error code: 1001
Mokymo programos
Darbininko, Dirbančio Statybiniu Keltuvu, Suktuvu, Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260058202
Kodas pagal ISCED: 23358
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Architektūra ir statyba
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 1 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Statybos darbuose atliekant įvairius statybos procesus naudojami įvairūs mechanizmai: statybiniai keltuvai, suktuvai, skiedinio maišyklės, tinkavimo agregatai,. Šiuos mechanizmus aptarnaujantys darbuotojai turi žinoti jų sandarą, veikimo principą ir saugios eksploatacijos taisykles.
Statybiniai keltuvai, suktuvai priskiriami prie potencialiai pavojingų įrenginių, todėl juos valdyti gali asmenys ne jaunesni kaip 18 m., apmokyti ir atestuoti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintų ''Mokymo, instruktavimo ir atestavimo saugos darbe klausimais nuostatų'' nustatyta tvarka.
Daugeliu atvejų statybinės organizacijos turi tik statybinį keltuvą, suktuvą, todėl pageidauja atestuoti darbuotoją, kuris galėtų aptarnauti tik turimą statybinę mašiną. Ši mokymo programa parengta apmokyti ir atestuoti dirbančius su statybiniais keltuvais, suktuvais.Pateikiama programa sudaryta skiriant atitinkamą valandų skaičių teoriniam mokymui bei praktiniam darbui, kurie atsižvelgiant į klausytojų darbo patirtį, gali būti pravedami dirbtuvėse ar objekte prie veikiančio įrenginio.
Asmenims , baigusiems mokymą ir atestuotiems kvalifikavimo komisijos, išduodamas atestacijos pažymėjimą ir pažymėjimas ( kodas 1114) su įrašu: gali dirbti su statybiniu keltuvu, suktuvu .

Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju