Politikos mokslai VU 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:57:42 | Nuoroda

Kas iš jūsų parašė pirmu numeriu?: D

Žinutė parašyta: 2012-07-06 01:46:21 | Nuoroda

 Aš tikriausiai rašysiu, pirmu ir vieninteliu :D Ko tikiesi iš studijų? :) Aš tai ir dabar tiksliai nežinau, kur stoti noriu :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2012-07-06 02:48:59 | Nuoroda

Aš planuoju pirmu arba antru :)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-06 11:02:36 | Nuoroda

Kiek esu girdėjus, studijos VU yra be galo įdomios. Ten yra labai daug veiklos, būsimieji politikai kuria įvairias partijas netgi :D šiaip tikrai girdėjau, jog smagūs ir geri žmonės susirenka. Suprantat - į teisę gali dabar įstoti belenkas, o vat į politiką - konkursas itin didelis, tad susirenka tik elitas, kaip sakant :D  klausykit, beje, kaip manot, koks bus šiemet minimum į vf politiką, nes gi šiemet atims iš vf vietų skaičių dėl tų vnf/st

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:21:42 | Nuoroda

EI, atsiliepkit, kas dar :D kokie jūsų visų konkursiniai balai? įdomu, ar manasis ne per žemas, jei noriu pakliūti į vf :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:50:14 | Nuoroda
forever.young rašė:

Kiek esu girdėjus, studijos VU yra be galo įdomios. Ten yra labai daug veiklos, būsimieji politikai kuria įvairias partijas netgi :D šiaip tikrai girdėjau, jog smagūs ir geri žmonės susirenka. Suprantat - į teisę gali dabar įstoti belenkas, o vat į politiką - konkursas itin didelis, tad susirenka tik elitas, kaip sakant :D  klausykit, beje, kaip manot, koks bus šiemet minimum į vf politiką, nes gi šiemet atims iš vf vietų skaičių dėl tų vnf/st

 Kas cia per zmoniu skirstymas i elita ir ne elita? Jeigu jau egzamina gerai islaiko tai jau elitas? Koks snobas gyvenimo nemates kiauras paras praleides prie knygu, surenka tuos 100% istoja i ta politika ir jis jau elitas? Socializacijos laipsnis 0, gyvenimo pazinimas 0 ir t.t. Nesuprantu tokio poziurio... Kaip ir daugelio politiku....

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:59:48 | Nuoroda
forever.young rašė:

Kiek esu girdėjus, studijos VU yra be galo įdomios. Ten yra labai daug veiklos, būsimieji politikai kuria įvairias partijas netgi :D šiaip tikrai girdėjau, jog smagūs ir geri žmonės susirenka. Suprantat - į teisę gali dabar įstoti belenkas, o vat į politiką - konkursas itin didelis, tad susirenka tik elitas, kaip sakant :D  klausykit, beje, kaip manot, koks bus šiemet minimum į vf politiką, nes gi šiemet atims iš vf vietų skaičių dėl tų vnf/st

 Elitas elitui nelygu :) Puikiai išlaikyti egzaminai tikrai negarantuoja, kad žmogus yra protingas, turintis ką pasakyti į temą :D Bet jei smagūs ir įdomūs žmonės ten stoja, tai puiku tuomet :). O min balas į vf, spėju, kad labai nesikeis ir bus nuo 19,5 iki 20 :) Tos valstybės skiriamos stipendijos tiesiog pakeis vf vietas nevalstybinėse aukštosiose mokyklose, jei aš neklystu. Nemanau, kad drastiškai didės ar mažės vf vietų skaičius, bet šito reikia klausti VU atstovų. Mano kb virš 20,2, tai jei apsispręsiu čia stoti, tai ir įstosiu :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:04:31 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
forever.young rašė:

Kiek esu girdėjus, studijos VU yra be galo įdomios. Ten yra labai daug veiklos, būsimieji politikai kuria įvairias partijas netgi :D šiaip tikrai girdėjau, jog smagūs ir geri žmonės susirenka. Suprantat - į teisę gali dabar įstoti belenkas, o vat į politiką - konkursas itin didelis, tad susirenka tik elitas, kaip sakant :D  klausykit, beje, kaip manot, koks bus šiemet minimum į vf politiką, nes gi šiemet atims iš vf vietų skaičių dėl tų vnf/st

 Kas cia per zmoniu skirstymas i elita ir ne elita? Jeigu jau egzamina gerai islaiko tai jau elitas? Koks snobas gyvenimo nemates kiauras paras praleides prie knygu, surenka tuos 100% istoja i ta politika ir jis jau elitas? Socializacijos laipsnis 0, gyvenimo pazinimas 0 ir t.t. Nesuprantu tokio poziurio... Kaip ir daugelio politiku....

 Tą patį parašiau, tik pavėlavau keliom minutėm. :D Bet norint l. gerai išlaikyt dabartinius vbe (pastarųjų kelerių metų)  ne visiems būtina sėdėt parom prie knygų ir pasaulio nematyt. Pilnai užtenka klausyt, ką mokytojai kalba per pamokas ir paruošti namų darbus, ir neprireikia jokio papildomo mokymosi, korepetitorių ar kalimo :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:07:01 | Nuoroda
wwp rašė:
Vidokkas rašė:
forever.young rašė:

Kiek esu girdėjus, studijos VU yra be galo įdomios. Ten yra labai daug veiklos, būsimieji politikai kuria įvairias partijas netgi :D šiaip tikrai girdėjau, jog smagūs ir geri žmonės susirenka. Suprantat - į teisę gali dabar įstoti belenkas, o vat į politiką - konkursas itin didelis, tad susirenka tik elitas, kaip sakant :D  klausykit, beje, kaip manot, koks bus šiemet minimum į vf politiką, nes gi šiemet atims iš vf vietų skaičių dėl tų vnf/st

 Kas cia per zmoniu skirstymas i elita ir ne elita? Jeigu jau egzamina gerai islaiko tai jau elitas? Koks snobas gyvenimo nemates kiauras paras praleides prie knygu, surenka tuos 100% istoja i ta politika ir jis jau elitas? Socializacijos laipsnis 0, gyvenimo pazinimas 0 ir t.t. Nesuprantu tokio poziurio... Kaip ir daugelio politiku....

 Tą patį parašiau, tik pavėlavau keliom minutėm. :D Bet norint l. gerai išlaikyt dabartinius vbe (pastarųjų kelerių metų)  ne visiems būtina sėdėt parom prie knygų ir pasaulio nematyt. Pilnai užtenka klausyt, ką mokytojai kalba per pamokas ir paruošti namų darbus, ir neprireikia jokio papildomo mokymosi, korepetitorių ar kalimo :)

 As tik kaip pvz. pasakiau. Esme, kad ir net tuos tipo iskalbinguosius nenoreciau priskirti elitui. Apskritai man zodis elitas nepatinka, labiau patiktu intelektualai, kurie ne tik yra issilavine, bet ir turi didele patirti gyvenime, o "elitiniais" 20+ tikrai netampama (cia mano nuomone). Pasiziurekime i tariamaji lietuvos "elita"... Graudu...

Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:27:13 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

 As tik kaip pvz. pasakiau. Esme, kad ir net tuos tipo iskalbinguosius nenoreciau priskirti elitui. Apskritai man zodis elitas nepatinka, labiau patiktu intelektualai, kurie ne tik yra issilavine, bet ir turi didele patirti gyvenime, o "elitiniais" 20+ tikrai netampama (cia mano nuomone). Pasiziurekime i tariamaji lietuvos "elita"... Graudu...

 Apskritai, elitas - labai nekonkreti, kiekvienam skirtingai suvokiama sąvoka. O Lietuvos "elitas" - pasityčiojimas visiškas. Keli straipsniukai laikraščiuose, internete, truputis veido televizijoje ir tu - mūsų elite. :D Apie kažkokius intelektualus, kuriems 18 ar 19-ka metų, kalbėt dar labai labai per anksti (labai retų išimčių gal ir pasitaiko).

Apie VU TSPMI daug paprasčiau reikia - tiesiog čia stoja geriausiai išlaikę egzus, tinkamus soc. mokslams :D Ir absoliučiai daugumai jų (ir mane, be abejo, įskaitant) netgi iki lietuviško elito toli kaip pėsčiom iki mėnulio, ką jau kalbėt apie intelektualizmą. :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2012-07-07 12:00:47 | Nuoroda

 Sveiki :) 

Aš ruošiuosi stot. Jau du metus apie tai svajojau, daug dirbau, bet egzaminai man tragiškai nepavyko. Banduomuosius kuo puikiausiai išsilaikiau, tikrai mažiau nei 90-95 iš egzų nesitikėjau (išskyrus matke aišku, kuria laikiau bele) ir poto teko nusivilt lietuvių ypač kai silpneni mano klasej surinko virš 80 ir daugiau. Na bet šiais metais istorijos respublikinėj olimpiadoj IIIvt laimėjau,  tai mano konkursinis balas gaunasi 20,42 pagal lama skaiciuokle.

Anyway, labai noriu susipažint su būsimais likimo draugais :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 70
  • Matematika / VBE 51
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2012-07-19 20:02:31 | Nuoroda

 Jei kam kyla klausimų - parašykite man į FB. Laisvu nuo darbo momentu galiu padėti, patarti, išsklaidyti visokius mitus, kurių pas fuksus būna.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-07-19 23:30:37 | Nuoroda

 Ar pavyktų čia įstot vnf su 19,2 kb?;o

Žinutė parašyta: 2012-07-20 13:36:52 | Nuoroda

 parasiau pirmu numeriu, labai labai noriu cia mokytis!

Žinutė parašyta: 2012-07-20 19:47:09 | Nuoroda
Sinkevičiūtė rašė:

 Ar pavyktų čia įstot vnf su 19,2 kb?;o

 Manau, kad į vnf tikrai pavyktų

Žinutė parašyta: 2012-07-23 11:13:00 | Nuoroda

 Praeitais metais lyg ir paskutinis į vnf įstojęs buvo 19,16. Tai biškuti baisu;/

Žinutė parašyta: 2012-07-23 13:11:58 | Nuoroda
Sinkevičiūtė rašė:

 Praeitais metais lyg ir paskutinis į vnf įstojęs buvo 19,16. Tai biškuti baisu;/

 Na, nežinau, bet manau, kad negali beprotiškai aukštai užkilti tas balas į mokamas vietas. Bet ką gali žinoti, šiais metais nusimato itin stipri konkurencija stojant, tad gali būt visko :))))

Žinutė parašyta: 2012-07-25 00:06:41 | Nuoroda

 Nu žodžiu, su nerimu laukiu penktadienio... :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:48:00 | Nuoroda

 Kas istojot? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 04:16:38 | Nuoroda

 sveiki, busimieji draugai! :D sveikinu visus istojusius!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą