Chemija VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-13 12:43:51 | Nuoroda

Sveikuliai, aš su biologija ryškiai susimoviau tai bent jau chemija tikiuosi bus bent kiek geriau. Visus 2 metus arėm taip rimtai, tai pagrindus neblogus turiu, tačiau yra spragelių, kurios man jaučiu pakiš koją... O kartoti bandysiu iš visur: turiu kažkokius lapus "Chemija sistemose"(čia kažkoks konspektas), Raudonio vadovėlis, Šulčiaus 11 ir 12 kl. vadovėliai, dar keli 10 kl. vadovėliai peržiūrai :)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:46:11 | Nuoroda

labai nesamone, kad tas egzaminas vienas is paskutiniu ir labai jegu daug atima tas laukimas ir pasiruosimas kitiems egzaminams. as visas jegas atidaviau matematikai ir iki siol neturiu nei noro nei jegu mokytis chemija.

jauciu, kad labiausiai sitam egzamine susivelsiu ne del nemokejimo, o del to kad kaip visada per sunkiai viska suprasiu, visuomet man taip atsitinka, pacius paprasciausius dalykus suprantu per sunkiai. taip ir susimoviau per bandomaji..

Žinutė parašyta: 2012-06-13 16:27:40 | Nuoroda
aagnea rašė:

labai nesamone, kad tas egzaminas vienas is paskutiniu ir labai jegu daug atima tas laukimas ir pasiruosimas kitiems egzaminams. as visas jegas atidaviau matematikai ir iki siol neturiu nei noro nei jegu mokytis chemija.

jauciu, kad labiausiai sitam egzamine susivelsiu ne del nemokejimo, o del to kad kaip visada per sunkiai viska suprasiu, visuomet man taip atsitinka, pacius paprasciausius dalykus suprantu per sunkiai. taip ir susimoviau per bandomaji..

 Būtent todėl, kad vargina, aš jo ir nelaikysiu. Pasisekė matieka, tai dėjau ant tos chemijos blemba, nebekalsiu jos daugiau (nes man ji yra grynai kalimas, niekad nebuvo labai įdomi, iškali kontroliniui, parašai ir užmiršti po savaitės). Aš šiaip patariu imt, atsiverst programą ir tiesiog įdėmiai ją perskaityt ir pasižymėt, ką dar reikia peržvelgt, panaudojimus medžiagų ir pavadinimus trivialius ir IUPAC ir t.t. :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-13 17:04:19 | Nuoroda
Indriushka rašė:

Sveikuliai, aš su biologija ryškiai susimoviau tai bent jau chemija tikiuosi bus bent kiek geriau. Visus 2 metus arėm taip rimtai, tai pagrindus neblogus turiu, tačiau yra spragelių, kurios man jaučiu pakiš koją... O kartoti bandysiu iš visur: turiu kažkokius lapus "Chemija sistemose"(čia kažkoks konspektas), Raudonio vadovėlis, Šulčiaus 11 ir 12 kl. vadovėliai, dar keli 10 kl. vadovėliai peržiūrai :)

 Prastos knygutes, oi prastos...  Neorganinei chemijai tai dar dar, bet organikos is ju tirkai neismoksi. Organikai tik Feldmano vadovelis (jis to seno seno vadovelio autorius, ar ne? Tokiu kazkur 1990-uju metu)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 17:14:12 | Nuoroda

Pranienės knyga tai tikrai ne kažką... vienos klaidos :S  geriau pasakykit kaip stresą nugalėt

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-06-13 17:17:00 | Nuoroda
MissBootee rašė:

Pranienės knyga tai tikrai ne kažką... vienos klaidos :S  geriau pasakykit kaip stresą nugalėt

paguosiu tave jo nugalet neimanoma ;DD jis stipresnis

Žinutė parašyta: 2012-06-13 17:19:54 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
aagnea rašė:

labai nesamone, kad tas egzaminas vienas is paskutiniu ir labai jegu daug atima tas laukimas ir pasiruosimas kitiems egzaminams. as visas jegas atidaviau matematikai ir iki siol neturiu nei noro nei jegu mokytis chemija.

jauciu, kad labiausiai sitam egzamine susivelsiu ne del nemokejimo, o del to kad kaip visada per sunkiai viska suprasiu, visuomet man taip atsitinka, pacius paprasciausius dalykus suprantu per sunkiai. taip ir susimoviau per bandomaji..

 Būtent todėl, kad vargina, aš jo ir nelaikysiu. Pasisekė matieka, tai dėjau ant tos chemijos blemba, nebekalsiu jos daugiau (nes man ji yra grynai kalimas, niekad nebuvo labai įdomi, iškali kontroliniui, parašai ir užmiršti po savaitės). Aš šiaip patariu imt, atsiverst programą ir tiesiog įdėmiai ją perskaityt ir pasižymėt, ką dar reikia peržvelgt, panaudojimus medžiagų ir pavadinimus trivialius ir IUPAC ir t.t. :) 

 tai gerai kad gali ant jos det, o as negaliu, man ji laaaabai reikalinga :)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 17:32:30 | Nuoroda

Jeigu kam reikia, galiu Rudzyčio-Feldmano organinės chemijos vadovėlį įmesti parsisiuntimui. 

  • Chemija / VBE 84
  • Informacinės technologijos / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-06-13 18:28:21 | Nuoroda
Silme rašė:

Jeigu kam reikia, galiu Rudzyčio-Feldmano organinės chemijos vadovėlį įmesti parsisiuntimui. 

 Būtų visai gerai

Žinutė parašyta: 2012-06-13 18:50:50 | Nuoroda
  • Chemija / VBE 84
  • Informacinės technologijos / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-06-13 19:02:59 | Nuoroda

Gal galit pasidalint išmintim kaip sprest chemijos uždavinius? ko jau ko, o uždavinių aš nemoku ir nelabai suprantu

Žinutė parašyta: 2012-06-13 19:13:03 | Nuoroda
safyra rašė:

Gal galit pasidalint išmintim kaip sprest chemijos uždavinius? ko jau ko, o uždavinių aš nemoku ir nelabai suprantu

 Raudonyje dauguma uždavinių ganėtinai aiškiai paaiškinta.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 19:39:58 | Nuoroda

Laukiu šito egzo, nes jis paskutinis ir tada labas vasara! :D o šeip tai, tikiuosi lengvesnio, nes visi egzai buvo ganėtinai sunkūs. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 20:16:50 | Nuoroda

 Sveiki, man turbut visa gyvenima bus neaisku, kodel acto rugstis yra vadinama ledine. Ta prasme, ok, ji lydosi 17 laipsniu temperaturoje, bet kas is to??? :DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-13 20:34:57 | Nuoroda

 Kur Pranienės knygoje klaidų daug? Man ir korepetitorius patarę ją išsitudijuot prieš egzaminą pat viską prisiminimui ir mokykloj mokytojas :O

Žinutė parašyta: 2012-06-13 20:38:44 | Nuoroda
rbakas rašė:

 Kur Pranienės knygoje klaidų daug? Man ir korepetitorius patarę ją išsitudijuot prieš egzaminą pat viską prisiminimui ir mokykloj mokytojas :O

 Ne klaidu yra, o organikos mazokai ;) AS jau maisau tas knygutes, bet puikiai atsimenu, kad visose jose organikos labai mazai.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 22:50:37 | Nuoroda
Pasauliete rašė:

 Sveiki, man turbut visa gyvenima bus neaisku, kodel acto rugstis yra vadinama ledine. Ta prasme, ok, ji lydosi 17 laipsniu temperaturoje, bet kas is to??? :DDD

 Nes struktūra panaši į ledo :)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 23:51:53 | Nuoroda
Pride rašė:
Indriushka rašė:

Sveikuliai, aš su biologija ryškiai susimoviau tai bent jau chemija tikiuosi bus bent kiek geriau. Visus 2 metus arėm taip rimtai, tai pagrindus neblogus turiu, tačiau yra spragelių, kurios man jaučiu pakiš koją... O kartoti bandysiu iš visur: turiu kažkokius lapus "Chemija sistemose"(čia kažkoks konspektas), Raudonio vadovėlis, Šulčiaus 11 ir 12 kl. vadovėliai, dar keli 10 kl. vadovėliai peržiūrai :)

 Prastos knygutes, oi prastos...  Neorganinei chemijai tai dar dar, bet organikos is ju tirkai neismoksi. Organikai tik Feldmano vadovelis (jis to seno seno vadovelio autorius, ar ne? Tokiu kazkur 1990-uju metu)

 Tai ka bepakeisiu per dieną, mokytoja kokius davė, kitų nelb siūlė, tai iš tokių ir mokaus.:) Na tikiuosi bent išlaikyt tada, kad jau ne iš gerų vadovėlių kartojuos :DD

Žinutė parašyta: 2012-06-14 19:39:20 | Nuoroda

 Klausykit, o grafikus reikia piešti su tušinuku, ar su pieštuku? Nes nurodymuose neparašyta:s

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-06-14 19:52:18 | Nuoroda

Grafikus reikia brėžt su parkėriu :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą