Perstojantys 2013-iais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-04 15:53:10 | Nuoroda
\agne/ rašė:
keep calm rašė:
 

 Tikrai gali bandyti perlaikinėt drąsiai, nes ims tau palankų rezultatą. Ir tau tai tekainuos truputį laiko ir 50 litų (susimokėt už registraciją). Nemanau, kad šįkart nepasiruoštum. :D Susirandi visus kiek gali egzaminus, pasiimi vadovėlius ir pakartoji, persisprendi po to egzus. Jei sutari su mokytojais, tai gal bus ne problema iš jų gauti vadovėlius. O jei ką, tai viskas yra internete (www.scribd.com).

 ohh kaip gerai kaip gerai ;D biologijos turiu metinį B lygio 7 (blush)... kažkaip niekada neskyriau jai dėmesio per daug, nes nesiruošiau laikyt egzo... žodžiu, šiandien atsiverčiau matematikos uždavinyną ir pradėjau kartot viską from the beggining :> pasirodo gan daug užmiršau dalykų, bet tikiuos atmintis manęs bent šįkartą nenuvils ;D
čia biške gal ir per asmeniška, nežinau, bet... o ką tu veiki nestudijuodamas? ta prasme, aš apskaitos irgi nenorėjau studint, bet džiaugiuos, kad nemečiau visko, nes galų galiausiai persikrausčiau į kitą miestą, susipažinau su daug žmonių, džiaugiuos studentavimo laiku, nesiekiu gaut stypkes, todėl nesimokau per daugiausia, lieka laiko nuveikt ką nors įdomaus ir už barako ribų... be to, kažką naudingo, vertingo vis tiek sužinai bestudijuodamas..
 

 Tai gal nori ruoštis ir biologiją laikyt arba metinį pasikelt vakarinėj? :D
Oi... Man šitie metai labai nuobodūs. :D Tiek ir teveikiu, kad nueinu į vakarinę, pasimokau namie, skaitau, žiūriu filmus, susitinku su draugais. :D Bet su jais jau rečiau pavyksta, nes grįžta tik savaitgaliais... :D Žodžiu, na, bet nieko, išversiu. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-04 16:37:53 | Nuoroda

labas, norejau paklaust kaip tu i ta vakarine uzsirasei, ar galima butu dabar vidury mokslo metu kazkaip pasikelt vidurki? :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-04 16:47:31 | Nuoroda
brazile rašė:

labas, norejau paklaust kaip tu i ta vakarine uzsirasei, ar galima butu dabar vidury mokslo metu kazkaip pasikelt vidurki? :D

 Labas, aš užsirašiau dar rugpjūtį. :D Tačiau, kadangi jau esu baigęs vidurinę, tai man šitie mokslo metai kainuoja pinigus. Kiekviena ak. valanda turi rinkliavą, kuri priklauso nuo dalyko ir dėstančio mokytojo kvalifikacijos. :D Bandyk eiti ir tartis, gal dar galima užsirašyti, bet jei jau baigei mokykla, tai mokytis vakarinėj kainuos pinigus. Sumą ir visą kitą tau turėtų pasakyti ten. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-07 20:24:44 | Nuoroda

gas kas nors šiais metais perlaikys brandos egzaminą?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2013-01-08 04:40:55 | Nuoroda

 Sveiki, kolegos :) Aš taip pat sumaniau laikyt egzaminus dar kartą, tik dabar klausimas, kur ir iki kada turėčiau kreiptis? I savo mokyklą ar kur kitur? ;)

Žinutė parašyta: 2013-01-08 17:48:44 | Nuoroda
GretaN rašė:

 Sveiki, kolegos :) Aš taip pat sumaniau laikyt egzaminus dar kartą, tik dabar klausimas, kur ir iki kada turėčiau kreiptis? I savo mokyklą ar kur kitur? ;)

 rašiau jiems ir sakė kad po sausio 15 reiks užsiregistruot į egzamino perlaikymą. bet neparašė nei kur, nieko. tikiuos įdės konkretesnę info

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2013-01-08 18:04:12 | Nuoroda
\agne/ rašė:
GretaN rašė:

 Sveiki, kolegos :) Aš taip pat sumaniau laikyt egzaminus dar kartą, tik dabar klausimas, kur ir iki kada turėčiau kreiptis? I savo mokyklą ar kur kitur? ;)

 rašiau jiems ir sakė kad po sausio 15 reiks užsiregistruot į egzamino perlaikymą. bet neparašė nei kur, nieko. tikiuos įdės konkretesnę info

 man kažkaip atrodė, kad sausį reikia tuos prašymus rašyt :) dabar bijau pavėluot :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-08 19:52:12 | Nuoroda

Aš 16 eisiu registruotis egzaminui irgi. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-08 19:59:31 | Nuoroda
keep calm and keep calm rašė:

Aš 16 eisiu registruotis egzaminui irgi. :D

 o į kur reik eit užsiregistruot? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-08 21:25:24 | Nuoroda
GretaN rašė:
keep calm and keep calm rašė:

Aš 16 eisiu registruotis egzaminui irgi. :D

 o į kur reik eit užsiregistruot? :)

 Aš tai į savo mokyklą eisiu. :) NEC turėtų paskelbt egzaminų centrus rajonuose, bet jų kaip nėra, taip nėra...

Žinutė parašyta: 2013-01-08 22:37:54 | Nuoroda

O jeigu su senais egzaminais nori perstot tai vėl per lama viskas vyks ar kaip?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-09 00:52:57 | Nuoroda
versus rašė:

O jeigu su senais egzaminais nori perstot tai vėl per lama viskas vyks ar kaip?

 Taip, tada tik lauk birželio ir pildyk prašymą www.lamabpo.lt

Žinutė parašyta: 2013-01-09 12:45:10 | Nuoroda

o jei aš noriu egzaminą laikyt nesavo mieste, kur laikiau praeitais metais? kur tuomet man kreiptis?
be to, dartoks klausimas... jei bandysiu perstoti nenutraukus sutarties su kolegija ar ten jie automatiškai viską pamatys, kad dar neišnaudojau reikiamo kiekio studijų kreditų ir kad vėl galiu pretenduoti į vf vietą, ar man pačiai reiks kreiptis kažkur ir tartis? nu nesigaudau biški tuose reikaluose : D 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-09 14:50:47 | Nuoroda
\agne/ rašė:

o jei aš noriu egzaminą laikyt nesavo mieste, kur laikiau praeitais metais? kur tuomet man kreiptis?
be to, dartoks klausimas... jei bandysiu perstoti nenutraukus sutarties su kolegija ar ten jie automatiškai viską pamatys, kad dar neišnaudojau reikiamo kiekio studijų kreditų ir kad vėl galiu pretenduoti į vf vietą, ar man pačiai reiks kreiptis kažkur ir tartis? nu nesigaudau biški tuose reikaluose : D 

Pabandyk mestelt emailą į kokį NEC šiuo klausimu, nes jie dar nesiteikia paskelt bazinių mokyklų. :D 
Lamoj nurodysi, kad vis dar mokais ir kt. :D 

Žinutė parašyta: 2013-01-16 22:09:12 | Nuoroda

Sveiki :)

Prisidedu prie jūsų, šiais metais perlaikau istorijos egzaminą :)

Žinutė parašyta: 2013-01-16 22:18:53 | Nuoroda

Nu ir aišku, bandysiu perstot :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-17 11:58:35 | Nuoroda

Sveikas, iš kur į kur? :D

Žinutė parašyta: 2013-01-17 19:58:03 | Nuoroda

a jau užsireginot į perlaikymą? jei taip, tai kur kreipėtės/kur ėjot? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-17 22:20:28 | Nuoroda

Savo mokyklą :)

Žinutė parašyta: 2013-01-18 12:30:47 | Nuoroda

iš karto sumokėjai pinigus? :) o kur man kreiptis, jei laikysiu kitam mieste? :O

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą