error code: 1001
Mokymo programos
Skardininko-ventiliacijos Sistemų Detalių Gamintojo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 262052111
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 18 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Statant naujus pastatus ir atnaujinant esančius, įrengiant gyvenamas ir bendro naudojimo patalpas: kavines, restoranus, ofisus, reikalinga įrengti ventiliacijos sistemas, kurios patalpose palaikytų reikiamą temperatūrą ir kitus oro parametrus. Dėl to natūralu, kad darbo rinkoje pastoviai yra poreikis rengti ventiliacijos montavimo ir detalių gamybos specialistus.
Ši mokymo programa skirta rengti ventiliacijos detalių gamybos darbininkus, kurie galėtų gaminti ventiliacijos, oro kondicionavimo bei šilumos utilizavimo sistemų detales.
Mokymo programa numato teorinį ir praktinį skardininko - ventiliacijos sistemų detalių gamintojo mokymą. Teoriniam mokymui numatyta 138 val., praktiniam mokymui - 570 val. (apie 88% viso mokymuisi skirto laiko). Teoriniuose užsiėmimuose išmokoma braižybos pagrindų, supažindinama su inžinerinės grafikos pagrindais, skardininko darbuose naudojamomis medžiagomis, ventiliacijos detalių gamybos technologija, montavimo ypatumais ir darbų saugos reikalavimais.
Praktinių užsiėmimų, kurie vedami dirbtuvėse, metu formuojami ir lavinami šaltkalvystės bei skardininko darbų įgūdžiai. Suteikiama galimybė išmokti montuoti ventiliacijos sistemas, pritaikant pažangias įrangas ir naujas medžiagas.
Užsiėmimuose ugdomas savarankiškumas, priimant sprendimus gamyboje ir montuojant ventiliacijos sistemas objektuose
Baigę mokymo programą asmenys laiko kvalifikacijos egzaminą, kurio metu patikrinamos ir įvertinamos teorinės ir praktinės žinios.
Sėkmingai išlaikę kvalifikacijos egzaminą asmenys įgyja skardininko - ventiliacijos sistemų detalių gamintojo kvalifikaciją, ir jiems išduodamas nustatytos formos antro lygio profesinės kvalifikacijos pažymėjimas (lygmuo 2100).
Mokymo programą parengė Kauno statybininkų rengimo centro specialistai.
Pasidalink Facebook'e
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Kauno statybininkų rengimo centras Kaunas V. Krėvės pr. 114
Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Klaipėda Statybininkų pr. 39
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju