Perstojantys 2013-iais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-12-28 01:57:23 | Nuoroda

Sveiki visi, kurie jau baigėt vidurines ir dėl kažkokių priežasčių (nesėkmių per egzaminus ar klaidingų pasirinkimų) įstojote kažkur, kur galbūt jums nevisai norėtųsi būti ir norėtumėte perstoti. Manau, kad tokia tema būtų reikalinga susirintk visiems, kurie ketina perstoti 2013 metais, keistis informacija, bendraut ir kt.

Kaip žinome, tai 2013 iš esmės keičiasi visa egzaminų sistema, o svarbiausia - vertinimas. Tačiau valdžios visokios, institucijos, padalianiai ir kt. tyli apie tai, kas bus su mumis - anksčiau mokyklas baigusiais. Taigi, būkit pasveikinti, likimo broliai ir seserys. Prisistatykit, pasidalinkit savo patirtim, mintim. :D Tikiuos, kad atsiras atsiliepiančių. :D

Žinutė parašyta: 2012-12-28 18:48:00 | Nuoroda

Labas,ir aš žadu perstoti 2013 metais ,bet aš skambinau į LAMA, tai man paaiškino,kad viskas lieka taip pat kaip ir 2012 metais,2014 metais keičiasi egzaminų laikymo,vertinimo tvarka ir pan.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-12-29 21:30:36 | Nuoroda

Čia vyksta nesusikalbėjimas. :D Nec sako vieną, lamą - kitą. O ką studijuoji? Kur žadi perstot, kodėl? :)

Žinutė parašyta: 2012-12-31 12:25:29 | Nuoroda

sveiki likimo broliai ir seserys :D taigi taigi ir mano ta pati problema. mokausi kolegijoje. studijų programa tęsiasi 3 metus ir iš viso turi 180 kreditų. pirmas kursas turi 57 kreditus (24+33) . taigi, kaip suprantu, kreditų skaičius atitinka reikalavimus, norint perstoti šiais metais :) bet man kol kas vienas svarbiausių klausimų - kur kreiptis norint vėl pretenduoti į naują vf vietą? ar prieš tai reikia nutraukti sutartį su koledžu ar pretenduoti, pažiūrėti ar įstojau ir tik tuomet viską nutraukti ?
tiek daug klausimų ir tiek mažai atsakymų ;D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-12-31 14:25:21 | Nuoroda
\agne/ rašė:

sveiki likimo broliai ir seserys :D taigi taigi ir mano ta pati problema. mokausi kolegijoje. studijų programa tęsiasi 3 metus ir iš viso turi 180 kreditų. pirmas kursas turi 57 kreditus (24+33) . taigi, kaip suprantu, kreditų skaičius atitinka reikalavimus, norint perstoti šiais metais :) bet man kol kas vienas svarbiausių klausimų - kur kreiptis norint vėl pretenduoti į naują vf vietą? ar prieš tai reikia nutraukti sutartį su koledžu ar pretenduoti, pažiūrėti ar įstojau ir tik tuomet viską nutraukti ?
tiek daug klausimų ir tiek mažai atsakymų ;D

 Labas, galima stoti nenutraukus. :D Jeigu baigei be skolų ir neturi jokių ten problemų, tai nereiks grąžint jokių pinigų. :D www.vsf.lt čia dar gali paieškot informacijos arba paskambint jiems po švenčių :D O ką studijuoji, ką norėjai? Kur perstosi? :D 

Žinutė parašyta: 2013-01-01 12:37:22 | Nuoroda

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-01 22:35:33 | Nuoroda
\agne/ rašė:

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

Žinutė parašyta: 2013-01-01 23:46:49 | Nuoroda

 Sveiki visi. Iš anksto persiprašau už įsikišimą į diskusiją (esu 12-okė :D), tik norėjau Jus šiek tiek patikslint. Kaip kažkas ir bandė užsimint, 2013 metais stojimo sistema iš esmės tikrai nekis. Netgi priešingai, viskas likę kone ne taip pat kaip 2012. Va 2014 ir 2015 - nusimato gyva pekla pakeitimų visame gražume. 

 

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-01 23:48:49 | Nuoroda

Egzaminų vertinimas keičiasi iš norminio į kriterinį. :D Pakitimai pasijus, nes mes (baigusieji) turim egzaminų balus, kurie yra priskirti esant dar norminiam vertinimui. Bet kaip čia kas nus niekas konrečiai nekalba. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-01 23:53:17 | Nuoroda

 Mhh, Jūsų šitai turėjot galvoje... :D. Na taip. Tikriausiai per daug užsigalvojau apie pačių egzaminų, reikalingų stojant į vieną ar kitą studijų sritį, reikalavimų kitimams. My fault. :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-01 23:54:01 | Nuoroda

Aš tai tą pakeitimą palaikau. :D Jis reikiama linkme. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-02 13:48:12 | Nuoroda
keep calm and keep calm rašė:
\agne/ rašė:

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 Tai gal norėtum būti psichiatru? :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-02 16:30:48 | Nuoroda
sanemis rašė:
keep calm and keep calm rašė:
\agne/ rašė:

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 Tai gal norėtum būti psichiatru? :D 

 Dar nežinau. Bet kol kas psichiatrija man primena daugeliu savo pusių mokslą iš dangaus. :D O jos istorija yra medicinos gėda. :D Išsamiau galėčiau pasakyt tik įstojęs ir praėjęs psichiatrijos modulį.:DD Kadangi pats studijuoji mediciną, tai kur tu norėtum traukti? :D

Žinutė parašyta: 2013-01-02 20:23:54 | Nuoroda
keep calm rašė:
 

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 mmm ką tik pasiskaičiavau, kad tikrai neįstosiu į psichologiją :) matematika viską trukdo. po galais, ji visą gyvenimą man maišo ;D nors mokykloj ją mokėjau, kolegijoj iš egzo 9 gavau, bet vis tiek reikiamu momentu ji man viską gadina :D 
kaži jei bandyčiau ją perlaikyti ir gaučiau mažesnį balą? kas tada būtų ? skaičiuotų didesnį ar mažesnį iš naujo stojant ? 
o kokie tau įspūdžiai po pusės metų studijų? nusivylei? neįdomu? mane tai visuomet psichologija domindavo, bent jau taip atrodo, kol pasirenku tam tikras temas ir kai nereikia per privartą kokių neįdomių dalykų mokintis.
 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-02 21:18:42 | Nuoroda
\agne/ rašė:
keep calm rašė:
 

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 mmm ką tik pasiskaičiavau, kad tikrai neįstosiu į psichologiją :) matematika viską trukdo. po galais, ji visą gyvenimą man maišo ;D nors mokykloj ją mokėjau, kolegijoj iš egzo 9 gavau, bet vis tiek reikiamu momentu ji man viską gadina :D 
kaži jei bandyčiau ją perlaikyti ir gaučiau mažesnį balą? kas tada būtų ? skaičiuotų didesnį ar mažesnį iš naujo stojant ? 
o kokie tau įspūdžiai po pusės metų studijų? nusivylei? neįdomu? mane tai visuomet psichologija domindavo, bent jau taip atrodo, kol pasirenku tam tikras temas ir kai nereikia per privartą kokių neįdomių dalykų mokintis.
 

 Tikrai gali bandyti perlaikinėt drąsiai, nes ims tau palankų rezultatą. Ir tau tai tekainuos truputį laiko ir 50 litų (susimokėt už registraciją). Nemanau, kad šįkart nepasiruoštum. :D Susirandi visus kiek gali egzaminus, pasiimi vadovėlius ir pakartoji, persisprendi po to egzus. Jei sutari su mokytojais, tai gal bus ne problema iš jų gauti vadovėlius. O jei ką, tai viskas yra internete (www.scribd.com).
Visi (įskaitant ir mokytojus, kurie visiškai prašovė) tikėjomės kitokio egzamino, tad buvo šiek tiek nuostaba, kad jis būtent toks buvo... Tikėjaus surinkti truputį daugiau, šiek tiek abydna, nes man matematika ir biologija labiausiai patiko mokykloj. :D Visi labai tikėjos visokių lygčių su moduliais, logaritmų, stereometrijos, darbo uždavinių, greičių visokių... Ir visiškai prašovė. Nors, tiesą sakant, nuobodu spręst tas lygtis... :D Įdomiau tekstiniai.
Mečiau aš studijas jų net nepradėjęs. Nuvažiavau pasirašyt sutarties, susipažinau su kursiokais, kuratoriais, fakultetu... Ir supratau, kad čia visiškai ne mano aplinka, žmonės, studijos labiau iš humanitarinės-socialinės pusės... Na ir šiaip, net nebematau savęs ten. Net jei neįstočiau į mediciną, tai nesigailėčiau metęs psichologiją. :D
Tačiau su kai kuriais ale kursiokais palaikom ryšius, tai jie papasakoja, kaip jiems sekasi.
Na, ką galiu pasakyt, kad mokytis tikrai yra ką. Pirmą semestrą visiems didžiausias baubas būna anglų kalba, nes iš jos labai spaudžia, tad visi su ja daugiausiai ir varsgta, bet čia tik iš pradžių, po to sako, kad jau pripranta ir jai skiria nebe tiek daug laiko. Aukštoji matematika ir statistika taip pat nugąsdino nedaugelį, čia labai praverčia mokėjimas dirbti SPSS, jei jus, buhalterius, ten to moko, tai čia jau turi pliusą. :D Bet vat pažinimo psichologijos visi prisibijo... :D Savaime aišku, kad didžioji dauguma sukruta tik prieš sesiją... :D Per pusmetį mokslus metė dar 3 žmonės be manęs. Nėra tiek jau ir daug, nes priima apie 100. Kitiems ten patinka. :D 
Man medicina buvo užgniaužta svajonė, nes seniau nemokėjau chemijos. Mokytoja leisdavo nieko nesimokyt, o mes visi tuo ir naudodavomės... Visi labai nusivyle chemija mūsų mokykloj. :D Iš mūsų mokyklos, jei kas ir stoja į mediciną, tai tik varo chemiją papildomai arba būna atėję iš kitur su gan tvirtais pagrindais ir daug mokosi savarankiškai. Tai vat tas mane ir nugęsino, bet dabar mokausi chemiją vakarinėj ir lyg ir nieko, patinka, įdomu ir sekasi gan gerai. :D
Taigi nesijaudink, ruoškis matematiką perlaikyti. :) Bet ar tu turi nors kažkokį biologijos metinį? Nes dabar KB sandara į psichologiją:
egzai:
Matematika - 0,4
Lietuvių k. - 0,2
Užsienio k. arba biologija - 0,2
metiniai:
Biologija arba užsienio k. - 0,2

Kitų tavo egzaminų turėtų užtekti ten įstot tikrai, jei turi metinį, tai ruoškis tik matematikai ir, manau, būk rami. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-02 21:35:25 | Nuoroda
keep calm and keep calm rašė:
sanemis rašė:
keep calm and keep calm rašė:
\agne/ rašė:

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 Tai gal norėtum būti psichiatru? :D 

 Dar nežinau. Bet kol kas psichiatrija man primena daugeliu savo pusių mokslą iš dangaus. :D O jos istorija yra medicinos gėda. :D Išsamiau galėčiau pasakyt tik įstojęs ir praėjęs psichiatrijos modulį.:DD Kadangi pats studijuoji mediciną, tai kur tu norėtum traukti? :D

 Na, taip, psichiatrija tokia miglota, nemažai dar ir nežinome kai kurių dalykų, pavyzdžiui, kaip tiksliai veikia psichiką veikiantys vaistai, koks naudos ir rizikos santykis... Bet mane kažko domina ši sritis, Norėčiau būti galbūt psichiatru, o gar ir psichoterapijos kursus jei baigčiau, galėčiau ne tik vaistais padėti :D. Taip pat genetika, arba Veneros ligos domina. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-02 21:38:54 | Nuoroda
sanemis rašė:
keep calm and keep calm rašė:
sanemis rašė:
keep calm and keep calm rašė:
\agne/ rašė:

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 Tai gal norėtum būti psichiatru? :D 

 Dar nežinau. Bet kol kas psichiatrija man primena daugeliu savo pusių mokslą iš dangaus. :D O jos istorija yra medicinos gėda. :D Išsamiau galėčiau pasakyt tik įstojęs ir praėjęs psichiatrijos modulį.:DD Kadangi pats studijuoji mediciną, tai kur tu norėtum traukti? :D

 Na, taip, psichiatrija tokia miglota, nemažai dar ir nežinome kai kurių dalykų, pavyzdžiui, kaip tiksliai veikia psichiką veikiantys vaistai, koks naudos ir rizikos santykis... Bet mane kažko domina ši sritis, Norėčiau būti galbūt psichiatru, o gar ir psichoterapijos kursus jei baigčiau, galėčiau ne tik vaistais padėti :D. Taip pat genetika, arba Veneros ligos domina. 

 Aš tai realiai neįsivaizduoju tos situacijos su rezidentūrom, bet sako, kad gauti norimą rezidentūrą nelengva, nes kai kur būna išvis tik po 1 vietą ir ten didžiuliai konkursai. :D Tai teks rinktis iš to, kas bur ir tą, ką pajėgsiu... :D Bet dar pirma reikia įstoti... :D O šiaip kokie tavo įspūdžiai iš medicinos studijų? :D Kaip ten su tais unreal informacijos kiekiais ir kt.? :D

Žinutė parašyta: 2013-01-02 23:01:47 | Nuoroda

 Daug kas mane gąsdino, kad kai įstosi į mediciną neturėsi gyvenimo ir panašiai :D. Nėra taip. 

Pirmas kursas manau, kad yra pats lengviausias, tik psichologiškai sunku. Na, gal sunkiausia iš pirmo kurso... anatomija ir jos nervų sistema :S. O kiti dalykai - viskas tikrai įveikiama. Antram kurse šiek tiek sunkiau, bet laisvų savaitgalių kartais tikrai lieka :D.

Šiaip pats esu vidutinių gabumų žmogus, niekad nesimokau iki naktų, turiu ir laisvų savaitgalių, prieš egzaminą jau sparčiau mokausi, bet tikrai nepersidirbu, o ir vidurkis, manau, kad pakankamai geras, apie 9 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-02 23:10:25 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Daug kas mane gąsdino, kad kai įstosi į mediciną neturėsi gyvenimo ir panašiai :D. Nėra taip. 

Pirmas kursas manau, kad yra pats lengviausias, tik psichologiškai sunku. Na, gal sunkiausia iš pirmo kurso... anatomija ir jos nervų sistema :S. O kiti dalykai - viskas tikrai įveikiama. Antram kurse šiek tiek sunkiau, bet laisvų savaitgalių kartais tikrai lieka :D.

Šiaip pats esu vidutinių gabumų žmogus, niekad nesimokau iki naktų, turiu ir laisvų savaitgalių, prieš egzaminą jau sparčiau mokausi, bet tikrai nepersidirbu, o ir vidurkis, manau, kad pakankamai geras, apie 9 

 O kodėl rinkaisi LSMU? Aš pats tai galvoju apie VU. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-02 23:28:33 | Nuoroda
keep calm rašė:
 

 Tikrai gali bandyti perlaikinėt drąsiai, nes ims tau palankų rezultatą. Ir tau tai tekainuos truputį laiko ir 50 litų (susimokėt už registraciją). Nemanau, kad šįkart nepasiruoštum. :D Susirandi visus kiek gali egzaminus, pasiimi vadovėlius ir pakartoji, persisprendi po to egzus. Jei sutari su mokytojais, tai gal bus ne problema iš jų gauti vadovėlius. O jei ką, tai viskas yra internete (www.scribd.com).

 ohh kaip gerai kaip gerai ;D biologijos turiu metinį B lygio 7 (blush)... kažkaip niekada neskyriau jai dėmesio per daug, nes nesiruošiau laikyt egzo... žodžiu, šiandien atsiverčiau matematikos uždavinyną ir pradėjau kartot viską from the beggining :> pasirodo gan daug užmiršau dalykų, bet tikiuos atmintis manęs bent šįkartą nenuvils ;D
čia biške gal ir per asmeniška, nežinau, bet... o ką tu veiki nestudijuodamas? ta prasme, aš apskaitos irgi nenorėjau studint, bet džiaugiuos, kad nemečiau visko, nes galų galiausiai persikrausčiau į kitą miestą, susipažinau su daug žmonių, džiaugiuos studentavimo laiku, nesiekiu gaut stypkes, todėl nesimokau per daugiausia, lieka laiko nuveikt ką nors įdomaus ir už barako ribų... be to, kažką naudingo, vertingo vis tiek sužinai bestudijuodamas..
 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą