Antrasis stojimo etapas 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:17:18 | Nuoroda

kiek as suprantu tai iki rugpjucio 2 ar ne?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:18:03 | Nuoroda
sushii rašė:

Sveiki,niekur neistojau :( ir kyla klausimas,tai iki kada galesime koreguoti savo prasymus(keisti vietomis)??? maniau kad tik tais iki rytojaus

 Antrajame pagrindinio priėmimo etape galioja tas pats įregistruotas prašymas.
Stojantysis iki rugpjūčio 2 dienos (imtinai) gali keisti pageidavimų eiliškumą, tačiau jau
negali įrašyti naujų pageidavimų, nes geriausiųjų eilė jau sudaryta.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:21:27 | Nuoroda
KatyCka rašė:

 tik lietuvoj gali tyciotis is studentu....dar verkia kad visi i uzsieni isvaro, ka cia gali veikt jei net su geras balais neistoji i vf...o cia moket uz moksla tai neverta...patys sedi pritine net nesugeba duoti sansa jaunajai kartai issitvirtinti...senei bijo kad ateis uz juos protingesni, todel geriau vyt i uzsieni arba i mokama,kad jie laimingi,pilnom kisenem sedetu...nu ir istoji i ta mokama, kisi pinigus ir zn kad be ateities tu...kad tu darbo normalaus negausi...

 :DDD O Nenorėtum pažiūrėt iš kitos pusės? Tiesiog nesi toks geras/gera kaip tau atrodė iki šiol. 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:22:24 | Nuoroda

 Kur cia nesinervuosi, kai pavyzdziui tavo (siuo atveju mano) issvajotosios specialybes konkursinis per metus pakyla net ant 1 balo! Ir truko tikrai neitin daug iki nemokamos. Abydna :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:22:46 | Nuoroda

 Sveiki, jeigu gavau vnf/st 4u numeriu rasyta specialybe kvietima studijuoti. Ar galiu dalyauti antrame etape jeigu visos mano studiju programos parasytos vnf/st arba vf, ir ar gauciau kvietima ten pat studijuoti jeigu neistociau i pirmus 3 kvietimus. Dekui .

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:23:43 | Nuoroda
Triufeliz rašė:

 Kur cia nesinervuosi, kai pavyzdziui tavo (siuo atveju mano) issvajotosios specialybes konkursinis per metus pakyla net ant 1 balo! Ir truko tikrai neitin daug iki nemokamos. Abydna :)

 Kokia tai specialybė?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:23:56 | Nuoroda

Istojau 3 numeriu i Kvk, nors esu is Vilniaus.:)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:25:45 | Nuoroda
Susideginkit ;* rašė:

 Sveiki, jeigu gavau vnf/st 4u numeriu rasyta specialybe kvietima studijuoti. Ar galiu dalyauti antrame etape jeigu visos mano studiju programos parasytos vnf/st arba vf, ir ar gauciau kvietima ten pat studijuoti jeigu neistociau i pirmus 3 kvietimus. Dekui .

 Manau tau vertetu pasiskambinti arba parasyti laiska lamai ir tada bus viskas aisku del to.

 

Mano ta issvajotoji specialybe buvo Istorija VD universitete.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:28:05 | Nuoroda

pasirodysiu kvaila,bet paaiskinti normaliai kaip apsiskaiciuoti man savo konkursini bala,aciu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:31:03 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
Carolinee rašė:

Sveiki! gal galite mane apšviesti? Aš įstojau į MRU vnf, tai jeigu pasirašau sutartį vis tiek galiu dalyvauti antrame etape dėl vf vietos? Kaip tai padaryti? ir iki kada reikia pasirašyti sutartį?

 Sveika, taip gali, nes as taip pat darysiu :) sia sutarti iki antradienio:)

 O kai pasirašai sutartį į mokamą vietą, reikia sumokėti už pirmus studijų metus? Kiek girdėjau tai reikia kai kuriuose universitetuose, kas tuomet būna su pinigais, jei antram etape įstoji į nemokamą vietą?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:31:14 | Nuoroda

 Blemba....oj reikia tobulinti stojimo sistema.Nusivyliau.Nepatenki i norima vieta nors KB ir isnesa vien del to,jog eiliskuma netinkama sudejai.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:31:20 | Nuoroda

Sveiki. Labai mazai truko, kad istociau i VF vieta KTU informatikos inzinerijoj arba multimedijoj ir VDU multimedijoj. Mano balas 13,22, pagal diagramas paziurejus paskutinis istojo su 13,36 ar 13,39. Yra sansu per antra etapa gauti kazkuria is siu specialybiu VF vieta ?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:31:35 | Nuoroda
migle6699 rašė:

pasirodysiu kvaila,bet paaiskinti normaliai kaip apsiskaiciuoti man savo konkursini bala,aciu :)

 Is ties gan rimtas klausimas :D Suvedi googlej konkursinio balo skaiciuokle ir tau ismeta daugybe pasirinkimu, jeigu netinka tas apskaiciuotas Lamoj :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:34:15 | Nuoroda
Paul1us rašė:

Sveiki. Labai mazai truko, kad istociau i VF vieta KTU informatikos inzinerijoj arba multimedijoj ir VDU multimedijoj. Mano balas 13,22, pagal diagramas paziurejus paskutinis istojo su 13,36 ar 13,39. Yra sansu per antra etapa gauti kazkuria is siu specialybiu VF vieta ?

 Nu cia jau kaip Dievas duos. Man ir panasi situacija, tad noriu tiketi, kad galymybiu yra :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:36:18 | Nuoroda
doublewubwub rašė:

 Blemba....oj reikia tobulinti stojimo sistema.Nusivyliau.Nepatenki i norima vieta nors KB ir isnesa vien del to,jog eiliskuma netinkama sudejai.

 O iš kur sistemai žinoti, kur Tu nori, jeigu neparašai to pirmose vietose? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:36:51 | Nuoroda
Triufeliz rašė:
Paul1us rašė:

Sveiki. Labai mazai truko, kad istociau i VF vieta KTU informatikos inzinerijoj arba multimedijoj ir VDU multimedijoj. Mano balas 13,22, pagal diagramas paziurejus paskutinis istojo su 13,36 ar 13,39. Yra sansu per antra etapa gauti kazkuria is siu specialybiu VF vieta ?

 Nu cia jau kaip Dievas duos. Man ir panasi situacija, tad noriu tiketi, kad galymybiu yra :D

 Panasi tai kokia ? Mazesnis skirtumas tarp balu ar didesnis ? Nes seip man pasiule i KK vieta, ir nezinau ka dabar daryt, ar rasytis sutarti ar megint laukt antro etapo.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:39:06 | Nuoroda
Paul1us rašė:

Sveiki. Labai mazai truko, kad istociau i VF vieta KTU informatikos inzinerijoj arba multimedijoj ir VDU multimedijoj. Mano balas 13,22, pagal diagramas paziurejus paskutinis istojo su 13,36 ar 13,39. Yra sansu per antra etapa gauti kazkuria is siu specialybiu VF vieta ?

 O kur tos diagramos? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:41:30 | Nuoroda

O kaip jus manot man yra sansu istoti antru etapu i nemokama, jei man truksta viano balo?

 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:42:33 | Nuoroda
migle6699 rašė:

O kaip jus manot man yra sansu istoti antru etapu i nemokama, jei man truksta viano balo?

 

 O jau paskelbti minimalūs stojimo balai? Kur?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:43:21 | Nuoroda

 As viska VF rasiau ir manes niekur nepakviete, bet pagal diagrama, tai man mazdaug pritruko 0,14 balo, kad buciau pakviestas.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą