error code: 1001
Mokymo programos
Kilnojamųjų Kompresorių Mašinisto Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 261052505
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 6 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Vykdant įvarius statybos - remonto, kelių tiesimo ir remonto darbus, jų technologiniuose procesuose reikalingas suspaustas oras. Atliekant minėtus remonto darbus, kuriems reikalingas suspaustas oras, naudojami kilnojami oro kompresoriai, kurių pavara yra vidaus degimo varikliai, kaip ZIP - 55, DK - 9M ir kiti. Tačiau šiuo metu, vietoje vidaus degimo variklių, gali būti naudojami elektros varikliai arba įsigyjami nauji užsienietiški oro kompresoriai.
Čia pateikiama kilnojamųjų kompresorių mašinisto, su vidaus degimo varikliais, mokymo programa yra pirmojo lygio profesinio mokymo programa, ir tinka darbo rinkos profesinio mokymo įstaigose ir kitose mokymo institucijose.
Kilnojamųjų kompresorių mašinisto, su vidaus degimo varikliais, mokymo programa yra skirta asmenims, turintiems C1, C kategorijos transporto priemonės vairuotojo pažymėjimą, nes aptarnavimas tokių kilnojamų kompresorių su vidaus degimo varikliais yra specifinis. Mokymosi trukmė -6 savaitės. Gamybinis mokymas yra organizuojamas toje įmonėje, kuri turi kilnojamųjų kompresorių. Gamybiniam mokymui vadovauja instruktorius, kuris padeda besimokantiesiems geriau įsisavinti šių kompresorių paleidimo, valdymo ir aptarnavimo praktinius įgūdžius. Asmenims, turintiems aukštesnį bazinį išsilavinimą arba įgiję patirtį su kilnojamaisiais kompresoriais, mokymo trukmę mokymo institucija gali trumpinti.
Įgijęs kvalifikaciją, kilnojamųjų kompresorių mašinistas gali eksploatuoti ir techniškai prižiūrėti kompresorines stotis su vidaus degimo varikliais, atlikti pamaininį ir sezoninį kompresorinių įrenginių aptarnavimą.
Parengtas pagal šią programą kilnojamųjų kompresorių mašinistas gali įsidarbinti statybinėse organizacijose, kelių statybos firmose, vykdančiose statybos, kelių tiesimo ir remonto darbus.
Mokymo programa parengta Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centro. Po ekspertizės programa, atsižvelgiant į pateiktas ekspertų pastabas, pakoreguota Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos Mokymo programų skyriuje.


Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 53
Alytaus darbo rinkos mokymo centras Alytus Pulko g. 55
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju