Medicina, odontologija 2013
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-09-11 19:46:51 | Nuoroda

Sveiki, kas žadat stot į mediciną, odontologiją, genetikas ir pan. :D Visi laukiami. :D Kas kaip ruošiatės, kur žadat stot, kodėl ir t.t.? :D

Žinutė parašyta: 2012-09-14 21:28:34 | Nuoroda

apklausa.lt/f/energiniai-gerimai-25j1v74.fullpage

 

Sveikos ir sveiki,

Aš atlieku tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti energinių gėrimų poveikį jaunam organizmui

 Tyrimo duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir pristatomi tik apibendrintai, neviešinant jokios asmeninės informacijos.

Labai dėkoju už Jūsų skirtą laiką

 

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-09-29 19:29:12 | Nuoroda
lelijos lapas rašė:

apklausa.lt/f/energiniai-gerimai-25j1v74.fullpage

 

Sveikos ir sveiki,

Aš atlieku tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti energinių gėrimų poveikį jaunam organizmui

 Tyrimo duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir pristatomi tik apibendrintai, neviešinant jokios asmeninės informacijos.

Labai dėkoju už Jūsų skirtą laiką

 

 

 

Žinutė parašyta: 2012-11-02 15:26:30 | Nuoroda

Sveiki!Aš žadu stoti kažkur šia linkme. Egzaminai nulems tiksliau :D labai norėčiau medicina, jei nepavyks žadu genetiką :)

Žinutė parašyta: 2012-11-02 19:29:30 | Nuoroda

O kaip smagu, kad jau sukurta tema. Aš bandysiu stoti į mediciną, jei nepavyks bandysiu kitais metais. Žodžiu galvoju tik apie ją. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-02 22:40:35 | Nuoroda
O, sveiki, kaip malonu, kad jau pastebėta šita tema. :D Su laiku mūsų gal ir susirinks daugiau. :) Kaip sekas visiems: mokslai, nemokslai, kaip paskutiniai metai? :D Kaip ruošiatės, kur stosit: VU ar LSMU, kodėl? :D
Žinutė parašyta: 2012-11-03 13:44:41 | Nuoroda

Sunkoki šie metai. tiek mažai laiko. norisi spėt viską: ir išmokt naują medžiagą, ir pasikartot seną. gal turit patarimų kaip viską spėt?
aš žadu VU vien tik todėl, kad pati gyvenu Kaune ir nebenoriu čia likti. Noris pakeist aplinką ir žmones, na žinot..Bet LSMU didelis pliusas dėl ciklinio mokymosi...

Žinutė parašyta: 2012-11-03 16:44:52 | Nuoroda

Pritariu Alekul, nežinau kaip viska spėti, be to ir nelabai noro imtis tokios lietuvių kalbos. Su mielu noru mokausi biologija, bet tik ne lietuvių. Nieko nepadarysi reikia. Tempai nežmoniški iš biologijos tikiuosi daugiausiai gaut iš egzamino, bet nežinau kaip čia bus ar kartais nepatirsiu fiasko. Gal kas nors susidūrė su egzaminų centro leidžiamų mokomaisiais diskais ir atmintukais? gal kas turit ar bandėt, jei taip tai ar geras dalykas? norėčiau atsiliepimų. :) Aš planuoju stoti į LSMU, kadangi sako jog ten patogiau mokytis, daugiau praktikos ir mokymasis yra ciklais. :) Nors Vilnius man kaip miestas pats fainiausias ir ten norėčiau mokytis, bet studijas renkuosi ne pagal miestą. :) Taip pat norėčiau sužinoti iš ko jūs ir kas geriausia mokytis biologija ir chemija ? Ačiū

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-03 18:42:13 | Nuoroda
Dzadore rašė:

Pritariu Alekul, nežinau kaip viska spėti, be to ir nelabai noro imtis tokios lietuvių kalbos. Su mielu noru mokausi biologija, bet tik ne lietuvių. Nieko nepadarysi reikia. Tempai nežmoniški iš biologijos tikiuosi daugiausiai gaut iš egzamino, bet nežinau kaip čia bus ar kartais nepatirsiu fiasko. Gal kas nors susidūrė su egzaminų centro leidžiamų mokomaisiais diskais ir atmintukais? gal kas turit ar bandėt, jei taip tai ar geras dalykas? norėčiau atsiliepimų. :) Aš planuoju stoti į LSMU, kadangi sako jog ten patogiau mokytis, daugiau praktikos ir mokymasis yra ciklais. :) Nors Vilnius man kaip miestas pats fainiausias ir ten norėčiau mokytis, bet studijas renkuosi ne pagal miestą. :) Taip pat norėčiau sužinoti iš ko jūs ir kas geriausia mokytis biologija ir chemija ? Ačiū

 

Na, pabandysiu atsakyt, nes jau esu baigęs vidurinę. Biologiją mokiausi iš žalių konspektų, G. Williams'o Biologijos Tau. Buvau pasiėmęs ir Mader knygas, bet palyginau jas su programa ir nebemačiau reikalo jų skaityti, nes viskas yra Williams'o Biologijoj Tau ir žaliuose trijų bobų konspektuose. Lietuvių kalbos negalėjau išvis pakęst, mane tiesiog psichiškai veikė pati mokytoja, jos pamokos, dėstymas, kvėpavimas ir t.t. :D Dažnai piktybiškai pramiegodavau jas. Noro gilintis į kiekviena "kūrinėlį" tikrai neturėjau, o ir laiko nelabai buvo, taigi perskaičiau vos kelias programines knygas, kitų pačių knygų neskaičiau, skaitydavau tik jų analizes. (
- superinė analizių knyga) Čia šiek tiek išsiskiria viskas, nes jums analizės nebebus, bet literatūriniam rašiniui analizes skaityt taip pat naudinga. Aišku, kad nereklamuoju tokio mokymosi būdo visiems, kas norite, tai tikrai skaitykite kūrinius, nuo to tikrai bus tik geriau. :D Laikiau matematiką. Ją tai išmokti galima tik per darbą. Išsiaiškini greitai pagrindinę teoriją ir sprendi uždavinius (anaiptol nei chemiją). :D Labai padėjo irgi trijų bobų konspektas "Į egzaminą be baimės. Matematika. Prisiminkime ir pakartokime" ir V. Mockaus uždavinynas (pavadinimo nežiūrėsiu, nes ten pagal metus). Konspekte labai aiškiai ir paprastai yra išdėstyta visa teorija ir pateikti uždavinių sprendimo pavyzdžiai. Pažiūri ten, pasiimi uždavinyną ir pasprendinėji kitus. Chemiją galbūt laikysiu šiemet, o gal ir ne, nes nebūtina net, užteks ir metinio. Bet ruoštis jai geriausia yra iš Feldmano ir Rudzyčio knygų (YPATINGAI ORGANINĘ) + E. Pranienės "Pasikartokime prieš egzaminą" + R. Raudonio "Bendroji chemija" + "Į egzaminą be baimės. Chemija. Kad mažiau klystumėme". Paskutinė knyga išvis superinė yra, nes ten labai gerai paaiškinti visi uždavinių sprendimo būdai, yra įvairaus tipo uždavinių, tikrai vertinga, ypač tiems, kam sunkiau su skaičiavimais. :D Na tai va, kai įsijungsit į tempą su visais šitais dalykais, tai nuo kokio kovo mėnesio rekomenduočiau pradėti spręsti senesnių metų egzaminus. Čia jau kas kaip galit, kam draugai ką atiduos, kas internete susiras egzaminus ir atsakymus, kas nusipirks NEC knygeles pats ir t.t., bet šita dalis yra būtina, kad gerai pasiruošt egzaminui. Priprasit prie debiliškų klausimų formuluočių, dar debiliškesnių atsakymų į juos ir t.t. Tik neužmirkiš mokydamiesi iš tų vadovėlių visų juos lygint su programa. Ir linkiu per daug neužsisėdėt prie vieno dalyko. Na ir viskas turėtų būti gerai. Jūsų rezultatas priklausys nuo jūsų darbo, gabumų (jei manot, kad jų neturit, tai ne bėda, nes viską galima pasiekt dirbant), sėkmės (deja, bet tai tiesa). :D Pats negaliu pasakyt, kad visad dirbau sąžiningai ir atidžiai, esu kiek pritingintis, nepadariau visko ką galėjo, kai kur susimoviau, bet jums linkiu susiimt, sėkmės ir nepersisėdėkit prie knygų, nes tai nieko neduos išvis. :D
Žinutė parašyta: 2012-11-03 19:58:13 | Nuoroda

Aišku, kiek matau tavo egzaminų balai labai geri tai kodėl tu dar nestudijuoji? Ir apie ką tu svajoji mediciną ar odontologija?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-03 20:30:49 | Nuoroda
Dzadore rašė:

Aišku, kiek matau tavo egzaminų balai labai geri tai kodėl tu dar nestudijuoji? Ir apie ką tu svajoji mediciną ar odontologija?

 

Čia tokia gan ilga ir paini istorija, bet esmė ta, kad padariau klaidą su studijų pasirinkimu, įstojau į psichologiją VU ir mečiau, nes nebuvo jokio noro net bandyti, taigi dabar bandysiu perstot. Rašysiu abu (dėl pirmumo laimi odontologija), kur pavyks - ten, vis tiek būsiu tikrai labai laimingas. Labiausiai norėčiau į VU. :)
Žinutė parašyta: 2012-11-03 21:59:16 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat žadu stoti į mediciną. Taip nusprendžiau, nes, manau, kad tik šioje srityje galėsiu save pilnai realizuot. Labai labai norėčiau į VU, bet matysime, kaip pasiseks egzaminai. :)

Žinutė parašyta: 2012-11-03 22:14:46 | Nuoroda

Aišku, aš tai labai jaudinuosi, nes konkursinis balas su kiekvienais metais kyla o aš nesu vunderkindė o įstoti nežmoniškai noriu, nes niekuom kitu kaip gydytoja savęs neįsivaizduoju. Gal ir šoku per aukštai, bet nieko negaliu padaryti. Mano dabar svajonė yra išlaikyti egzaminus kaip tu toks rezultatas būtų idealus, kad ir praščiau  biški išlaikyčiau vistiek būčiau begalo laiminga. :) Laikysiu biologija, chemija ir lietuvių esu kalikė ir matematikos visiškai neišmanau, net gėda kam pasakyt :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-04 01:08:27 | Nuoroda
Dzadore rašė:

Aišku, aš tai labai jaudinuosi, nes konkursinis balas su kiekvienais metais kyla o aš nesu vunderkindė o įstoti nežmoniškai noriu, nes niekuom kitu kaip gydytoja savęs neįsivaizduoju. Gal ir šoku per aukštai, bet nieko negaliu padaryti. Mano dabar svajonė yra išlaikyti egzaminus kaip tu toks rezultatas būtų idealus, kad ir praščiau  biški išlaikyčiau vistiek būčiau begalo laiminga. :) Laikysiu biologija, chemija ir lietuvių esu kalikė ir matematikos visiškai neišmanau, net gėda kam pasakyt :)

 

Tu tikrai nenuvertink savęs, nes daugumai žmonių pasitikėjimas savimi per egzaminą taip pat sužaidžia. Pasitikėk savim ir visąlaik bandyk padaryt viską, ką gali, tada rezultatai glostys širdį. O aukšti balai tikrai nėra retas fenomenas. Egzaminai nėra sukurti vunderkindams, nes juos laiko visi abiturientai. :) Olimpiadose varžosi gabiausieji, o egzaminus laiko ir paprasti žmonės, kurių ten ir būna didžiausioji dalis. Vidutinių gabumų, nuoširdaus noro ir atkaklaus darbo pakanka, kad pasiekt viską. Laikyk viską, kaip tau patogiau, juk tam ir yra tas pasirinkimas, kad kiekvienas imtų pagal save. :) O gera atmintis medkėj yra labai didelis privalumas. :D O kalbant apie olimpiadas, gal kas turit kokių papildomų balų? :D
Žinutė parašyta: 2012-11-04 14:15:41 | Nuoroda
Neodimis rašė:
Dzadore rašė:

Aišku, aš tai labai jaudinuosi, nes konkursinis balas su kiekvienais metais kyla o aš nesu vunderkindė o įstoti nežmoniškai noriu, nes niekuom kitu kaip gydytoja savęs neįsivaizduoju. Gal ir šoku per aukštai, bet nieko negaliu padaryti. Mano dabar svajonė yra išlaikyti egzaminus kaip tu toks rezultatas būtų idealus, kad ir praščiau  biški išlaikyčiau vistiek būčiau begalo laiminga. :) Laikysiu biologija, chemija ir lietuvių esu kalikė ir matematikos visiškai neišmanau, net gėda kam pasakyt :)

 

Tu tikrai nenuvertink savęs, nes daugumai žmonių pasitikėjimas savimi per egzaminą taip pat sužaidžia. Pasitikėk savim ir visąlaik bandyk padaryt viską, ką gali, tada rezultatai glostys širdį. O aukšti balai tikrai nėra retas fenomenas. Egzaminai nėra sukurti vunderkindams, nes juos laiko visi abiturientai. :) Olimpiadose varžosi gabiausieji, o egzaminus laiko ir paprasti žmonės, kurių ten ir būna didžiausioji dalis. Vidutinių gabumų, nuoširdaus noro ir atkaklaus darbo pakanka, kad pasiekt viską. Laikyk viską, kaip tau patogiau, juk tam ir yra tas pasirinkimas, kad kiekvienas imtų pagal save. :) O gera atmintis medkėj yra labai didelis privalumas. :D O kalbant apie olimpiadas, gal kas turit kokių papildomų balų? :D

 Labai ačiū už gerus žodžius, pasitikėjimas ir užsispyrimas būtent mane ir gelbėja, nes labai daug žmonių mėgino įkalbėti, kad medicinoje mokosi tik geriausieji ir ten vidutiniai nepatempia. Vienu žodžiu kai paklausia ką žadi studijuoti? pasakau medicina, tai taip kreivai su pašaipa pasižiūri ir puola sakyti: tikriausiai vienais 10 mokaisi, o jei ne įtikinėti, kad kokias čia nesąmones sugalvojai, nes medicinoje tik su aukso medaliais ir t.t. :D

Žinutė parašyta: 2012-11-04 15:01:21 | Nuoroda

Sveiki,

aš šiemet baigiau mokyklą, labai norėjau įstoti į LSMU odontologiją, tačiau dėl nelabai pasisekusių egzaminų įstoti nepavyko, tad.. visos viltys ir visos pastangos bus sutelktos į 2013 metų egzaminus! :)

Kaip Jūs gyvuojate? Kokios nuotaikos?

Galbūt norėtumėte susiburti visi į vieną skype grupę, kurioje galėtume dalintis kažkokia tai naudinga informacija, diskutuoti, patarti vieni kitiems?

Žinutė parašyta: 2012-11-04 17:48:31 | Nuoroda

Gera mintis susiburti visiems!

Aš taip pat save stipresne laikau biologijoj nei chemijoj, bet bijau, kad pagal egzaminų rezultatus nebūtų atvirkščiai.apie lietuvių...hm...kai liko tik rašinys, manau, daug priklauso nuo sekmės. Jeigu temos bus "lievos", tai ir rezultatai bus tokie..na bet kad taip nebūtų turime dar 6-7 mėnesiukus :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-04 18:51:13 | Nuoroda
Na, mintis susiburt gal ir nebloga, bet kol kas mūsų labai nedaug. :D O šiaip, gal netingi sumest visus į čiatą, jei jau pasiūlei? :D
Žinutė parašyta: 2012-11-04 18:52:55 | Nuoroda

Aš už, mano skype pupyte850 :)

Žinutė parašyta: 2012-11-04 22:41:00 | Nuoroda

Puiku, kad palaikote mano idėją! :)

Visi norintys būti grupės nariais, tiesiog man į asmeninę žinutę parašykite savo skype vartotojo vardą ir Jūs būsite pakviesti..

Tikiuosi, jog turėsime šaunią grupę skype.

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą