Perstojantys 2013-iais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-30 23:39:10 | Nuoroda
pilkas rašė:
mocca325 rašė:

 Sveiki, susidūriau su tokia problema, gal kas nors iš jūsų žino. Noriu perstot į VU KHF Lietuvių filologiją ir reklamą, bet reikia rusų k. metinio pažymio (deja, 11-12 kl. aš jos nebuvau pasirinkus - vis tas profiliavimas kiša koją..). Ar įmanoma kaip nors gaut tą pažymį? Gal kas nors buvot su tuo susidūrę? :)

 Vakarinė mokykla. Eik ir kkauskis. :)

 bet ar baigus vakariniam rusų k. tas pažymys gali būti įskaitomas prie atestato stojant? Nes kiek aš konsultavausi, tai lamabpo pasakė, kad jei laikai egzaminą tada įskaitoma. Bet kaip tokioj situacijoj ale jos nežino ir nukreipia pas tokias vištas nec'e, kurios visiškai nekompetetingos.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-31 00:12:11 | Nuoroda

Jie išduoda atestato priedą ir jis turi būti įskaitomas. Man lama bpo atrašė, kad jei išduodamas atestato priedas, tai jis bus įskaitomas. :)

Žinutė parašyta: 2013-02-01 15:43:57 | Nuoroda
pilkas rašė:

Nes dabar tai traukia labiau medicina, bet jei šautų šlapimas  galvon, tai... Tai būtų neprošal žinot, kaip taisyt padėtį. :D
O jau užsirašei į egzą? O kodėl nenori banyt perlaikyt abu? :D Juk blogiau nebus.

 Užsirašiau į biologijos laikymą, abiejų kažin ar išeitų gerai persilaikyt, juk dar reikia ir studijuot :D Na, teoriškai įmanoma perstoti, o praktiškai bus matyt :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-02-01 16:34:01 | Nuoroda
sunny123 rašė:
pilkas rašė:

Nes dabar tai traukia labiau medicina, bet jei šautų šlapimas  galvon, tai... Tai būtų neprošal žinot, kaip taisyt padėtį. :D
O jau užsirašei į egzą? O kodėl nenori banyt perlaikyt abu? :D Juk blogiau nebus.

 Užsirašiau į biologijos laikymą, abiejų kažin ar išeitų gerai persilaikyt, juk dar reikia ir studijuot :D Na, teoriškai įmanoma perstoti, o praktiškai bus matyt :D

 Bandyti gi galima juk. :D Ims geresnį rezultatą vis tiek:D

Žinutė parašyta: 2013-02-01 19:15:53 | Nuoroda
pilkas rašė:
sunny123 rašė:
pilkas rašė:

Nes dabar tai traukia labiau medicina, bet jei šautų šlapimas  galvon, tai... Tai būtų neprošal žinot, kaip taisyt padėtį. :D
O jau užsirašei į egzą? O kodėl nenori banyt perlaikyt abu? :D Juk blogiau nebus.

 Užsirašiau į biologijos laikymą, abiejų kažin ar išeitų gerai persilaikyt, juk dar reikia ir studijuot :D Na, teoriškai įmanoma perstoti, o praktiškai bus matyt :D

 Bandyti gi galima juk. :D Ims geresnį rezultatą vis tiek:D

 Na abejoju ar su chemija man verta bandyt, geriau jau su biologija pasispausiu :D Nes chemijoj pas mane pernelyg daug spragų..

Žinutė parašyta: 2013-02-06 11:32:22 | Nuoroda

 Sveiki. Lig šios dienos studijavau buhalterinę apskaitą, antrame kurse. Dabar mąstau, kaip perreiti į informacines technologijas..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-02-23 01:52:53 | Nuoroda

Nu, kaip, ar visi jau užsireginot į egzus, apsisprendėt dėl tolimesnių veiksmų? :D

Žinutė parašyta: 2013-02-26 18:17:46 | Nuoroda

taip, užsiregistravau. tačiau kuo toliau, tuo labiau abejoju, ar man pavyks pasikelti rezultatą :) jaučiuos visiškai nepasiruošus, nes nelabai tam skiriu laiko, nes priedui ir studijuoju :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2013-02-27 17:30:17 | Nuoroda

 Aš irgi užsiregistravau :) Laikysiu matematiką ir anglų kalbą, dvyliktoj klasėj šitų dalykų nelaikiau todėl kuo toliau, tuo labiau pradedu abejoti, kad pasiruošiu tinkamai, nes ruošiuos pati, be repetitoriu ir plius dar studijuoju :)

Žinutė parašyta: 2013-03-11 09:04:28 | Nuoroda

 Sveiki :) aš ir prisijungiu prie jūsų:)  Esu parašiusi prašymus perlaikyti biologijai ir chemijai:) šiaip bijau ,kad vėl susimausiu kur,jei egzaminai panašūs į pernai.;D  Pernai labai norėjau įstoti į biomedicininę diagnostiką,bet deja pritrūko balo ;/ šiemet bandysiu stoti ten pat ir dar rašysiu į akušeriją.;] Norėjau pasiklausti,gal jūs žinote,kaip bu su rezultatais,jei gausiu geresnius pvz,tai kaip man reiks įsikelti į lamabpo sistemą ar jie bus jau įkelti?:)

  • Biologija / VBE 56
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2013-03-13 15:21:34 | Nuoroda

Dėl egzaminų laikymo galimybės, tvarkos ir t.t. visi rašėte adresu ?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-03-13 19:36:53 | Nuoroda
Entity rašė:

Dėl egzaminų laikymo galimybės, tvarkos ir t.t. visi rašėte adresu ?

 O kam ten rašyti? Kas neaišku?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-03-13 19:37:48 | Nuoroda
smile1 rašė:

 Sveiki :) aš ir prisijungiu prie jūsų:)  Esu parašiusi prašymus perlaikyti biologijai ir chemijai:) šiaip bijau ,kad vėl susimausiu kur,jei egzaminai panašūs į pernai.;D  Pernai labai norėjau įstoti į biomedicininę diagnostiką,bet deja pritrūko balo ;/ šiemet bandysiu stoti ten pat ir dar rašysiu į akušeriją.;] Norėjau pasiklausti,gal jūs žinote,kaip bu su rezultatais,jei gausiu geresnius pvz,tai kaip man reiks įsikelti į lamabpo sistemą ar jie bus jau įkelti?:)

 Jie patys susikels. 

Žinutė parašyta: 2013-03-14 10:13:48 | Nuoroda

Buvo gana aišku, tik norėjau iki galo pasitikslinti. O jie tikriausiai neatrašys, smm.lt sureagavo labai greitai ir aiškiai atsakė, tad jei kas ateityje turės klausimų dėl brandos egzaminų, verčiau tegu užduoda klausimą smm.lt. :D Ech, sugaišau, dabar turėsiu laikyti egzaminą per pakartotinę sesiją, bet gal nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-03-14 22:47:27 | Nuoroda
Entity rašė:

Buvo gana aišku, tik norėjau iki galo pasitikslinti. O jie tikriausiai neatrašys, smm.lt sureagavo labai greitai ir aiškiai atsakė, tad jei kas ateityje turės klausimų dėl brandos egzaminų, verčiau tegu užduoda klausimą smm.lt. :D Ech, sugaišau, dabar turėsiu laikyti egzaminą per pakartotinę sesiją, bet gal nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. :D

 O ką perlaikai ir kur perstoji? :D 

Žinutė parašyta: 2013-03-25 17:08:14 | Nuoroda
pilkas rašė:
Entity rašė:

Buvo gana aišku, tik norėjau iki galo pasitikslinti. O jie tikriausiai neatrašys, smm.lt sureagavo labai greitai ir aiškiai atsakė, tad jei kas ateityje turės klausimų dėl brandos egzaminų, verčiau tegu užduoda klausimą smm.lt. :D Ech, sugaišau, dabar turėsiu laikyti egzaminą per pakartotinę sesiją, bet gal nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. :D

 O ką perlaikai ir kur perstoji? :D 

 Fiziką, į fiziką. Bet gal dar nereiks nei perstoti, nei laikyti, tikiuosi. :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2013-03-25 21:34:07 | Nuoroda

užmokėjau tuos 50 lt bet spėju be reikalo. nei noro yra kažkur perstot, nei man to bereikia :D ir ruoštis nerandu laiko... na net nž, nebent ant juoko nueisiu pažiūrėt kas do užduotys :D visi jaudinis, o aš neskubant ką žinosiu tą parašysiu

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2013-03-27 15:45:24 | Nuoroda

O gal kas žinot kaip bus su balų perskaičiavimu iš norminio į kriterinį? pvz. Aš baigiau 2012 metais, ir mano egzaminai yra pagal norminį. O lama bpo tai toks pats konkursinis balas gaunasi, nesvarbu, ar 2012 baigiau ar 2013 (yra nauja skaiciuokle), nors lama raso, kad bus perskaiciuojami, jei turim pagal norminį vertinimą. Nors man nelabai aišku vistiek

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-03-28 13:09:28 | Nuoroda
Citrinukė rašė:

O gal kas žinot kaip bus su balų perskaičiavimu iš norminio į kriterinį? pvz. Aš baigiau 2012 metais, ir mano egzaminai yra pagal norminį. O lama bpo tai toks pats konkursinis balas gaunasi, nesvarbu, ar 2012 baigiau ar 2013 (yra nauja skaiciuokle), nors lama raso, kad bus perskaiciuojami, jei turim pagal norminį vertinimą. Nors man nelabai aišku vistiek

 Prieš maždaug mėnesį man LAMA BPO rašė, kad perskaičiavimas bus toks y = 0.8484 * x + 15.1515, kur x - norminis įvertinimas balais nuo 1 iki 100, o y - naujasis kriterinis įvertinimas balais nuo 16 iki 100. Dėl apvalinimo pasakė, kad dar nenusprendė. Šiaip tai jau LAMA BPO tinklalapy atsirado nauja skaičiuoklė, kur reikia nurodyt baigimo metus, mokyklos tipą, bet ji dar neveikia. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-03-28 13:09:29 | Nuoroda
Citrinukė rašė:

O gal kas žinot kaip bus su balų perskaičiavimu iš norminio į kriterinį? pvz. Aš baigiau 2012 metais, ir mano egzaminai yra pagal norminį. O lama bpo tai toks pats konkursinis balas gaunasi, nesvarbu, ar 2012 baigiau ar 2013 (yra nauja skaiciuokle), nors lama raso, kad bus perskaiciuojami, jei turim pagal norminį vertinimą. Nors man nelabai aišku vistiek

 Prieš maždaug mėnesį man LAMA BPO rašė, kad perskaičiavimas bus toks y = 0.8484 * x + 15.1515, kur x - norminis įvertinimas balais nuo 1 iki 100, o y - naujasis kriterinis įvertinimas balais nuo 16 iki 100. Dėl apvalinimo pasakė, kad dar nenusprendė. Šiaip tai jau LAMA BPO tinklalapy atsirado nauja skaičiuoklė, kur reikia nurodyt baigimo metus, mokyklos tipą, bet ji dar neveikia. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą