LSMU Veterinarinė Medicina'13
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-06-19 23:22:55 | Nuoroda

Sveiki,

Kas planuojat stoti i sia specialybe? 

Ar rasete pirmu numeriu, ar kaip atsargini varianta?

Kokiu balu tikites is egzaminu?

Susiburkim, pabendraukim, mieli (galbut) busimi kursiokai :)

 

Žinutė parašyta: 2013-07-05 11:16:16 | Nuoroda
celica18 rašė:

Sveiki,

Kas planuojat stoti i sia specialybe? 

Ar rasete pirmu numeriu, ar kaip atsargini varianta?

Kokiu balu tikites is egzaminu?

Susiburkim, pabendraukim, mieli (galbut) busimi kursiokai :)

 

 Aš planuoju, rašiau pirmu numeriu, bet manau, kad nepavyks įstoti į nemokamą :)

Žinutė parašyta: 2013-07-06 13:18:45 | Nuoroda

 Sveiki ! Esu veterinarijos studentė, dar tik pabaigus  1 kursą, bet jei kas kam įdomu ar turite klausimų, galite klausti, pasistengsiu viską atsakyti ! 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 11:43:32 | Nuoroda

 Sveiki. Taip pat planuoju pirmoje vietoje rašyti veterinariją, bet egzaminų rezultatai nėra blizgantys, tai gal yra žinančių ar su kb 16,97 įmanoma įstoti į veterinariją?

  • Biologija / VBE 71
  • Chemija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 29
  • Matematika / VBE 58
Žinutė parašyta: 2013-07-10 14:22:55 | Nuoroda
AmberRr rašė:

 Sveiki. Taip pat planuoju pirmoje vietoje rašyti veterinariją, bet egzaminų rezultatai nėra blizgantys, tai gal yra žinančių ar su kb 16,97 įmanoma įstoti į veterinariją?

įstot tai įstosi, nes kiek žiūrėjau tai praėjusiais metais į vnf paskutinis priimtas su 13,6  ar panašiai.. Gali tikėtis net ir į vf, nes manau šiais metais labai daugumos prasti balai bus.. mano tik 14,8 tai net nesitikiu į vf

Žinutė parašyta: 2013-07-10 14:24:21 | Nuoroda
Žalia žolė rašė:

 Sveiki ! Esu veterinarijos studentė, dar tik pabaigus  1 kursą, bet jei kas kam įdomu ar turite klausimų, galite klausti, pasistengsiu viską atsakyti ! 

 Sveika, jei įstoji į vnf, po kiek laiko perskaičiuojami vidurkiai ir panašiai, kada gali tikėtis patekt i vf vietą? kokia tiksli studijų kaina metams?

Žinutė parašyta: 2013-07-10 15:32:55 | Nuoroda

 Įstojus į mokamą vietą, bet turint aukštą balą jau pirmame pusmetyje yra tikymybės, kad pereisi į nemokamą vietą, jei išeis žmogus. Kitas variantas, po pusmečio galima irgi pereiti turint aukštą vidurkį, tačiau šiemet net su 9.2 mergina neperėjo į VF vietą, nes tiesiog niekas neišeina iš VF. Po metų vyksta rotacija, bet klausimas ar išvis kas nors pereina jos metu. Nes kas turi VF vietas mokosi, ar bent jau stengiasi turėti nemažesnį 7vidurkį, tai ir nekrenta tokie. Nes kurso vidurkis buvo 7 su trupučiu. 

Mokėti reikia virš 9000lt, tiksliai neprisimenu.

Žinutė parašyta: 2013-07-10 15:43:33 | Nuoroda

Sveiki, aš rašysiu veterinarinę mediciną 1 numeriu :) Mano KB 18,2, bet šiemet gali būti didelė konkurencija, dėl to nežinau ar pateksiu į vf , bet tikiuosi patekti 

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 29
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2013-07-10 17:59:12 | Nuoroda
Justė ;) rašė:

Sveiki, aš rašysiu veterinarinę mediciną 1 numeriu :) Mano KB 18,2, bet šiemet gali būti didelė konkurencija, dėl to nežinau ar pateksiu į vf , bet tikiuosi patekti 

 Justė;) , manau tikrai gali būti rami,kad įstosi į VF :D Kažkodėl manau,kad tikrai gali šiek tiek šiemet vėl pakilti KB , bet nemanau,kad daug kils.:p O su 18,2  tikrai įstosi į valstybės finansuojama vieta :)) Aš pati įstojau tik su 18,26. 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:18:05 | Nuoroda

Žalia žolė :) o kokiu numeriu įstojai? Ir 1 etapu? :)

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 29
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:23:56 | Nuoroda
Justė ;) rašė:

Žalia žolė :) o kokiu numeriu įstojai? Ir 1 etapu? :)

 Na pas mane vetkė buvo 1 vietoj,nes tikrai čia norėjau :p O pasirašynėjant sutartis,dabar bijau labai sumeluoti, nes nelabai pamenu :D Bet gaal 53 ar 83 ? Kažkas tokio, ar 58   įstojau į vf tokiu maždaug numeriu  :p Ir taip, 1 etapu :p

Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:25:33 | Nuoroda
Žalia žolė rašė:
Justė ;) rašė:

Žalia žolė :) o kokiu numeriu įstojai? Ir 1 etapu? :)

 Na pas mane vetkė buvo 1 vietoj,nes tikrai čia norėjau :p O pasirašynėjant sutartis,dabar bijau labai sumeluoti, nes nelabai pamenu :D Bet gaal 53 ar 83 ? Kažkas tokio, ar 58   įstojau į vf tokiu maždaug numeriu  :p Ir taip, 1 etapu :p

 Kažkaip bijau kad su mano KB nebūtų per mažai...

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 29
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:33:41 | Nuoroda

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikėtis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali būti rami. 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 19:06:52 | Nuoroda
Žalia žolė rašė:

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikėtis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali būti rami. 

 Antram etapui neturėsiu kantrybės, tad manęs 16,9 neguodžia :DDDDDD o pati kelintam kurse? :) kaip studijos? igai prie knygų sėdi? patinka? :)

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 29
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2013-07-10 22:57:06 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat planuoju stoti į veterinarinę mediciną :)

Būtų malonu su visais susipažinti :D

Žinutė parašyta: 2013-07-10 23:19:22 | Nuoroda
Justė ;) rašė:
Žalia žolė rašė:

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikėtis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali būti rami. 

 Antram etapui neturėsiu kantrybės, tad manęs 16,9 neguodžia :DDDDDD o pati kelintam kurse? :) kaip studijos? igai prie knygų sėdi? patinka? :)

 Na jei antram etapui, tada nervai tikrai gali pasigadinti.:D Bet viskas dar bus matyt,kaip bus! Linkiu ,kad viskas gerai būtų :p O aš , tik šiemet pabaigiau 1 kursą:D uh..Studijos man labai patinka, jei mokaisi ir nori gerų pažymių , tada tenka ilgiau pasedėti. Aš iš tokių žmonių ,kuriems neužtenka tik perskaityti , tad tenka viską kalti per naktis. Per naktis aišku pati kalta būnu, nes pasilieku paskutinem dienom.:p Bet veliau,jei nori gerų pažymių, supranti,kad nereikia taip rizikuoti.:D Bet šiaip, jei tikrai neisivaizduoji saves kitur, tai patiks! Aš net jau ir dabar laukiu naujų moklsų metų, nors jie bus tikrai sunkūs, nes viskas bus ciklais, ir jau spalio gale ar kada , teks anatomijos egzamina laikyti .:D o dar nekalbant apie kitus dalykus..:D

Žinutė parašyta: 2013-07-11 11:50:49 | Nuoroda
Simona Savickaitė rašė:

Sveiki, aš taip pat planuoju stoti į veterinarinę mediciną :)

Būtų malonu su visais susipažinti :D

 O koks tavo KB? :)

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 29
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2013-07-11 11:52:11 | Nuoroda
Žalia žolė rašė:
Justė ;) rašė:
Žalia žolė rašė:

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikėtis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali būti rami. 

 Antram etapui neturėsiu kantrybės, tad manęs 16,9 neguodžia :DDDDDD o pati kelintam kurse? :) kaip studijos? igai prie knygų sėdi? patinka? :)

 Na jei antram etapui, tada nervai tikrai gali pasigadinti.:D Bet viskas dar bus matyt,kaip bus! Linkiu ,kad viskas gerai būtų :p O aš , tik šiemet pabaigiau 1 kursą:D uh..Studijos man labai patinka, jei mokaisi ir nori gerų pažymių , tada tenka ilgiau pasedėti. Aš iš tokių žmonių ,kuriems neužtenka tik perskaityti , tad tenka viską kalti per naktis. Per naktis aišku pati kalta būnu, nes pasilieku paskutinem dienom.:p Bet veliau,jei nori gerų pažymių, supranti,kad nereikia taip rizikuoti.:D Bet šiaip, jei tikrai neisivaizduoji saves kitur, tai patiks! Aš net jau ir dabar laukiu naujų moklsų metų, nors jie bus tikrai sunkūs, nes viskas bus ciklais, ir jau spalio gale ar kada , teks anatomijos egzamina laikyti .:D o dar nekalbant apie kitus dalykus..:D

 Na tikiuosi kad viskas bus ok ;DD nes mokytis manau tikrai bus idomu

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 29
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2013-07-11 11:55:52 | Nuoroda

 O kokia situacija su bendrabučiais? Ar įmanoma juos gauti? Kokios kainos? :)

  • Biologija / VBE 71
  • Chemija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 29
  • Matematika / VBE 58
Žinutė parašyta: 2013-07-11 13:18:21 | Nuoroda
AmberRr rašė:

 O kokia situacija su bendrabučiais? Ar įmanoma juos gauti? Kokios kainos? :)

 Bendrabucius įmanoma jei esi iš kito miesto ir gyveni ne arciau kaip 100 km berods, dar gali gauti kuomet tavo šeima socialiai remtini ( šiuo atveju tikrai gauni baraką :)) O kainos šiaip 150lt , yra 170lt bet ten jau šeimininys ir 1 kursiu niekas nekelia ten iškart :p O šiaip barakai tikrai noramlūs, na bent jau  6 ir 7 :D Tikrai jie neblogi :p As pati gyvenu 6, tai labai patenkinta , nes jis laikomas bene griežčiausiu, nes budinčios piktos kai kurios yra :D O šiaip kambariai tai kaip jau papuls.. gali papult kur gyveno paneles, tai matosi iškart kuomet viskas gan gerai išsilaikę:D o jei kur vaikinai , tai geriau nenorėti..nes būna sienose skylių:D Bet manau čia retkarčiais ir tai tik pasitaiko:p O šiaip jei planuoji ilgiau guvent nei 1 metus barake, tuomet apsimoka sau ir pasiremontuoti kambarį :p Nes jei pasitvarkai, tai keliais litais pigiau tada tenka mokėti už baraką :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą