Antrasis stojimo etapas 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:05:57 | Nuoroda

 Tai tiek to, tik pasiklausiau, nes pernai tai tiksliai zinau, kad buvo toks variantas.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:10:28 | Nuoroda

 Laba diena. Noriu išsiaiškinti kai ką.  Dalyvausiu antrajame stojimų etape. Nors gavau pakvietimą studijuoti 2 numeriu įrašytose. Tačiau manęs tos studijos netenkina. (atsirado labai daug asmeninių priežasčių). Ką dabar turėčiau daryti? Tiesiog nevykti pasirašyti, ar turiu kažkam pranešti? Ar galėsiu tą 2 numeriu pažymėtą studijų programą išvis išmesti iš sąrašo? Ir ar galėsiu naujų mokyklų įtraukti? Iš anksto dėkui.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:16:36 | Nuoroda

Neiro,

 

 Antrajame etape asmeniui:

galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu pirmojo etapo metu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla (bet negauta stipendija) ir 1–2 pageidavimais negautas pasiūlymas studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje;

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 29
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:16:36 | Nuoroda

Neiro,

 

 Antrajame etape asmeniui:

galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu pirmojo etapo metu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla (bet negauta stipendija) ir 1–2 pageidavimais negautas pasiūlymas studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje;

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 29
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:23:15 | Nuoroda

 Taip. Bet aš gavau antru numeriu parašytos studijų krypties kvietimą. Ar vistiek galiu dalyvauti antram etape? Nes truputį neaiškiai supratau ką norėjot pasakyt. Ir kaip dėl tos studijų programos išmetimo  iš sąrašo?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:26:59 | Nuoroda

Sveiki! gal galite mane apšviesti? Aš įstojau į MRU vnf, tai jeigu pasirašau sutartį vis tiek galiu dalyvauti antrame etape dėl vf vietos? Kaip tai padaryti? ir iki kada reikia pasirašyti sutartį?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:30:56 | Nuoroda
Carolinee rašė:

Sveiki! gal galite mane apšviesti? Aš įstojau į MRU vnf, tai jeigu pasirašau sutartį vis tiek galiu dalyvauti antrame etape dėl vf vietos? Kaip tai padaryti? ir iki kada reikia pasirašyti sutartį?

 Nemanau, nes vistiek sutarti pasirasai, o sutarty nurodomas studiju tipas ir finansavimas. tik per rotacija gali po to pereiti. bent jau tokios mano zinios :D

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 64
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:32:07 | Nuoroda

neiro, dėl šito tiksliai nežinau, todėl nenoriu gąsdinti ;D paskambink į lamabpo ir paaiškins tau viską ;)

carolinee, taip jei pasirašai vnf sutartį, gali antram etape pretenduot į vf, pati skambinau į lamą. aš rašysiuos sutartį šiandien, nes ryt antro etapo pradžia ;) 

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 29
Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:07:01 | Nuoroda

Bet tai as kai kuriu nesuprantu,kam rasyta tas vietas kur nenori per pirma etapa,paskui jas atmesti,kvailiau ir negalima sugalvoti :) cia mano nuomone

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:08:04 | Nuoroda

 Sveiki. As istojau i LSMU farmacija vnf. Ar pasirasius sutarti galiu dalyvauti antrame stojimo etape?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:22:40 | Nuoroda

Sveiki, jei istojau i 3 eiles vieta, Vf studiju programa, ar galiu pasirasyti sutarty ir dalyvauti kitame etape dėl kitu studiju programu?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:40:18 | Nuoroda

Sveiki, galite man padeti suprasti, kaip ten su laisvu vietu paskelbimu? Pvz, as dalyvauju antrame etape, pasirenku studiju programa vf i vnf, pertvarkau savo prasyma, tada ateina diena kai skelbia laisvas vietas ir gali atsitikt, kad mano pasirinktos studiju programos vietu jau nebera, ir as niekur neistaju, mokamai ar nemokamai ;o

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:40:40 | Nuoroda
Carolinee rašė:

Sveiki! gal galite mane apšviesti? Aš įstojau į MRU vnf, tai jeigu pasirašau sutartį vis tiek galiu dalyvauti antrame etape dėl vf vietos? Kaip tai padaryti? ir iki kada reikia pasirašyti sutartį?

 Sveika, taip gali, nes as taip pat darysiu :) sia sutarti iki antradienio:)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:53:49 | Nuoroda

 Tai kaip supratau nuo ryt bus galima keisti eiliskuma jau pasirinktu studiju, bet nieko naujo prirasyt nebus galima.

O pavyzdziui bus dar 3 ir 4 berods etapai, tuomet bus jau galima is naujo studijas rasyt ?

 

Aciu.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:56:12 | Nuoroda

 idomu reiks pasiskambint, pvz jeigu as rasiau tik vf vietas ir i jas nepataikiau, tai man vel su vf stot? truputi nelogiska butu...jei nepriima  pirmu tai, ir antru tas pats bus.. kdl negali keisti ir ten prirasyti vnf i ta pacia specialybe....  keista issilaikai gerai egzus turi normalu kb ir neistoji....tik lietuvoj taip galima......

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:58:54 | Nuoroda

tarkim istojau i genetika vf, ir noriu antram etape del farmacijos vf konkuruoti, idomu ar jei visgi farmacijos nepasiekiu genetika man vel pasiulyt gali? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:02:25 | Nuoroda
KatyCka rašė:

 idomu reiks pasiskambint, pvz jeigu as rasiau tik vf vietas ir i jas nepataikiau, tai man vel su vf stot? truputi nelogiska butu...jei nepriima  pirmu tai, ir antru tas pats bus.. kdl negali keisti ir ten prirasyti vnf i ta pacia specialybe....  keista issilaikai gerai egzus turi normalu kb ir neistoji....tik lietuvoj taip galima......

 Tai taip ir man nutiko, skambinau neseniai, tai sake tik eiliskuma galima keist 2 etape, nuo ryt. Bet lygtais bus 3 ir 4 etapas dar...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:13:36 | Nuoroda

 tik lietuvoj gali tyciotis is studentu....dar verkia kad visi i uzsieni isvaro, ka cia gali veikt jei net su geras balais neistoji i vf...o cia moket uz moksla tai neverta...patys sedi pritine net nesugeba duoti sansa jaunajai kartai issitvirtinti...senei bijo kad ateis uz juos protingesni, todel geriau vyt i uzsieni arba i mokama,kad jie laimingi,pilnom kisenem sedetu...nu ir istoji i ta mokama, kisi pinigus ir zn kad be ateities tu...kad tu darbo normalaus negausi...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:15:15 | Nuoroda
KatyCka rašė:

 tik lietuvoj gali tyciotis is studentu....dar verkia kad visi i uzsieni isvaro, ka cia gali veikt jei net su geras balais neistoji i vf...o cia moket uz moksla tai neverta...patys sedi pritine net nesugeba duoti sansa jaunajai kartai issitvirtinti...senei bijo kad ateis uz juos protingesni, todel geriau vyt i uzsieni arba i mokama,kad jie laimingi,pilnom kisenem sedetu...nu ir istoji i ta mokama, kisi pinigus ir zn kad be ateities tu...kad tu darbo normalaus negausi...

 nesinervuok ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:15:36 | Nuoroda

Sveiki,niekur neistojau :( ir kyla klausimas,tai iki kada galesime koreguoti savo prasymus(keisti vietomis)??? maniau kad tik tais iki rytojaus

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą