barakas ar butas?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-19 14:32:45 | Nuoroda

Sveiki būsimieji ir jau esantys studentai :) 

Taigi,  kiekvieną kankinantis klausimas išvažiavus studijuoti yra - kur gyventi? Ir aš užduotu pati sau esminį klausimą - butas ar barakas? Pliusai ir minusai? Kur patys esat gyvenę, kur ruošiatės gyventi, kodėl? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-19 14:49:04 | Nuoroda

labas ;} na as tai jau esu tvirtai nusprendus,kad noreciau gyvent barake,nes manau puikiausia vieta pagyvent studentisko gyvenimo susirast draugu ir t.t ;}}

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-19 14:53:20 | Nuoroda
ouchh rašė:

labas ;} na as tai jau esu tvirtai nusprendus,kad noreciau gyvent barake,nes manau puikiausia vieta pagyvent studentisko gyvenimo susirast draugu ir t.t ;}}

 Aš irgi labai noriu į baraką, tik bėda ta, didelė tikimybė, kad jo negausiu. ;s

Žinutė parašyta: 2012-07-19 16:09:57 | Nuoroda

Pfffff... Ne nuo gyvenamosios vietos priklauso, patirsit jūs tuos džiaugsmus, ar ne. Bute gyvenant galima labai ir netgi labai džiaugtis studijų metais :D Be to, didelė dalis to "studentiško gyvenimo" koncentruojasi už namų sienų bet kuriuo atveju.  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-19 16:58:56 | Nuoroda

 Jei išvažiuočiau gyventi iš savo miesto, tai tik bute. Barake daugiau mėnesio neištverčiau, nes... ten absoliučiai viskas yra kitaip. Ir tikrai nepasakyčiau, kad čia kažkas gero. Juolab, butą keliese galima realiai už tokią pat kainą išsinuomot kaip ir baraką gaut. O bute ne tik ramiau ir paprasčiau gyventi, bet ir laisvės daugiau. Na, o jeigu barakas kur nors Saulėteky (jei Vilniuj), univeras centre, visas gyvenimas centre? Taxi ar pėsčiom per mišką?

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-19 18:08:32 | Nuoroda

Jau seniai žinojau, kad nė už ką negyvensiu barake. Butą jau turiu ir ant širdies tikrai ramu. :D Na, o į baraką nenoriu būtent todėl, jog man reikia ramybės. Plius, esu iš tų žmonių, kuriems pernelyg nemalonu būtų dalintis su svetimais žmonėmis dušu, virtuve ir pan. :) Neįsivaizduoju kiek ištverčiau tą gyvenimą bendroj mėsmalėj. :D

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-19 22:47:40 | Nuoroda
gnom. rašė:

 Na, o jeigu barakas kur nors Saulėteky (jei Vilniuj), univeras centre, visas gyvenimas centre? Taxi ar pėsčiom per mišką?

 šita, turbūt, svariausia priežastis, dėl kurios norėčiau į butą. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-20 01:42:28 | Nuoroda

Kas dėl Saulėtekio-Centro, tai pats taip metus išgyvenau, na ir va, dar gyvas XD

Hmmm reiktų paskubėt su būsto paieškom man :D  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-21 10:50:42 | Nuoroda

As tai bute gyvensiu :)

O pagal kitus studijuojancius draugus zinau, kad studentiskas gyvenimas tikrai nepriklauso nuo to bute ar barake gyveni :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 13:33:43 | Nuoroda

Šiaip norėčiau bute gyventi, bet neįsivaizduoju ar įmanoma rasti Vilniuje butą ne pačiame miesto pakraštyje už padorią kainą. Iš sesers kaunietės patirties žinau, kad dauguma nuomojamų butų ir taip atrodo kaip barakai, tik tiek, kad su keletu žmonių reikia viskuo dalintis, o ne su visa kavalerija. 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-21 19:17:04 | Nuoroda

Antakalny tikrai įmanoma rast. Iš visų "prestižinių" rajonų, i.e., Centro, Žvėryno ir Antakalnio, pastarajam yra butų už 800-900 LTL, aišku, nuoma dalijasi keliems žmonėms. Žirmūnuose galima rast pigiau. Žinoma, jeigu prabangos didelės neieškot.  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-21 19:47:48 | Nuoroda

Kas nori kooperuotis buto klausimu Vilniuje? :D 

Siaip irgi noreciau i baraka bet sansu mazai kad ten pateksiu ;/

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2012-07-21 19:55:16 | Nuoroda

:/ :D lol

Barakus VU visi gauna :D  Ne deficitas XD 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-21 20:01:21 | Nuoroda

aa tai super duper tada :D 

 

 

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2012-07-24 00:11:42 | Nuoroda

svajoju pirmuosius metus barake praleist- tiek prisiklausius legendų apie barakus, todėl nekantrauju į ten pakliūti :))))))))))))

Žinutė parašyta: 2012-07-24 06:38:18 | Nuoroda
aaagnė.k rašė:

svajoju pirmuosius metus barake praleist- tiek prisiklausius legendų apie barakus, todėl nekantrauju į ten pakliūti :))))))))))))

 Gal stipriai nuo barako priklauso, bet labai gali būti taip, kad gyvenama vieta visiškai nebus panaši į tai, ką gali savo vaizduotėje susikurti.

Kai visame barake daugiausiai už tave vyresnių, kuriems tu neįdomu, daug porų, šeimų su vaikais, šunim, katėm, žmonių, kuriems ne barako gyvenimas ir ne nauji žmonės įdomu, kuriems jokių bendrų reikalų nereikia ir nereikia net ir bendrauti, yra tokių, kurie gyvena vieni užsiėmę dvivietį kokius 8-9 metus ir nė neketina kraustytis, nors yra norinčių gauti vietą..

Apie kultūrą blokiokų/artimiausių kaimynų/apskritai žmonių dar atskira kalba.

Apie žmones, su kuriais reikia gyventi, kurie nuolat būna kartu su tavimi tame pačiame kambaryje ir viską mato ir girdi ir tu juos matai ir girdi, dargi atskira kalba.

Žinutė parašyta: 2012-07-24 14:30:04 | Nuoroda

galiu tik pasakyti, kad viskas priklauso nuo to, kur papuoli, nuo to tatp kokių žmonių.

bet geras dalykas yra tas, kad visada yra galimybė keisti. plius paskui natūraliai atsiranda pažinčių, kažkokie žmonės labiau limpa ir taip susikooperuoji. ir tada labai faina.

todėl jei kas nors negerai ar kambariokai nesiskaito nereikia kentėt :).

aišku, reikia prisitaikyt gyvent barake, bet nieko nėra neįmanomo. aš pati visą laiką buvau įpratus gyvent viena, turėjau pas tėvus namie du kambarius kuriais su niekuo nereikėjo dalintis ir šiaip mėgau ramybę ir man žūt būt reik pabūt vienai, kaip ir visiems žmonėms. o kur dar bendri dušai, tualetai ir panašiai.

dabar galiu pasakyt, kad buvo sunkiau tik pirmom dienom. dabar į nieką neiškeisčiau barako lovos, niekur taip gerai neišsimiegu ir niekur nėra taip faina ir smagu. nes supa nuostabūs žmonės, o prisitaikyti prie visko galima, juk esam žmonės, galima pasišnekėt ir spręst visas problemas kuo puikiausiai, jei tik jų yra.

jaukumą aplink save susikuriame patys, savo elgesiu, darbais, pastangomis. ir galų gale viskas atsiremia tik į žmogiškajį faktorių ir nesvarbu ar tu gyvensi barake ar bute, jei vertini nuoširdų bendravimą, mažus gyvenimo džiaugsmus ir kuri sau mielą pozityvią aplinką - visur bus gerai :).

pasakysiu labai paprastai, man barake gyventi yra super. gyvenu saulėteky. ir džiaugiuos. :). susisiekimas puikus, viskas puiku. ir nėra taip baisiai toli tas centras. po kelių savaičių pavažinėjus pasikeičia laiko suvokimas ir neprailgsta, o ir šiaip nėra taip jau toli tikrai. labai sėkmingai ir pėstute keliauju iki centro ar atgal, kai norisi atsipalaiduot ir mintis išgrynint.

Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:13:35 | Nuoroda

Labuka,

Planuoju stoti į VDU(MANAU, KAD ĮSTOSIU), todėl Kaune noriu nuomotis butą, ieškau kambariokės, galbūt yra susiradusių, kur gyventi, bet ne rado su kuo. Lauksiu žinių..:)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-07-24 23:14:51 | Nuoroda

Čia kaip mariposa ir sako, priklauso nuo to su kuo papuoli gyvent, turbūt tas svarbiausia. Nu ir aišku priprast tikiu, jog reikia. Aš vat pats studijavau Vilniuj, tai ten butą nuomavausi, oi gera, oi malonu.! Bet vat dabar taip gavos, kad perstoju į Kauną ir bent pirmą mėnesį turbūt teks išmėgint barako malonumus. (Prie malonumų nežinau dar kolkas dėt kabutes ar palikt be jų. : D ). O šiaip jei kas kooperuotis Kaune nori dėl buto - žmogai, aš atviras pasiūlymams. : D P.S. reiktų tik prisitaikyt prie vakarinio gitaros padžyrinimo, be jo - niekur. : |
Žakt žakt.!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-25 00:50:27 | Nuoroda
Cibulis rašė:

Jau seniai žinojau, kad nė už ką negyvensiu barake. Butą jau turiu ir ant širdies tikrai ramu. :D Na, o į baraką nenoriu būtent todėl, jog man reikia ramybės. Plius, esu iš tų žmonių, kuriems pernelyg nemalonu būtų dalintis su svetimais žmonėmis dušu, virtuve ir pan. :) Neįsivaizduoju kiek ištverčiau tą gyvenimą bendroj mėsmalėj. :D

 Pritariu tavo teiginiams 140 procentu, mirštu, kaip nenoriu į baraką, bet... DEJA. :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą