VU Vertimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-02 14:26:00 | Nuoroda

Ką manot apie šią naują specialybę? Ar yra susigundžiusių? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:18:05 | Nuoroda

O tai ji jau patvirtinta? Nes pries pora sav , kai pildziau lama, man nerode sios spec...

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:25:52 | Nuoroda

Taip, jau galima ją rinktis. Ir filologijos fakulteto puslapyje mačiau neseniai atsirado pilnas aprašymas :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:47:29 | Nuoroda

 Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:04:25 | Nuoroda

Bet tai kaip įdomiai čia :) Šiaip visai geras dalykas bus, atroldo. aišku,turėsit tas pačias pasakas, kaip ir mes: literatūros teorijos įvadą (baisu, bet išlaikoma :D), Europos kultūros istorija kažkodėl privaloma (jeigu pas K.D., tai arba labai patiks, arba labai nepatiks, tearpinio varianto nebūna :D), o va vertimo strategijos, pragmatika ir pan. dalykai turėtų būti visai įdomūs. Žinoma, manau į pirmą k. jums sukiš fonetiką, morfologiją, sintaksę ir pan. filologinius dalykus, literatūros teoriją būtinai. Ir, žinoma, kalbotyros įvadą :D

 

Manau, kad nenorintiems kamuotis su morfemom, jų rūšim ir savybėm bei panašiiais dalykais, ši studijų programa daug geresnis pasirinkimas, nei kad filologija. Stokit :)  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:08:13 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

 Bakalaurinį visada gini ta kalba, kuria studijuoji. Jeigu studijų kalba bus anglų, tai ir bakalurą ginsiesi anglų k. 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:04:51 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
funiefunie rašė:

 Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

 Bakalaurinį visada gini ta kalba, kuria studijuoji. Jeigu studijų kalba bus anglų, tai ir bakalurą ginsiesi anglų k. 

 O tai reiškia, kad studijuojant pvz anglų vertimą, nė vieno absoliučiai paskaitos nebus lietuvių kalba?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:44:11 | Nuoroda

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:51:55 | Nuoroda
Barelina rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 Iš kur žinai, kad bakalaurinis lietuviškas?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 22:10:08 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Barelina rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 Iš kur žinai, kad bakalaurinis lietuviškas?

 Tiesiog darau tokią išvadą, nes mokymo kalba - lietuvių.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:21:22 | Nuoroda

Joa, nžn, kas geriau.. neapsisprendžiu tarp VU vertimo ir KTU, gal kas zinot kas geriau???  

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:25:10 | Nuoroda
Kamilyteaa rašė:

Joa, nžn, kas geriau.. neapsisprendžiu tarp VU vertimo ir KTU, gal kas zinot kas geriau???  

 Aš pirmoj vietoj rašiau ktu, paskui vu.. draugė mano ktu mokosi, jai ten labai patinka, o apie vu tai mažai nusimanau... iš seno tai jis toks turintis vardą, bet ką žn, db reikia žiūrėti į kai ką daugiau nei vien vardas...

Žinutė parašyta: 2012-07-09 12:30:54 | Nuoroda

Aš ir į KTU pirmą vietą rašiau techninį vertimą :)

Žinutė parašyta: 2012-07-15 12:32:21 | Nuoroda

Jei ir bus bakalaurinio gynimas anglų kalba, apsiginsit, nieko čia nėra baisaus :)

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2012-07-15 13:31:13 | Nuoroda
Amelia rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 o kur programos aprasas?? sudomino :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 12:15:08 | Nuoroda
aaagnė.k rašė:
Amelia rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 o kur programos aprasas?? sudomino :)

 http://www.aikos.smm.lt/aikos/programos.htm?m=program&a=displayItem&id=612U60004

Žinutė parašyta: 2012-07-16 13:32:14 | Nuoroda
Amelia rašė:
aaagnė.k rašė:
Amelia rašė:

Programos aprašyme mačiau, kad mokymo kalba yra lietuvių, tai turbūt bus ir paskaitų lietuviškai ir bakalaurinis taip pat bus lietuviškas.

 o kur programos aprasas?? sudomino :)

 http://www.aikos.smm.lt/aikos/programos.htm?m=program&a=displayItem&id=612U60004

 taip sudomino :D tik va, gasdina tos anglu paskaitos..

Žinutė parašyta: 2012-07-16 18:30:32 | Nuoroda

Nori būt vertėjais - bijo anglų kalbos. 

LOL?  

Ne, tikrai, LOL? 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-16 21:39:06 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Nori būt vertėjais - bijo anglų kalbos. 

LOL?  

Ne, tikrai, LOL? 

 Mano sąraše gryniausia anglų filologija labai aukštai nors tikrai nėra drąsu ten stoti. Taigi, "stoja į anglų filologiją - bijo anglų kalbos" skamba dar geriau. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-16 21:54:03 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Nori būt vertėjais - bijo anglų kalbos. 

LOL?  

Ne, tikrai, LOL? 

 nesityčiok tik, čia tik pirmo žvilgsnio lengvas šokas, kai pamačiau tvarkaraštį :D (paradoksų būna)

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą