error code: 1001
Mokymo programos
Medžių, Krūmų Ir šakų Pjovėjo Apsaugos Zonose Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260062304
Kodas pagal ISCED: 23362
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Žemės ūkis, miškininkystė ir žuvininkystė
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 3 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Medžių, krūmųir šakų pjovėjo apsaugos zonose programos tikslas - parengti darbuotoją, mokantį kvalifikuotai ir saugiai pjauti medžius ir krūmus, genėti šakas motoriniu, pjūklu krūmapjove arba šakų genėtuvu. Visi minėti darbai yra dirbami apsaugos zonose, pvz.: elektros tinklų, ryšių linijų, kelių sanitarinės apsaugos zonose ir pan.
Ši mokymo programa parengta vietoje buvusios "Motorinio pjūklo operatoriaus" (valstybinis kodas 1524234) mokymo programos, vadovaujantis LR Vyriausybės 1994 12 14 nutarimu Nr. 1251 "Dėl potencialiai pavojingų įrenginių ir pavojingų darbų (gamybos procesų) sąrašo patvirtinimo' ir "Miško darbų saugos taisyklėmis" DTI-96 ir įvertinant Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus 1999 01 15 raštą Nr. 01-83 "Dėl darbuotojų mokymo" bei atsižvelgiant į naujus darbo rinkos profesinio mokymo programų reikalavimus.
Ji yra papildyta ir pritaikyta pavojingiems darbams pjaunant pavienius medžius, krūmus ir šakas bei atliekant medienos krovimo ir šalinimo darbus nemechanizuotai.
Mokytis gali ne jaunesni kaip 18 m. asmenys, pasitikrinę sveikatą bei turintys ne mažesnę kaip trečios kategorijos pagrindinės profesijos kvalifikaciją.
Mokymo trukmė - 3 savaitės (114 val.). Teorijos mokymui skirtos 34 val., praktiniam - 80 val. Teorijos mokymas vyksta mokymo procesui tinkamoje patalpoje, taikoma mokylinė pamokų ir pertraukų sistema. Praktinis besimokančiųjų mokymas organizuojamas įmonėjė, organizacijoje, kurioje yra įranga. Praktikos tikslas - išmokti įgytas teorijos žinias taikyti darbo vietoje, įgyti įgūdžių ir patirties pjaunant medžius, krūmus ir šakas.
Sėkmingai baigę šią mokymo programą, medžių, krūmų ir šakų pjovėjas apsaugos zonose gebės tinkamai ir saugiai pjauti medžius, krūmus ir šakas, eksploatuoti pjovimo įrenginius.
Pjovėjui išduodamas programos baigimo pažymėjimas (kodas 1114).

Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Respublikinis energetikų mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 21
Alytaus darbo rinkos mokymo centras Alytus Pulko g. 55
Šilutės žemės ūkio mokykla Šilutės r. Mokyklos g. 3, Pagrynių k., Šilutės sen.
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju