Akuserija 2012 KK ir kiti biomedicinos srytys
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-22 13:58:25 | Nuoroda

 Sveikos, as irgi stosiu i KK, jeigu neistosiu i LSMU :D bet po tokiu "nuostabiu" egzu, LSMU tolsta ;DD gal kuri nors esate susidomeje kosmetologija? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-22 15:59:11 | Nuoroda

 na as tai nelaikiau anglu egzamino, o tu, Umiga? 

Crystalica- tai daug kam po tokiu nuostabiu egzu svajones liko tik svajonem as tai ne, tik sia specialybe rasei i KK?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-22 17:17:25 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 na as tai nelaikiau anglu egzamino, o tu, Umiga? 

Crystalica- tai daug kam po tokiu nuostabiu egzu svajones liko tik svajonem as tai ne, tik sia specialybe rasei i KK?

 as LSMU parasysiu vet. medicina ir dalyvausiu 1 ir 2 etapuose. 3 etape surasysiu kosmetologija, burnos higiena, odontologine prieziura, slauga ir ergoterapija :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-22 17:21:31 | Nuoroda

KK farmakotechnika/burnos higiena. :D Niekur kitur ir nenoriu.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-22 17:32:28 | Nuoroda

Siūlau neverkšlenti dėl chemijos.  Aš į chemiją ėjau net nepasirinkęs dalyko, o ir nesiruošęs... Kažką prirašinėjau, gal gausiu kelis procentėlius, gal ir negausiu nieko. :D Tiesiog per vėlai supratau, ko noriu. Tikiuos, kad tų balų, kuriuos gausiu iš egzų, užteks įstoti į kolegiją. Visiškai nesigėdysiu to, kad mokausi kolegijoje, kiekvieno norai ir siekiai yra skirtingi. Po kolegijos galbūt varysiu į univerą (į užsienį norėčiau), o gal ir ne, nes užsienyje ir po kolegijos tu nesi niekas ir gauni normalų atlyginimą. Kolegija - toli gražu ne pasaulio pabaiga. Ne egzaminais gyvenimas prasideda ir baigiasi. :D Cheer up, ladies. Juk lengvai nukonkuruosit mane. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-22 17:49:27 | Nuoroda

 Crystalica- as zadejau rasyti veterinarine medicina, taciau ateities pespektyvos nera labai aiskios, jei gero finansavimo neturi ir pan... Mano prasyme dominuoja kineziterepaija ir akuserija. Po to KK 5 specialybes, ziuresim kaip cia bus su tais stojimais... Bijau chemijos egzamino rezultatu...

Father Liudvik- tik 2?  sauniai manai! mano mastymas sutampa su tavo!  Vis tiek visi keliausim i uzsieni braskiu skinti  ko cia pergyventi...

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-22 18:01:11 | Nuoroda

Sveikos mergaitės dar kartą. :) Kaip atostogas leidžaite? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-22 18:05:43 | Nuoroda

 turiningai, kamuoja egzaminu rezultatu laukimas  tu?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-22 18:08:31 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 Crystalica- as zadejau rasyti veterinarine medicina, taciau ateities pespektyvos nera labai aiskios, jei gero finansavimo neturi ir pan... Mano prasyme dominuoja kineziterepaija ir akuserija. Po to KK 5 specialybes, ziuresim kaip cia bus su tais stojimais... Bijau chemijos egzamino rezultatu...

Father Liudvik- tik 2?  sauniai manai! mano mastymas sutampa su tavo!  Vis tiek visi keliausim i uzsieni braskiu skinti  ko cia pergyventi...

 as labai noriu studijuoti veterinarija, jeigu nepavyks istoti seis metais, perlaikysiu egzus ir vel bandysiu laime :DD siuo metu veterinarai yra reikalingi, bet kaip bus, taip :) man chemiaj irgi nieko gero :D tikiuosi, kad islaikiau, greiciau laukiu visu egzu rezultatu :DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-22 20:10:02 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 turiningai, kamuoja egzaminu rezultatu laukimas  tu?

Aš sakyčiau visai neblogai nors , orais gerais ši vasara mūsų nelepina, tad ir veiklos sumažėja. Tačiau stengiuosi atrasti veiklos,kad nenumirčiau iš nuobodulio, o dar egzaminų rezultatų laukimas ir vargina ir baimę kelia. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-22 20:46:23 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 Crystalica- as zadejau rasyti veterinarine medicina, taciau ateities pespektyvos nera labai aiskios, jei gero finansavimo neturi ir pan... Mano prasyme dominuoja kineziterepaija ir akuserija. Po to KK 5 specialybes, ziuresim kaip cia bus su tais stojimais... Bijau chemijos egzamino rezultatu...

Father Liudvik- tik 2?  sauniai manai! mano mastymas sutampa su tavo!  Vis tiek visi keliausim i uzsieni braskiu skinti  ko cia pergyventi...

Na, gal nekeliausim, jei savo studijose, darbe matysim prasmę. :D Suklupsim, o po kurio laiko vėl atsitiesim, if you know what i mean. :D Žinai, dažnai būna taip, jog tie, kurie labiausiai bijo rezultatų, gauna didžiausius balus. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-22 20:54:49 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 na as tai nelaikiau anglu egzamino, o tu, Umiga? 

 Oj neee.. :D:D

Žinutė parašyta: 2012-06-22 22:18:59 | Nuoroda

 Crystalica- nebijosi arkliams i uzpakalius ranku kisti?  linkiu istoti ten kur nori

Indre- nieko nepadarysi del to oro.  Jau vasara, bet man per tuos egzus sunku vasaroti, laukimas kelia baime ir tuo paciu vargina kaip kad tu minejai  tu tik i KK prasyma rasei?

Father Liudvik- manau, as izvelgsiu savo studijose prasme, zinoma, jei istosiu zinok nezinojau, vadinasi, reikia dar labiau bijoti 

 

 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-22 22:38:19 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 Crystalica- nebijosi arkliams i uzpakalius ranku kisti?  linkiu istoti ten kur nori

Indre- nieko nepadarysi del to oro.  Jau vasara, bet man per tuos egzus sunku vasaroti, laukimas kelia baime ir tuo paciu vargina kaip kad tu minejai  tu tik i KK prasyma rasei?

Father Liudvik- manau, as izvelgsiu savo studijose prasme, zinoma, jei istosiu zinok nezinojau, vadinasi, reikia dar labiau bijoti 

 

 

 ta daro zootechnikai :D na, arba stambiuju gyvunu gydytojai, jeigu kumele arkliuojasi :DD as  smulkiuju gyvunu gydytoja noriu but :)

Žinutė parašyta: 2012-06-23 12:56:40 | Nuoroda

 Sveikutes:) toks oras, nelabai yra ka veikti, tai nusprendziau pasiziureti kas siais metais i kauno kolegija stoja:) pati ten studijuoju akuserija. kazkas klause apie bendrabucius tai salygos nelabai, bent man... kazkaip lyginant su kitu aukstuju mokyklu.

Žinutė parašyta: 2012-06-23 15:35:34 | Nuoroda

 Crystalica- rmatosi, jog stipriai nori buti gyvuneliu gydytoja, linkiu sekmes stojimuose  o kaip ten su kinologija, nes siemet atsirado tokia studiju programa...

ladybird- labas, oras tikrai nevasariskas... papasakok apie akuserija, kokie zmones, destytojai ir panasiai...? Ar sunku mokytis, koks konkursinis balas  buvo tavo, nemokamai studijuoji? 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-23 15:43:23 | Nuoroda
Ladybird:) rašė:

 Sveikutes:) toks oras, nelabai yra ka veikti, tai nusprendziau pasiziureti kas siais metais i kauno kolegija stoja:) pati ten studijuoju akuserija. kazkas klause apie bendrabucius tai salygos nelabai, bent man... kazkaip lyginant su kitu aukstuju mokyklu.

 Labas, o kokios tos sąlygos bendrabučių? :) kaip dušai, virtuvės, tualetai? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-23 16:16:26 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 Crystalica- rmatosi, jog stipriai nori buti gyvuneliu gydytoja, linkiu sekmes stojimuose  o kaip ten su kinologija, nes siemet atsirado tokia studiju programa...

ladybird- labas, oras tikrai nevasariskas... papasakok apie akuserija, kokie zmones, destytojai ir panasiai...? Ar sunku mokytis, koks konkursinis balas  buvo tavo, nemokamai studijuoji? 

 aciu, jei nepasiseks perlaikysiu egzus ir bandysiu kitais metais :D net nezinau del kinologijos :/

Žinutė parašyta: 2012-06-24 21:14:04 | Nuoroda

 mokytis sunku kai prasideda anatomija, slauga. ir seip dalykai priklauso nuo destytoju, koks destytojas paklius ir kiek reikalaus. pirmas pusmetis buvo lengviausias:) seip kaip kolegijoje tai labai atsiskaitymai dazni, buna, kad kasdien rasyt reikia, tai tada sedet prie knygu reikia nemazai. man rodos antri metai sunkiausi, o treciais jau sake lengva:) o barakai. tai su netu daznai ten problemos buna. dusai rodos ant auksto, jei ne ant barako, vieni. ten ir yra valandos, atrodo nuo 10ryto eit galima tik. tuoletai ir aukstui. pati negavau barako kai stojau, nors man iki kauno 150km.

Žinutė parašyta: 2012-06-24 21:16:41 | Nuoroda

 oi pamirsau, konkursinis tai 16,8 rodos. bet zinokit mus dabar labai gasdina, kad teks pasibaigti slauga, nes darbo vietu nera.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą