error code: 1001
Mokymo programos
Siuvimo įmonių Sukirpėjo-operatoriaus Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 262054226
Kodas pagal ISCED: 23354
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Gamyba ir perdirbimas
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 14 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Mokymo programa skirta sukirpėjų operatorių parengimui, sugebančių paruošti lekalus ir sukirpti ruošinius gaminiams siuvimo įmonėse.
Programa parengta asmenims, turintiems vidurinės mokyklos išsilavinimą. Numatoma mokymosi trukmė - 14 savaičių. Siuvimo įmonių sukirpėjo operatoriaus mokymo programą sudaro siuvamų gaminių klasifikacijos, siuvinių medžiagų, sukirpimo cecho įrangos, medžiagų normavimo, sukirpimo įrengimų, sukirpimo pagrindų, darbų saugos ir elektrosaugos, ekonominių žinių pagrindų, darbo teisės mokymo dalykai. Šių dalykų mokymasis sudaro apie 30% visos mokymosi apimties. Mokymo programoje didžiausias dėmesys skirtas praktiniam profesiniam mokymui, kuris sudaro apie 70% visos programos. Siuvimo įmonių sukirpėjo operatoriaus programa parengta atsižvelgiant į tai, kad būsimieji sukirpėjai operatoriai įgytų specialių sukirpimo pagrindų ir sukirpimo įrengimų dalyko žinių ir sugebėtų dirbti siuvimo pramonės srityje, kuri yra stambi industrijos šaka, tenkinanti buitinius ir estetinius žmogaus poreikius. Asmenys, įgiję šią profesiją gali tapti tikrais savo darbo meistrais.
Mokymas baigiamas kvalifikaciniu egzaminu, kurio metu besimokantieji vertinami už teorijos žinias ir profesinius darbo įgūdžius. Sėkmingai baigusiems suteikiama siuvimo įmonių sukirpėjo operatoriaus kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas kvalifikacijos pažymėjimas (kodas 2100).
Mokymo programą rengė Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro specialistai, įvertinant ekspertų pastabas, siūlymus ir vadovaujantis Bendraisiais darbo rinkos profesinio mokymo programų reikalavimais.

Pasidalink Facebook'e
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Vilnius Žirmūnų g. 143
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju