Atsisakau studijų pakvietimo, dovanoju kitam:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-31 02:26:42 | Nuoroda
ievaxxxx rašė:
SurfingBastard rašė:

 Hey.As cia kazkaip skaitau ir galvoju,ar as cia toks skeptikas,ar Jus tokie naivus,jog tikites antrame etape gauti norimas vietas,ypac VF :D Nebus taip...As suprantu,kad buvo tokiu,kuriems truko 0,02,tai jie gali meginti ir manau tokiems tikrai pasiseks,bet tiems kam puse balo,ar net balo truko tai....I mokama vieta tai tikrai antru etapu bus priimti visi beveik.Ir dar...juk sio forumo lankytojai nesiduro turbut ne 5% visu stojanciuju :D O is taip is forumo atrodo,kad visi antram planuoja dalyvauti...Zodziu gausis vel nesamone didele kaip ir per pirmaji. :/ Sekmes visiems.

 Kaip bus taip bus. Studijos dar nėra galutinė gyvenimo stotelė. Tarkim leidyba man ne prie širdies, o kažkam tai svajonių specialybė (ir atvirksciai). Nežinau kaip man pasiseks, dėl mano svajonės- specialybės, bet nepabandžiusi nežinosiu. Viską galų gale parodys penktadienis, vieniems žlugs planai, kiti bus euforijoje. Žmonės nenukabinam nosių... Kovojam!!! :) :)

 Siaip pritariu,bet tiesiog noriu pasakyti,kad rizika reikia realistiskai pasverti,nes...Nera cia viskas taip easy ir saldu,kaip kad atrodo daugumai :)
As ne fuksas,taip kad zinau,ka sneku.
 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 11:02:08 | Nuoroda

 Sveiki, o kaip dėl 2 turo kolegijose? Yra galimybė gauti vf lengviau  ar ne? 

Žinutė parašyta: 2012-07-31 12:31:42 | Nuoroda
 
  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą