Lietuvių filologija VDU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-02 16:04:13 | Nuoroda

 Sveiki, abiturientai (o gal labiau abiturientės) ! 

Ar yra ketinančių stoti į VDU lietuvių filologiją? Būtų įdomu padiskutuoti, nes pati šiais metais bandysiu čia stoti...

Žinutė parašyta: 2012-06-02 17:04:16 | Nuoroda

Sveika. Nors ir žinau, kad būsiu vienas tarp daugybės lituanisčių, tačiau vis tiek prašymus rašysiu tik į filologijos studijas :) Žinoma, rašysiu ne tik į VDU, bet ir į VU bei LEU :)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 18:00:25 | Nuoroda

 Labai džiugu, kad nors vienas lituanistas atsirado !  Dažniausiai filologija apibūdinama kaip  moteriškas mokslas... ;D Beje, aš taip pat rašysiu prašymą tik į lietuvių filologiją... Turbūt esu apsigimusi lietuvių kalbos mylėtoja... ;D Taigi sakyk, kodėl lietuvių filologija? Vyrukams dažnai prastai sekasi su lietuvių kalba... :D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 18:09:12 | Nuoroda

Ot ir nežinau kodėl :D tiesiog traukia :) Lietuvių k. visada sekėsi puikiai ir šiaip smagu prisidėti prie to, kad neišnyktų dar viena kalba :) Ką ketini veikti po studijų? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:11:29 | Nuoroda

 O kaip su kitais dalykais sekasi (istorija, anglų antra užsienio kalba) ? Nes aš dabar truputį baiminuosi, kad neįstosiu į vf dėl per mažo konkursinio balo... ;/ O dėl to kažko veikimo po studijų, tai žinoma, norėčiau dirbti darbą pagal išsilavinimą... O kažko konkretaus dar neužsibrėžiau. Vis dėlto, juk dar net nežinau, kokie egzaminų rezultatai ir, apskritai, kokios mano galimybės įstoti... :D O Tu jau mąstei apie laikotarpį po studijų? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:21:38 | Nuoroda

Na, aš irgi mėginsiu stot į lietuvių filologiją. Nors ją rašysiu ne pirmu numeriu. Labiau norisi įstot į viešąją komunikaciją.

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:26:38 | Nuoroda

Su istorija viskas puikiai, o su anglų ganėtinai gerai. Na, o rusų (antra užsienio k.) tai tikrai gerai suprantu, todėl  manau viskas bus gerai :) Tikiu, kad ir tau viskas bus gerai ;) Kadangi esu iš tų žmonių, kurie mėgsta planuoti savo gyvenimą, todėl po studijų galvoju apie darbą leidykloj arba redakcijojBeliko tik įstot :D Man labai patinka, kad lietuvių filologijos studijos nėra konkrečiai apibrėžtos, todėl perspektyvos po studijų ganėtinai plačios, nes įmanoma dirbti visur :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:45:08 | Nuoroda

Beje, kada planuojat pildyt prašymus?

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:16:53 | Nuoroda

Šaunu, kad vaikinai nesibaido mokytis tarp merginų ir studijuoti lietuvių filologiją. Iš patirties galiu pasakyti, nėra taip blogai studijuoti tarp merginų:)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:17:45 | Nuoroda

 Gal ir bus gerai... Daugelis stengiasi mane nuteikti optimistiškai, tačiau man mano situacija atrodo truputį prasčiau nei tiems, kurie mato iš šalies ;D Esmė tame, kad nuo 12 klasės neturiu antros užsienio kalbos, o kadangi reikalingas metinis, tai truputį sumažės konkursinio balo koeficientas. Aišku, daug reikšmės turi tie trys valstybiniai egzaminai, bet nesu itin stipri anglų kalbos žinovė, su istorija irgi nėra blogai, bet tikrai galėtų būti geriau... Aišku, gal čia man prasidėjo "priešįstojiminė" paranoja ir kažkoks savęs nuvertinimas, kuris neleidžia nusiteikti optimistiškai ir laukti kol būsiu priimta ;D Beje, dėl tų prašymų pildymo, tai... net nežinau, ar išsiduot... :D Vakar nulindau į lamabpo.lt ir užpildžiau prašymą. :D Gal ir paskubėjau, bet nemanau, kad kas nors gali nuo to pasikeisti. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:21:44 | Nuoroda
Cibulis rašė:

Na, aš irgi mėginsiu stot į lietuvių filologiją. Nors ją rašysiu ne pirmu numeriu. Labiau norisi įstot į viešąją komunikaciją.

 Kažkur skaičiau, kad dabar labai populiaru rinktis viešąją komunikaciją. ;D Tarp kitko, pati galvoju apie galimybę viešąją komunikaciją imti kaip gretutines studijas.  

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:22:52 | Nuoroda

Tiesą pasakius, šiandien prašymus užpildžiau ir aš

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:26:06 | Nuoroda

 Gal ir gerai... Kas pirmesnis, tas gudresnis. ;DD jei atvirai, tai nematau prasmės laukti iki paskutinės dienos. Gal pasiseks ir įstosime į VDU, būsime kolegos?.. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:31:50 | Nuoroda

Žinoma, koks skirtumas  Tuo labiau, kad paskui visi masiškai ima pildyt prašymus ir prasideda įvairūs sistemos gedimai...VDU rašiau 5 numeriu, bet vistiek yra galimybė būti kolegom :D

Žinutė parašyta: 2012-06-03 10:30:01 | Nuoroda
E.v.e.l.y.n rašė:
Cibulis rašė:

Na, aš irgi mėginsiu stot į lietuvių filologiją. Nors ją rašysiu ne pirmu numeriu. Labiau norisi įstot į viešąją komunikaciją.

 Kažkur skaičiau, kad dabar labai populiaru rinktis viešąją komunikaciją. ;D Tarp kitko, pati galvoju apie galimybę viešąją komunikaciją imti kaip gretutines studijas.  

 Velnias, tada mano menki šansai patekt dar labiau menkėja. Na, bet svarbu, kad bent į lietuvių filologiją pakliūčiau. Ar į tokias studijas irgi visi veržiasi?

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:19:31 | Nuoroda

 na, aš stosiu į lietuvių filologiją, tiesa tik vilniuje:)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 13:45:48 | Nuoroda
ananasine rašė:

 na, aš stosiu į lietuvių filologiją, tiesa tik vilniuje:)

 VU? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 14:42:19 | Nuoroda

Sveikos, abiturientės, radau šią temą ir nusprendžiau ir aš išskayti savo nuomonę, galbūt kažkam bus įdomu ar padės.. Aš šiuo metu kaip tik baiginėju lietuvių filologiją VDU. Noriu pasakyti, kad VDU tikrai puikus universitetas, kuriame dirba daug profesionalių dėstytojų, kurie rengia įdomias paskaitas.. Tik turiu vieną patarimą norinčioms stoti į šią specialybę. Iš savo grupės ir kolegių praktikos padariau išvadą, kad į šią specialybę reikia stoti tik jeigu tikrai patinka lietuvių kalba, literatūra, mėgstate skaityti daug literatūros.. Kitu atveju gali būti sunku ir neįdomu studijuoti.. Sėkmės visoms!!!

Žinutė parašyta: 2012-06-03 15:00:37 | Nuoroda

Na,  ne tik abiturientės, bet ir abiturientų čia yra Bet galunes pakeičiau ir pritaikiau šį pranešimą vyriškajai giminei :) Ačiū už informaciją.

Žinutė parašyta: 2012-06-03 16:16:59 | Nuoroda
Aniria rašė:

Sveikos, abiturientės, radau šią temą ir nusprendžiau ir aš išskayti savo nuomonę, galbūt kažkam bus įdomu ar padės.. Aš šiuo metu kaip tik baiginėju lietuvių filologiją VDU. Noriu pasakyti, kad VDU tikrai puikus universitetas, kuriame dirba daug profesionalių dėstytojų, kurie rengia įdomias paskaitas.. Tik turiu vieną patarimą norinčioms stoti į šią specialybę. Iš savo grupės ir kolegių praktikos padariau išvadą, kad į šią specialybę reikia stoti tik jeigu tikrai patinka lietuvių kalba, literatūra, mėgstate skaityti daug literatūros.. Kitu atveju gali būti sunku ir neįdomu studijuoti.. Sėkmės visoms!!!

Ir ką planuoji veikti baigusi, jei ne paslaptis?

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą