KTU ar VDU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 12:14:53 | Nuoroda

Kas galėtų objektyviai įvertinti kas geriau KTU technikos vertimas ir redagavimas ar VDU anglu filologija?

Žinutė parašyta: 2012-06-26 12:42:04 | Nuoroda
kornita rašė:

Kas galėtų objektyviai įvertinti kas geriau KTU technikos vertimas ir redagavimas ar VDU anglu filologija?

 aš nesimokiau nei vienos šių programų, tad tai bus daugiau nuomonė.

KTU technikos vertimas yra labai perspektyvi specialybė, jau vien todėl, kad to reikės visada, viskas parduodama su instrukcijomis, nes kitaip parduoti neteisėta. O ir mokytumesi beveik tų pačių dalykų, tik turėtum ir techninių paskaitų. nereikia pamiršti, jog lietuvoje steigiami technologijų centrai, o ten žmonių su tokiu iššsilavinimu reikėtų

VDU bus daugiau literatūros, kultūrinių dalykų. Taip pat, kiek žinau, yra gretutinių studijų galimybė, tad galėtum gauti dvigubą bakalaurą, t.y. išmokti dar vieną kalbą ar pasiimti ką nors kitą.

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:16:15 | Nuoroda

Aš mokausi KTU technikos vertimą, man tai labai patinka.. moduliai gana įvairūs, nuo literatūros iki mechanikos inžinerijos.. tačiau su inžineriniais dalykais nespaudžia, labiau supažindina. Be to, smagu tai, kad būdami studentai gaunam darbo, ką jau kalbėti kai baigsim šią spec. Siūlauk KTU ;) 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 21:23:17 | Nuoroda

 Sveiki, norėčiau paklausti, ką pasirinkti KTU ar VDU multimedijų technologijas ? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:32:50 | Nuoroda

Aš mokausi KTU technikos vertimą, man tai labai patinka.. moduliai gana įvairūs, nuo literatūros iki mechanikos inžinerijos.. tačiau su inžineriniais dalykais nespaudžia, labiau supažindina. Be to, smagu tai, kad būdami studentai gaunam darbo, ką jau kalbėti kai baigsim šią spec. Siūlauk KTU ;)

aš taip ir manau, kad KTU geriau, tada rinksiuos si universiteta:)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:51:03 | Nuoroda
Karoliukass rašė:

 Sveiki, norėčiau paklausti, ką pasirinkti KTU ar VDU multimedijų technologijas ? :)

 O kokie cia fakai? :p O ka ktu'ne galvoji? 


 

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:51:15 | Nuoroda
Karoliukass rašė:

 Sveiki, norėčiau paklausti, ką pasirinkti KTU ar VDU multimedijų technologijas ? :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 06:48:23 | Nuoroda

Manau KTU vis delto labiau prie technikos univeras

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:32:49 | Nuoroda
kornita rašė:

Manau KTU vis delto labiau prie technikos univeras

Nu kaip čia geriau pasakius, Humanitarinių mokslų fakultetas tai nesvarbu kokiame universitete, jis Humanitarinis :)  taip technikos yra, bet tokios, kad išmoko dirbti su vertimo programomis, yra vienas pusmetis informatikos... Be to, KTU turi kokias perspektyvas, yra puikios galimybės išvykti mokytis pagal mainų programą :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą