Perstojantys 2013-iais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-19 22:59:16 | Nuoroda

Sveiki. Aš čia su tokiu klausimu: noriu ne perlaikyti, bet laikyti egzaminą, kuri nesu laikęs. Taigi, kiek supratau vyks čia visokios pertvarkos, tai tikriausiai, jei norėčiau be jokių siurprizų ramiai laikyti, būtų patartina tai daryti šiemet? Beje, dar vienas klausimėlis: noriu laikyti dalyką, kurio neturėjau 11-12 klasėje. Žinau, jog turiu teisę tai daryti, tačiau įdomu, ar reikia kokios nors įskaitos.

Žinutė parašyta: 2013-01-21 17:22:52 | Nuoroda
pilkas rašė:

Sveikas, iš kur į kur? :D

 Iš teisės į Rytų Azijos kalbas/kultūras. Nenusisekė man su istorijos egzaminu, nesitikėjau labai aukšto rezultato, bet tokio, kokį gavau - tuo labiau :D Mažai kas palaiko tokį mano sprendimą, bet aš 100 proc. tikra ir perstoti bandysiu, nes teisę mokytis labai mažai noro ;D

Mokykloj dar nebuvau, kažkada su drauge anksčiau buvau nuėjus pakalbėti apie šitą reikalą, tai mums pasakė ateiti vasarį, jo vidurį kažkur, nes tuos prašymus kaip ir galima teikti iki tol kol teikia 12 - tokai. Manau, jau greitai ir eisiu :)

Atsakant Edgarui - laikyk šiais metais, nes kuo toliau, tuo labiau visa sistema keisis ir negalėsi laikyt egzaminų taip "ramiai". Dėl viso kito nežinau, negaliu nieko patart :/

Žinutė parašyta: 2013-01-21 19:24:22 | Nuoroda

Na aš taip pat nusiteikusi, kad perlaikyti egzaminą reikia arba dabar, arba jau niekada :D Šiemet paskutiniai metai, kuomet dar yra kruopelytė vilties įstoti ten, kur iš tiesų norisi studijuoti... Po to galimybės vis mažės ir mažės :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2013-01-22 11:49:12 | Nuoroda

 Sveiki,

Aš irgi stojau 2012 metais, istojau i VU geografija, taciau man ten nepatiko, todėl išstojau. Šiais metais galvoju perstoti, ir noriu paklausti gal kas nors domėjosi naujai atsiradusia programa VDU Energijos technologijomis? gal kas zino ka placiau apie ja? :)
Taip pat neapsisprendziau, kur geriau stoti i KTU ar i VDU, domina su fizika ir matematika susijusios studiju programos, galbut, kas nors turit ka nors parekomenduoti.:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-22 16:08:06 | Nuoroda
Agnyte:) rašė:

 Sveiki,

Aš irgi stojau 2012 metais, istojau i VU geografija, taciau man ten nepatiko, todėl išstojau. Šiais metais galvoju perstoti, ir noriu paklausti gal kas nors domėjosi naujai atsiradusia programa VDU Energijos technologijomis? gal kas zino ka placiau apie ja? :)
Taip pat neapsisprendziau, kur geriau stoti i KTU ar i VDU, domina su fizika ir matematika susijusios studiju programos, galbut, kas nors turit ka nors parekomenduoti.:)

 Aš tai siūlyčiau KTU, nes ten jau yra ilgametė tokių dalykų dėstymo patirtis ir jis savo srity specializuojas, o VDU tai čia bus kaip pasicirkinimui ta programa. Juolab kai pirmi metai dėstoma dar. :D

Žinutė parašyta: 2013-01-22 16:53:22 | Nuoroda

 Hm, kiek girdejau VDU labiau teorikai, o KTU daugiau praktikos ar ne?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-23 12:55:25 | Nuoroda

Sveiki, pagaliau nors kažkokios info numetė. :D

www.nec.lt/naujienos/340/

www.nec.lt/failai/bazines.php
 

Žinutė parašyta: 2013-01-23 13:22:18 | Nuoroda
Agnyte:) rašė:

 Hm, kiek girdejau VDU labiau teorikai, o KTU daugiau praktikos ar ne?

         Čia jau net nelabai verta lyginti tų dalykų. Visur tos teorijos yra daugiau nei praktikos, bent jau universitetuose, tačiau KTU fizinius ar technologinius mokslus lyginti su VDU, manyčiau, nelabai adekvatu. :D Žinoma, kad šių specialybių atžvilgiu KTU paruošia tikrai neblogai. Pats studijuoju matematiką ir vargo nematau. Manau, jog čia sunkiau, bet tuo pat metu ir geriau. :)

         Dėl to laikymo ir pats pagalvojau, kad geriau šiemet, bet nežinau, ar spėsiu išeiti visą kursą tos fizikos. :D Be to, nesiruošiu perstoti, mano stojimas tikriausiai bus vėlesnis, kai (jei) baigsiu matematiką, todėl tikrai sunku apsispręsti, ar nepadaryčiau klaidos nukeldamas tą laikymą kitiems metams. Na, dėl naujosios tvarkos ir vertinimų keitimosi pirmą kartą išgirdau, o iš tikrųjų, tai sužinojau skaitydamas šias diskusijas.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2013-01-24 16:08:54 | Nuoroda

Jau uzsiregistravau laikyt egzaminą, bet keista,kad nedavė kvito

Žinutė parašyta: 2013-01-27 14:11:15 | Nuoroda

Žinai, Pilkas, aš šiemet įstojau į odontologiją, bet vnf, todėl šiemet persilaikysiu egzaminą ir bandysiu į vf.. Šaunu, jog puikiai supranti ir žinai, kur save realizuosi ateityje.. Kai dabar pagalvoji, tai mane labiau žavi pati medicina nei odontologija, nes pirmaisiais metais mes einam viską tą patį, ką ir medikai :) Galiu pasakyti, jog tikrai nėra jau tokios sunkios ir neištveriamos tos medicinos studijos, kaip visi teigia :D Nors aišku pasitaiko bemiegių naktų prieš kolį ar egzaminą, bet viskas įmanoma, patikėk :) o studijos tikrai įdomios, ypač anatomija, nors joje reikia iškalt nemažai lotyniškų pavadinimų :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-28 00:44:31 | Nuoroda
sunny123 rašė:

Žinai, Pilkas, aš šiemet įstojau į odontologiją, bet vnf, todėl šiemet persilaikysiu egzaminą ir bandysiu į vf.. Šaunu, jog puikiai supranti ir žinai, kur save realizuosi ateityje.. Kai dabar pagalvoji, tai mane labiau žavi pati medicina nei odontologija, nes pirmaisiais metais mes einam viską tą patį, ką ir medikai :) Galiu pasakyti, jog tikrai nėra jau tokios sunkios ir neištveriamos tos medicinos studijos, kaip visi teigia :D Nors aišku pasitaiko bemiegių naktų prieš kolį ar egzaminą, bet viskas įmanoma, patikėk :) o studijos tikrai įdomios, ypač anatomija, nors joje reikia iškalt nemažai lotyniškų pavadinimų :D

 Man taip pat, manau, įdomiausia būtų anatomija... :D Laikas bėga nuo vasaros... Jau (vos vos) daugiau nei pusė megų prabėgo, ir nusprendžiau, kad visgi labiau traukia medicina. Odontologiją rašysiu žemesniu prioritetu. :D
Mane ir labai traukia medicininiai visi dalykai, viskas atrodo įdomu. Tačiau bus begalė ir nereikalingos informacijos, kurią vis tiek teks išmokti... :D Spėju, kad su nekantrumu lauki specialybinių dalykų ir praktikų? :D
O kokį egzaminą žadi perlaikyti? Ir su kokiu KB įstojai? :)
 

Žinutė parašyta: 2013-01-28 13:39:53 | Nuoroda

  Įstojau su 19,04.. Labiausiai sukirto chemija, tačiau žadu persilaikyti biologiją :D Biologijos didesnis koeficientas, o ir surinkau mažiau nei tikėjausi... Kartais net ir pagalvoju gal ir medicinon pereiti... Tereikia tik išsilyginti kreditų skaičių, kurių medikai šiek tiek turi daugiau :D Patariu ir tau neabejot savo pasirinkimu kaip aš suabejojau. Visuomet svajojau apie mediciną, bet paskutinę minutę didesnį prioritetą suteikiau odontologijai ir įstojau šiek tiek ne ton kryptin..

Žinutė parašyta: 2013-01-28 16:11:33 | Nuoroda

Sveiki :)

Ir aš prie Jūsų jungiuosi, nes šiais metais noriu perstoti iš VDU į LEU :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-30 15:53:29 | Nuoroda
sunny123 rašė:

  Įstojau su 19,04.. Labiausiai sukirto chemija, tačiau žadu persilaikyti biologiją :D Biologijos didesnis koeficientas, o ir surinkau mažiau nei tikėjausi... Kartais net ir pagalvoju gal ir medicinon pereiti... Tereikia tik išsilyginti kreditų skaičių, kurių medikai šiek tiek turi daugiau :D Patariu ir tau neabejot savo pasirinkimu kaip aš suabejojau. Visuomet svajojau apie mediciną, bet paskutinę minutę didesnį prioritetą suteikiau odontologijai ir įstojau šiek tiek ne ton kryptin..

 Tas ir yra, kad kartais pasimėtau, nes kiekviena sritis turi savų pliusų ir minusų... :D Odontologams nereiks budėti, nereiks taip ilgai mokytis ir šiek tiek lengviau. :D Bet nereiktų rinktis pagal tai, o ypač pagal tai, kas lengviau... :D
Tai, jei suprantu, tai visai realu būtų pereit iš medicinos į odontologiją? :D Ar turėsi laukti, kol atsiras laisvų vietų kurse? :D
 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-30 15:55:34 | Nuoroda

Nes dabar tai traukia labiau medicina, bet jei šautų šlapimas  galvon, tai... Tai būtų neprošal žinot, kaip taisyt padėtį. :D
O jau užsirašei į egzą? O kodėl nenori banyt perlaikyt abu? :D Juk blogiau nebus.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-30 16:41:09 | Nuoroda

23. Asmenų, vidurinį išsilavinimą įgijusių iki 2012 m. įskaitytinai, valstybinių brandos egzaminų įvertinimai iš norminės 1-100 balų vertinimo sistemos tiesiškai perskaičiuojami į kriterinę 16-100 balų vertinimo sistemą. Šis veiksmas atliekamas po to, kai atliekami perskaičiavimai ar prilyginimai, nustatyti šio priedo 2-21 punktuose.

( www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/iskaitymo-ir-perskaiciavimo-principai-2013 )

O daugiau niekas nieko nerašo ir į laiškus neatsako... Niekas neaišku.
 

Žinutė parašyta: 2013-01-30 19:38:13 | Nuoroda

 Sveiki, susidūriau su tokia problema, gal kas nors iš jūsų žino. Noriu perstot į VU KHF Lietuvių filologiją ir reklamą, bet reikia rusų k. metinio pažymio (deja, 11-12 kl. aš jos nebuvau pasirinkus - vis tas profiliavimas kiša koją..). Ar įmanoma kaip nors gaut tą pažymį? Gal kas nors buvot su tuo susidūrę? :)

Žinutė parašyta: 2013-01-30 19:45:51 | Nuoroda

 Sveiki,kaip manot, yra sansu su 19,5 balu istoti i vf medicina ar nelabai?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-30 20:16:10 | Nuoroda
mocca325 rašė:

 Sveiki, susidūriau su tokia problema, gal kas nors iš jūsų žino. Noriu perstot į VU KHF Lietuvių filologiją ir reklamą, bet reikia rusų k. metinio pažymio (deja, 11-12 kl. aš jos nebuvau pasirinkus - vis tas profiliavimas kiša koją..). Ar įmanoma kaip nors gaut tą pažymį? Gal kas nors buvot su tuo susidūrę? :)

 Vakarinė mokykla. Eik ir kkauskis. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-30 20:23:49 | Nuoroda
woop rašė:

 Sveiki,kaip manot, yra sansu su 19,5 balu istoti i vf medicina ar nelabai?

Atsakymų į tokius klausimus pateikti negali niekas. Juolab, kai šiemet yra pasikeitimų egzaminuose, tai viskas gali keistis iš esmės.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą