error code: 1001
Mokymo programos
šaltkalvio Dujų Balionų Keitėjo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260052244
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 1 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Šaltkalvio dujų baliono keitėjo programa skirta mokyti asmenis, ne jaunesnius kaip 18 metų, turinčius pagrindinį arba vidurinį išsilavinimą ir 1 metų šaltkalvio darbo stažą. Asmenys, baigę šią programą, keis suskystintų dujų balionus, reguliuos ir remontuos buitines dujines virykles.
Šaltkalvis dujų balionų keitėjas turi žinoti reikalavimus, keliamus suskystintų dujų balionams ir patalpoms, kuriose įrengti suskystintų dujų balionai ir buitinės dujinės viryklės, taip pat buitinių dujinių viryklių konstrukciją, reguliavimą ir techninį aptarnavimą.
Šaltkalvis dujų balionų keitėjas turi mokėti saugiai ir teisingai pakeisti suskystintų dujų balionus, sureguliuoti buitines dujines virykles, patikrinti dujų tiekimo sistemos sandarumą, pašalinti dujų nutekėjimus, teisingai elgtis sugedus balionui, kilus gaisrui ar sprogimui.
Asmenys, besimokantys pagal šią programą, susipažįsta su Žmogaus saugos darbe įstatymu, įgyja bendrų ir specialių saugos darbe ir priešgaisrinės saugos žinių, reikalingų keičiant ir techniškai aptarnaujant individualius balioninius įrenginius, atliekant pavojingus darbus su dujomis.
Asmenims, įsisavinusiems šią programą ir išlaikiusiems egzaminą, išduodamas valstybės pripažintą mokymo baigimo pažymėjimą (kodas 1114) ir atestacijos pažymėjimą.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Respublikinis energetikų mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 21
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju