar artimesnės sielos, nei maniau ;D  Šiaip nėra taip, kad pirmakursiai būtų našta.. :) Nenori kuratorius - nebendrauja, nenori - nepadeda :) Viskas easy čia pas mus. :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 21:33:50 | Nuoroda
Angelique rašė:
 

 Žinok viena tokia siela po pirmo pusmečio pabėgo :D 

Dėl grybės širdingai dėkoju ))))) Jei irgi iš grybų, tai gerai. Tada dar artimesnės sielos, nei maniau ;D  Šiaip nėra taip, kad pirmakursiai būtų našta.. :) Nenori kuratorius - nebendrauja, nenori - nepadeda :) Viskas easy čia pas mus. :) 

 Tai tokia ir artima tada buvo... ;D Viskas easy išskyrus mokslus manau, deja. :D Pff.. O gal ateis baisiai pikti, veržlūs ir šiaip užknisantys pirmakursiai, kurie užbaksnos pirštais tuos nenorinčius nieko daryt kuratorius. Va tada ir pasijustų našta. :D P.S. Aš čia ne apie save kai minėjau piktus, aš greičiau prie tų užknisančiųjų būčiau. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-29 12:41:39 | Nuoroda

Dar turiu vieną klausimą :) Kažkaip veterinarinė medicina iš visų biomedicinos mokslų studijų išsiskiria užsienio kalbos pažymio skaičiavimu į konkursinį balą. Ar tai reiškia, kad studijuojant daug literatūros užsienio kalbomis?

Žinutė parašyta: 2012-06-29 14:43:02 | Nuoroda
Pilkuma rašė:

Dar turiu vieną klausimą :) Kažkaip veterinarinė medicina iš visų biomedicinos mokslų studijų išsiskiria užsienio kalbos pažymio skaičiavimu į konkursinį balą. Ar tai reiškia, kad studijuojant daug literatūros užsienio kalbomis?

 Bibliotekoje yra nemažai literatūros rusų kalba. O užsienio kalbos pažymys reikalingas, dėlto, nes sistema poto išrenka 2kursui pasirenkamąjį dalyką, kuriame gali tobulinti jau mokama užsienio kalbą :)

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-07-05 09:45:13 | Nuoroda

Gal pasidalinkite savo stojamaisis balais?  

Žinutė parašyta: 2012-07-05 10:00:32 | Nuoroda
JustulisR rašė:

Gal pasidalinkite savo stojamaisis balais?  

geda dalintis, tokiu rezultatu is biologijos puses tikrai nesitikejau ;DDD 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 10:06:32 | Nuoroda

Ka=in vis dar galiu tikėtis su 17.52 prasmukt.....?  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-05 10:41:17 | Nuoroda
JustulisR rašė:

Ka=in vis dar galiu tikėtis su 17.52 prasmukt.....?  

 Manau, kad tikrai gali ir istosi. Mano balas 16,82 ir manau man jau tikrai nereikia tiketis vf. O gal sie met balas kris? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 11:06:06 | Nuoroda

Bandysiu su 18,62 į VF. Ir tikiuosi pirmu turu patekt, nes nervų tampytis nebesinori

Žinutė parašyta: 2012-07-05 13:10:14 | Nuoroda

kaip manote koks pereinamas balas bus siais metais? :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-08 13:58:19 | Nuoroda

 Sveiki, ar imanoma siemet istoti i veterinarine medicina su 17.62 i vf?

Žinutė parašyta: 2012-07-08 14:14:41 | Nuoroda
Agota U rašė:

 Sveiki, ar imanoma siemet istoti i veterinarine medicina su 17.62 i vf?

 As su 17.1KB bandysiu  į VF :/

  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-07-11 17:17:24 | Nuoroda

Nesijaudinkit.... su 18 pirmu etapu tikrai istosit,  :) 

Tie kas turi 17 Per pirma tura  galit nepatekt, pas mus ir per trecia buvo 17,02...

BET, pasimokius pusmeti, tikrai gausite nemokama vieta :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 21:10:56 | Nuoroda
Angelique rašė:

Nesijaudinkit.... su 18 pirmu etapu tikrai istosit,  :) 

Tie kas turi 17 Per pirma tura  galit nepatekt, pas mus ir per trecia buvo 17,02...

BET, pasimokius pusmeti, tikrai gausite nemokama vieta :)

 o jeigu as dar stociau i mokama vieta, daug sansu, kad po pusmecio patekciau i VF vieta? koks turetu buti pazymiu vidurkis?

Žinutė parašyta: 2012-07-12 21:58:32 | Nuoroda

 KOks tavo balas dabar?

PO pirmo pusmecio ziuri i stojimo bala vis dar... Pvz paskutine VF vieta po dokumentu pasirasymo buvo 17,02, po pirmo pusmecio dar apie 10-15 zmoniu gavo tikrai nemokamas vietas.

I vidurki ziures jums tik  PO metu  O del vidurkio dydzio dar nzn, negaliu sakyt, nes mums dar to nebuvo, kadangi mums kas  metus. :)

Niekada negalim tiksliai pasakyt koks stojimo balas jums bus maziausias... kadangi viskas priklauso nuo jusu paciu, kaip islaiket egzaminus ir kokie vaikai siemet nutare stot i vetke :) Jei pries 2 metus buvo 15,44 o musu metu jau 17,02... Bet nemanau, kad kils labai, jau nera kur kylt tam balui :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-13 10:31:20 | Nuoroda
Angelique rašė:

 KOks tavo balas dabar?

PO pirmo pusmecio ziuri i stojimo bala vis dar... Pvz paskutine VF vieta po dokumentu pasirasymo buvo 17,02, po pirmo pusmecio dar apie 10-15 zmoniu gavo tikrai nemokamas vietas.

I vidurki ziures jums tik  PO metu  O del vidurkio dydzio dar nzn, negaliu sakyt, nes mums dar to nebuvo, kadangi mums kas  metus. :)

Niekada negalim tiksliai pasakyt koks stojimo balas jums bus maziausias... kadangi viskas priklauso nuo jusu paciu, kaip islaiket egzaminus ir kokie vaikai siemet nutare stot i vetke :) Jei pries 2 metus buvo 15,44 o musu metu jau 17,02... Bet nemanau, kad kils labai, jau nera kur kylt tam balui :D 

 mano 15.12.... susimoviau su biologija, galvoju gal perlaikyt kitais metais egzus. o kokio vidurkio reikia po metu, kad galetum gaut VF vieta?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą