MRU Teisė ir ikiteisminis procesas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-11 20:48:59 | Nuoroda

Sveikučiai :) Dar neradau tokios temos, todėl pamaniau paklausiu, ar yra norinčių studijuoti tokį dalyką? :) Kaip manote, ar tokia specialybė turės paklausą? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:48:19 | Nuoroda

 Hey ! Rasiau pirmu numeriu ir tiesiog svajoju apie sia specialybe beprotiskai :D Tikiuos istosiu,nors ir VNF,bet si specialybe man labiausiai prie sirdies. Na,kiek pasidomejau sia specialybe,tai ji tikrai manau yra rimtai ir turetu buti paklausi :)

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2012-07-16 19:27:18 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 Hey ! Rasiau pirmu numeriu ir tiesiog svajoju apie sia specialybe beprotiskai :D Tikiuos istosiu,nors ir VNF,bet si specialybe man labiausiai prie sirdies. Na,kiek pasidomejau sia specialybe,tai ji tikrai manau yra rimtai ir turetu buti paklausi :)

 nenumanai, su kokiais balais galėtų priimti į nemokamą vietą? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 23:28:07 | Nuoroda

 Na mano galva,tai kokiu ~17-18,tai galbut jau ir patektu i VF. Cia aisku zinai priklauso nuo stojanciuju kiekio,ir as tikrai nuosirdziai tikiuos,kad ju nebus perdaugiausiai :D 

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2012-07-19 17:28:00 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 Na mano galva,tai kokiu ~17-18,tai galbut jau ir patektu i VF. Cia aisku zinai priklauso nuo stojanciuju kiekio,ir as tikrai nuosirdziai tikiuos,kad ju nebus perdaugiausiai :D 

 Kažkaip čia mūsiškiai stojantieji tyli :D Net keista :D Gaila, kad studijų programa nauja, būtų ko paklausti, ar jos įdomios ir pan :)

Žinutė parašyta: 2012-07-19 19:05:54 | Nuoroda

 Na,kiek as ta aprasa skaicius sios specialybes,tai man beprotiskai idomu pasirode :D Bet aisku kaip is tikro,tai neaisku :D O tu kelintu nr irase ? As tai 1,tiek VF,VNF/ST,VNF :D 

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2012-07-20 17:17:29 | Nuoroda
Yevvva rašė:

 Na,kiek as ta aprasa skaicius sios specialybes,tai man beprotiskai idomu pasirode :D Bet aisku kaip is tikro,tai neaisku :D O tu kelintu nr irase ? As tai 1,tiek VF,VNF/ST,VNF :D 

 Aš trečią, nes pirmoje ir antroje vietose pas mane yra medicina, niek vf tiek vnf :D Vat įdomu, jaučiu šitas studijas rinkosi daugiau vaikinai :D Vis vien, sakykim ką norim, bet kriminalinis pasaulis labiau traukia vaikinus :D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:32:23 | Nuoroda
Saule_* rašė:
Yevvva rašė:

 Na,kiek as ta aprasa skaicius sios specialybes,tai man beprotiskai idomu pasirode :D Bet aisku kaip is tikro,tai neaisku :D O tu kelintu nr irase ? As tai 1,tiek VF,VNF/ST,VNF :D 

 Aš trečią, nes pirmoje ir antroje vietose pas mane yra medicina, niek vf tiek vnf :D Vat įdomu, jaučiu šitas studijas rinkosi daugiau vaikinai :D Vis vien, sakykim ką norim, bet kriminalinis pasaulis labiau traukia vaikinus :D

 Na taip,vaikinai sioje specialybeje manau labiau ziurisi,bet as tikriausiai ieinu i ta mazuma merginu,kurios apie tai svaigsta :D 

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2012-07-26 12:15:45 | Nuoroda
Yevvva rašė:
Saule_* rašė:
Yevvva rašė:

 Na,kiek as ta aprasa skaicius sios specialybes,tai man beprotiskai idomu pasirode :D Bet aisku kaip is tikro,tai neaisku :D O tu kelintu nr irase ? As tai 1,tiek VF,VNF/ST,VNF :D 

 Aš trečią, nes pirmoje ir antroje vietose pas mane yra medicina, niek vf tiek vnf :D Vat įdomu, jaučiu šitas studijas rinkosi daugiau vaikinai :D Vis vien, sakykim ką norim, bet kriminalinis pasaulis labiau traukia vaikinus :D

 Na taip,vaikinai sioje specialybeje manau labiau ziurisi,bet as tikriausiai ieinu i ta mazuma merginu,kurios apie tai svaigsta :D 

 O tavęs negązdina ta mintis, kad matysi patį pirminį nužudyto žmogaus vaizdą ir pan? ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 18:44:19 | Nuoroda
Saule_* rašė:
Yevvva rašė:
Saule_* rašė:
Yevvva rašė:

 Na,kiek as ta aprasa skaicius sios specialybes,tai man beprotiskai idomu pasirode :D Bet aisku kaip is tikro,tai neaisku :D O tu kelintu nr irase ? As tai 1,tiek VF,VNF/ST,VNF :D 

 Aš trečią, nes pirmoje ir antroje vietose pas mane yra medicina, niek vf tiek vnf :D Vat įdomu, jaučiu šitas studijas rinkosi daugiau vaikinai :D Vis vien, sakykim ką norim, bet kriminalinis pasaulis labiau traukia vaikinus :D

 Na taip,vaikinai sioje specialybeje manau labiau ziurisi,bet as tikriausiai ieinu i ta mazuma merginu,kurios apie tai svaigsta :D 

 O tavęs negązdina ta mintis, kad matysi patį pirminį nužudyto žmogaus vaizdą ir pan? ;D

Na,as gan saltu nervu zmogus esu,tai kaip nors gal istverciau.. :D gal... :D 

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:38:27 | Nuoroda

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:58:25 | Nuoroda
Enrika.M. rašė:

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

 Sveika :) Aš įstojau :) Oj... žinok jau čia su notarais reikia tartis, protingesnio žmogaus klausti :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:02:28 | Nuoroda
Saule_* rašė:
Enrika.M. rašė:

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

 Sveika :) Aš įstojau :) Oj... žinok jau čia su notarais reikia tartis, protingesnio žmogaus klausti :) 

 Gal gali kontaktus kokius duoti? Norėtųsi pabendrauti.:) Arba gali mane per feisbuką pasikviesti, aš Enrika Misiūnaitė.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 03:05:06 | Nuoroda
Enrika.M. rašė:
Saule_* rašė:
Enrika.M. rašė:

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

 Sveika :) Aš įstojau :) Oj... žinok jau čia su notarais reikia tartis, protingesnio žmogaus klausti :) 

 Gal gali kontaktus kokius duoti? Norėtųsi pabendrauti.:) Arba gali mane per feisbuką pasikviesti, aš Enrika Misiūnaitė.

 Jau pakviečiau :) Paulina Briginaitė  ;DDD

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:38:11 | Nuoroda

 Ir as! Ir as istojau ! :D As toookia laiminga ! 

  • Istorija / VBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:22:29 | Nuoroda

 Sveiki. Įdomu su kokiais balais įstojot į vf?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:20:38 | Nuoroda
zaika-niznaika rašė:

 Sveiki. Įdomu su kokiais balais įstojot į vf?

 Aha, tikrai įdomu. Aš pati įstojau į mokamą, o mano balas 18,14 :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:36:55 | Nuoroda

Man taip pat įdomu su kokiu balu įstojo į VF, nes aš įstojau į mokamą ir dar nė vieno žmogaus nemačiau, kuris būtų į šią specialybę VF įstojęs :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:39:59 | Nuoroda

Aš irgi vnf.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:33:58 | Nuoroda

Sveikinu įstojus pas mus į fakultetą.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą