VU sutarčių pasirašymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:01:27 | Nuoroda

Ar kartais muitines g. pasiraso ne  KHF busimi studentai? Galima visiems?

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:02:08 | Nuoroda

Pasirasiau sutarti VU (vnf), dar galima antram ture dalyvaut del tos pacios specialybes vf vietos? :/ 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:02:19 | Nuoroda
mililina rašė:

 o galima čia jau dabar užsirašyti, jei sutarties pasirašyti važiuosiu tik rytoj?

Aš tai jau užsisakiau čia vietą, bet nieko nesuprantu, kaip ten viskas vyksta Lamoj rašo ''Dėl bendrabučių prašome kreiptis į Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrių tel. (8 5) 2699696, Saulėtekio al. 6, Vilnius''. Gal būtų paprasčiau ten nueiti?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:02:33 | Nuoroda
Kodelciukas rašė:

Ar kartais muitines g. pasiraso ne  KHF busimi studentai? Galima visiems?

 Man rodos, kad tik Kauno studentai

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:04:20 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
just do it rašė:

O jei aš noriu užpildyt prašyma el.būdu, bet noriu gaut bendrabutį, tai vis tiek reikia važiuot i VU?:)

 Kaip ir ne, užsisakyti kambarį gali čia --> registracija.vub.lt/.

 man kzkodel neatidaro

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:04:20 | Nuoroda
Kodelciukas rašė:

Ar kartais muitines g. pasiraso ne  KHF busimi studentai? Galima visiems?

Kaip suprantu visiems :-/ pažiūrėk čia ---> www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Atmintine_I_pakopa_elektronine_zemelapis.pdf.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:07:41 | Nuoroda
just do it rašė:

 man kzkodel neatidaro

 Žiūrėk čia www.bustas.vu.lt/. Įėjęs spausk dešinės pusės apačioj "Elektroninė kambario rezervacija".

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:08:23 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
mililina rašė:

 o galima čia jau dabar užsirašyti, jei sutarties pasirašyti važiuosiu tik rytoj?

Aš tai jau užsisakiau čia vietą, bet nieko nesuprantu, kaip ten viskas vyksta Lamoj rašo ''Dėl bendrabučių prašome kreiptis į Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrių tel. (8 5) 2699696, Saulėtekio al. 6, Vilnius''. Gal būtų paprasčiau ten nueiti?

 Matyt, kad taip ir teks daryt:) Ryt eisiu bendrabučio ieškot Gal geriau vietoj užpildyt..jei el. variante nesigaudom

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:18:51 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
just do it rašė:

 man kzkodel neatidaro

 Žiūrėk čia www.bustas.vu.lt/. Įėjęs spausk dešinės pusės apačioj "Elektroninė kambario rezervacija".

 aš užpildžiau ir man jau kokias 5h. neatsiunčia patvirtinimo kodo. Niekam daugiau taip nėra?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:20:11 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
Kodelciukas rašė:

Ar kartais muitines g. pasiraso ne  KHF busimi studentai? Galima visiems?

Kaip suprantu visiems :-/ pažiūrėk čia ---> www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Atmintine_I_pakopa_elektronine_zemelapis.pdf.

 Taigi rašo VU KHF studentams. Muitinės g. Kaune - KHF studentams, Saulėteky - visiems kitiems. :) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:20:20 | Nuoroda
Pajacas rašė:

Pasirasiau sutarti VU (vnf), dar galima antram ture dalyvaut del tos pacios specialybes vf vietos? :/ 

 joa galima

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:26:03 | Nuoroda
cubama rašė:

 Taigi rašo VU KHF studentams. Muitinės g. Kaune - KHF studentams, Saulėteky - visiems kitiems. :) 

 Okay, atleiskit, kad skleidžiu erezijas

Žinutė parašyta: 2012-07-27 20:08:29 | Nuoroda

gal kas nors žino, kur Lame reikia pažymėti, jog pasirašyti sutartį atvyksiu į universitetą?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2012-07-27 21:04:21 | Nuoroda
just do it rašė:

gal kas nors žino, kur Lame reikia pažymėti, jog pasirašyti sutartį atvyksiu į universitetą?

 Aš nieko nežymėjau, nuvažiavau ir pasirašiau ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 21:42:53 | Nuoroda

Sveiki. Klausykite,  nuvažiavus ir pasirašius sutartį, kažkur lamoj turi rašytis kur įstojau oficialiai? ;D Ar gausim kokį tai patvirtinantį e-mailą? ;D Kažkaip man neramu.. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 21:49:00 | Nuoroda

Aš negavau jokio laiško į el.paštą, o pačioj lamoj prisijungus ir paspaudus "VU sutarčių sudarymas" galima matyti savo pasirašytą sutartį ir tiek. :) 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-27 21:55:48 | Nuoroda

dabar trumpai drūtai.

1 variantas :   neatvarot į vu, pasirašot internetu, sumokat registracijos mokestį, tam dokumente 2 lentelė, nes pirma skirta magistrantūrai, sumokat ir tada pasirašinėjat pagal atmintinę kuri irgi yra vu puslapį, ten paaiškinta. barakai pasirašomi taip pat internetu.

2 variantas: atvarot. tada susimokat prieš atvarymą 120lt būtinai, nes kitaip iš ten jus nuvysim į banką. turit kvitą, dokumentus reikalingus, ir atvarot į vu, ten pamatysit kaip viskas vyksta, siūlau nesiankstint, vėliau mažiau žmonių, nu kai darbas jau įsibegėjęs, nes šnd 14h atsidaro jau prieš 13h būriavosi krūvos žmonių. o 15h tuščia. pasirašot sutartį ir klausot žmogeliukų su juodom maikutėm ir užrašu kuratorius, tada ten ir sužinosit apie barakus lsp stofkes ir viską. tie žmogeliukai visada jums gali padėti, taip kad visada klauskit, nesikandžioja.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-07-27 22:54:59 | Nuoroda

 sveiki, prisiregistravau per "slepiuosi" nuoradą, kaip reikėtų pateikti dokumentus dėl šeimos padėties ir gyvenamosios vietos nevažiuojant į Vilnių?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 22:54:59 | Nuoroda

 sveiki, prisiregistravau per "slepiuosi" nuoradą, kaip reikėtų pateikti dokumentus dėl šeimos padėties ir gyvenamosios vietos nevažiuojant į Vilnių?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 23:28:04 | Nuoroda
Jovaris rašė:

 sveiki, prisiregistravau per "slepiuosi" nuoradą, kaip reikėtų pateikti dokumentus dėl šeimos padėties ir gyvenamosios vietos nevažiuojant į Vilnių?

 Paštu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą