Padėkit neišprusėlei :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-19 13:58:25 | Nuoroda

 Vis ieškaus informacijos ir pati painiojuos tarpusavyje, gal kas žinot, ar MRU teisė ir muitinės veikla yra Vilniuje ar Kaune? ;DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-19 14:28:12 | Nuoroda

 Kaip tau negeda, kaip tu nesupranti, kad cia renkasi vien intelektualai ir svieteju epochai prijauciantys asmenys. Siame forume, pilna nauju Monteskje, ar Volteru. Kulturiskai ir intelektualiai neatsiskleide asmenys cia yra nepageidautini. Todel budamas vienu is intelektualu esu priverstas tau atsukti nugara ir neatsakyti i si akiplesiska klausima.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 16
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-19 14:43:18 | Nuoroda

Vilniuje

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2012-06-19 15:11:19 | Nuoroda
Beicas rašė:

 Kaip tau negeda, kaip tu nesupranti, kad cia renkasi vien intelektualai ir svieteju epochai prijauciantys asmenys. Siame forume, pilna nauju Monteskje, ar Volteru. Kulturiskai ir intelektualiai neatsiskleide asmenys cia yra nepageidautini. Todel budamas vienu is intelektualu esu priverstas tau atsukti nugara ir neatsakyti i si akiplesiska klausima.

 Užskaitau, bet pasisaugok su tokiom nuomonėm, nes gali ištikti Koperniko likimas. :DD

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-19 16:13:15 | Nuoroda
Beicas rašė:

 Kaip tau negeda, kaip tu nesupranti, kad cia renkasi vien intelektualai ir svieteju epochai prijauciantys asmenys. Siame forume, pilna nauju Monteskje, ar Volteru. Kulturiskai ir intelektualiai neatsiskleide asmenys cia yra nepageidautini. Todel budamas vienu is intelektualu esu priverstas tau atsukti nugara ir neatsakyti i si akiplesiska klausima.

 

www.youtube.com/watch?v=RVmG_d3HKBA

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą