Perstojantys 2013-iais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-07-13 18:33:04 | Nuoroda

Laba visiems, sakykite ar gavus akademine skola, sumokejus uz ja, perstojant i kita universiteta, kita specialybe galima pretenduoti i vf vieta? 

Žinutė parašyta: 2013-07-14 12:18:32 | Nuoroda
Mentete rašė:
Asiza rašė:

Labas visiems Klausimėlis, kaip jums su perlaikytų egzų pažyma ( atestato priedu) , nes aš penktadieni jau atsiėmiau, bet lamoj , kai pamigau įkelti/atnaujinti, nieko, kaip buvo įkeltas atestatas, taip tik jis, perlaikytų egzų priedas neįsikėlė.... Ar aš čia pernelyg nekantri ir niekam dar neįsikelia ?

 Sveika :) Priedą atsiėmiau ketvirtadienį ir jau vakar naujas rezultatas buvo įkeltas į lama. Manau, tuoj įkels ir tavo, nesijaudink ;)

 Sveiki :) man tai lamoj rodo,kad priedas yra,bet balas lieka senas.;/  Ar pas jus visus jau yra nauji konkursiniai balai,ar dar seni likę? 

  • Biologija / VBE 56
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2013-07-14 13:27:48 | Nuoroda

Sveika Ligita,

Balas pasikeitęs :)

Konkursinis balas turėtų keistis bent viena šimtąja ,jeigu procentai skiriasi nuo tų, kuriuos gavai pernai. Ir šiaip, pvz, man šiais metais, dar be istorijos vbe naujų rezultatų balas pakilo 0,45 (stoju į humanitarinius mokslus), o kai buvo paskelbti istorijos rezultatai, pakilo dar.

O tau jau ir prašyme rodo konkursinį balą nepasikeitusį?

Žinutė parašyta: 2013-07-14 15:43:09 | Nuoroda
Mentete rašė:

Sveika Ligita,

Balas pasikeitęs :)

Konkursinis balas turėtų keistis bent viena šimtąja ,jeigu procentai skiriasi nuo tų, kuriuos gavai pernai. Ir šiaip, pvz, man šiais metais, dar be istorijos vbe naujų rezultatų balas pakilo 0,45 (stoju į humanitarinius mokslus), o kai buvo paskelbti istorijos rezultatai, pakilo dar.

O tau jau ir prašyme rodo konkursinį balą nepasikeitusį?

 na mano balas pasikėlė,bet,persilaikiau egzaminus ir  jis dar didesnis  turi būti :) aha man prašyme rodo nepasikeitusį :) praeitais metais buvo 13,78,bet  pakeitus vertinimą pakilo iki 14,69. O perlaikius biologiją ir chemiją balas 15,2 ,bet sistemoj nerodo jo ,nors priedas jau yra :) Gal po savaitgalio įsikels,nes tik penktadienį po piet atsiėmiau atestatą  :) (Aš tai stoju į biomedicinos mokslus ).

  • Biologija / VBE 56
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2013-07-14 16:58:31 | Nuoroda

Oho, kiek daug tau pakilo balas pakeitus vertnimą ;D Tikriausiai taip ir bus, palauk truputį ir turėtų viskas susidėliot į savo vietas...O jeigu jau ryt ,poryt niekas nesikeis, gal reiktų jiems parašyti, nes keista, kad prašyme rodo nepasikeitusį konkursinį ,kai priedas jau įkeltas. :D na bet aš nesu šitų dalykų ekspertė, visko gali būt :D

Eh, atrodo greičiau ta liepos 27d. :D tiksliau 27 d naktis, nes tikriausiai vėl visi el laiškai naktį ateis ;D

Žinutė parašyta: 2013-07-14 19:17:51 | Nuoroda
Mentete rašė:

Oho, kiek daug tau pakilo balas pakeitus vertnimą ;D Tikriausiai taip ir bus, palauk truputį ir turėtų viskas susidėliot į savo vietas...O jeigu jau ryt ,poryt niekas nesikeis, gal reiktų jiems parašyti, nes keista, kad prašyme rodo nepasikeitusį konkursinį ,kai priedas jau įkeltas. :D na bet aš nesu šitų dalykų ekspertė, visko gali būt :D

Eh, atrodo greičiau ta liepos 27d. :D tiksliau 27 d naktis, nes tikriausiai vėl visi el laiškai naktį ateis ;D

 Na tikrai labai pakilo :D aha palauksiu dar,o jei nesikeis niekas tai reiks pasiskambinti,nes vistiek savaitgalis buvo tai jie gal dar jie neapsižiūrėjo. Na čia ne ekspertė ,bet vis visi vieni iš kitų kažką susižinome :) Aha aš ir jau laukiu tos dienos,kad greičiau paaiškėtų  kur įstojome :D

  • Biologija / VBE 56
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2013-07-15 10:08:53 | Nuoroda
Ligita1 rašė:
Mentete rašė:

Sveika Ligita,

Balas pasikeitęs :)

Konkursinis balas turėtų keistis bent viena šimtąja ,jeigu procentai skiriasi nuo tų, kuriuos gavai pernai. Ir šiaip, pvz, man šiais metais, dar be istorijos vbe naujų rezultatų balas pakilo 0,45 (stoju į humanitarinius mokslus), o kai buvo paskelbti istorijos rezultatai, pakilo dar.

O tau jau ir prašyme rodo konkursinį balą nepasikeitusį?

 na mano balas pasikėlė,bet,persilaikiau egzaminus ir  jis dar didesnis  turi būti :) aha man prašyme rodo nepasikeitusį :) praeitais metais buvo 13,78,bet  pakeitus vertinimą pakilo iki 14,69. O perlaikius biologiją ir chemiją balas 15,2 ,bet sistemoj nerodo jo ,nors priedas jau yra :) Gal po savaitgalio įsikels,nes tik penktadienį po piet atsiėmiau atestatą  :) (Aš tai stoju į biomedicinos mokslus )

Na kaip susitvarkė tavo balai ? Man tai jau viskas susitvarkė ,susikėlė , tikriausiai čia viskas del to kad savaitgalis buvo Aš irgi į biomedicinos mokslus, dar svarstau apie VK biomedicinos diagnostikos studijas, neapsisprendžiu kurioje vietoje statyti

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 61
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2013-07-15 12:16:03 | Nuoroda
jurgita85 rašė:

Laba visiems, sakykite ar gavus akademine skola, sumokejus uz ja, perstojant i kita universiteta, kita specialybe galima pretenduoti i vf vieta? 

 Negali Tu net ir į vnf perstoti. T.y. jei turi skolą - turi vėl stoti į pirmą kursą kitam univere, nes neužskaitys tau jame nieko :) Norint perstoti kitur, užsiskaitant jau išlaikytus dalykus - turi neturėti nė vienos akademinės skolos. Kad už ją susimokėsi - tai nereiškia, kad užskaitys tą dalyką.

Žinutė parašyta: 2013-07-15 12:17:56 | Nuoroda

 Ai, neatkreipiau dėmesio, kad nori išvis į kitą specialybę... Tada nežinau, kaip ten kas :) Bet nemanau, kad užmokėjimas už skolą padės. Vis tiek jos neužskaitys, kaip išlaikytos.

Žinutė parašyta: 2013-07-15 17:37:28 | Nuoroda
Asiza rašė:
Ligita1 rašė:
Mentete rašė:

Sveika Ligita,

Balas pasikeitęs :)

Konkursinis balas turėtų keistis bent viena šimtąja ,jeigu procentai skiriasi nuo tų, kuriuos gavai pernai. Ir šiaip, pvz, man šiais metais, dar be istorijos vbe naujų rezultatų balas pakilo 0,45 (stoju į humanitarinius mokslus), o kai buvo paskelbti istorijos rezultatai, pakilo dar.

O tau jau ir prašyme rodo konkursinį balą nepasikeitusį?

 na mano balas pasikėlė,bet,persilaikiau egzaminus ir  jis dar didesnis  turi būti :) aha man prašyme rodo nepasikeitusį :) praeitais metais buvo 13,78,bet  pakeitus vertinimą pakilo iki 14,69. O perlaikius biologiją ir chemiją balas 15,2 ,bet sistemoj nerodo jo ,nors priedas jau yra :) Gal po savaitgalio įsikels,nes tik penktadienį po piet atsiėmiau atestatą  :) (Aš tai stoju į biomedicinos mokslus )

Na kaip susitvarkė tavo balai ? Man tai jau viskas susitvarkė ,susikėlė , tikriausiai čia viskas del to kad savaitgalis buvo Aš irgi į biomedicinos mokslus, dar svarstau apie VK biomedicinos diagnostikos studijas, neapsisprendžiu kurioje vietoje statyti

 Aha susitvarkė, čia tikrai dėl savaitgalio taip buvo :)  Aš Vilnius arba  Kaunas,žiūrėsiu kur priims :)  Bet kažkaip nelabai atsiranda kas dar norėtų į šią sritį,bet va nors vienas žmogus atsiliepė .:D

  • Biologija / VBE 56
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2013-08-11 13:26:10 | Nuoroda

 Sveiki :) gal yra įstojusių į radiologiją ?:)

  • Biologija / VBE 56
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą