error code: 1001
Mokymo programos
Interjero Dažytojo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 262058224
Kodas pagal ISCED: 23358
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Architektūra ir statyba
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 24 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Mokymo programa skirta parengti interjero dažytojus, gebančius atlikti įvairius interjero dažymo, tapetavimo, dekoravimo darbus, dirbti aukštyje.
Siekiant šių tikslų būsimieji interjero dažytojai mokomi bendrųjų statybos darbų, psichologijos, interjero stiliaus, interjero apdailos projektavimo, gipso kartono montavimo, paviršių paruošimo dažymui, interjero dažymo, tapetavimo darbų, paviršių dekoravimo, pastolių įrengimo, saugaus darbo aukštyje.
Praktinis mokymas vyksta mokymo įstaigos mokomosiose dirbtuvėse ir statybos objektuose. Praktinio mokymo trukmė 18 savaičių. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami paviršių paruošimo dažymui, interjero dažymo, tapetavimo darbų, paviršių dekoravimo ir kt. gebėjimai.
Programa baigiama kvalifikacijos egzaminu. Baigusiajam suteikiama interjero dažytojo kvalifikacija. Be to, išduodamas nustatytos formos atestacijos pažymėjimas su įrašu, kad gali dirbti aukštyje.
Baigus interjero dažytojo mokymo programą galima tęsti mokymąsi pagal statybininko, dažytojo tobulinimo programas, o įgijus vidurinį išsilavinimą aukštojo mokslo statybos inžinerijos studijų krypties programas.
Interjero dažytojo mokymo programa skirta asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą ir ilgą laiką nedirbusiems ir iškritusiems iš darbo rinkos
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Interjero dažytojo kvalifikacija reikalinga norint dirbti interjero dažytoju.
Asmuo, įgijęs interjero dažytojo kvalifikaciją, turi:
1) gebėti parinkti bei komponuoti patalpų spalvinę gamą. valyti, plauti įvairius paviršius prieš glaistymo darbus, glaistyti, šlifuoti, gruntuoti paviršius, naudoti paviršių paruošimo įrankius bei elektrinius prietaisus, dažyti įvairiais vandeniniais ir nevandeniniais dažais rankiniu ir mechanizuotu būdu. tapetuoti įvairiais tapetais skirtingus paviršius, įvertinti atliktų darbų kokybę, šalinti defektus, dekoruoti interjerą elementariais puošybos būdais, apskaičiuoti atliktų darbų kiekius ir reikalingų medžiagų kiekius jiems atlikti, saugiai dirbti aukštyje, apibūdinti savęs pažinimo būdus ir metodus, juos taikyti.
2) žinoti darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, elektrosaugos, darbo higienos ir priešgaisrinių taisyklių reikalavimus, žinoti kaip formuoti pozityvias nuostatas į save ir aplinką, žinoti glaistų, dažų ir kitų medžiagų rūšis, skirtas įvairiems paviršiams pagal rišamąsias medžiagas ir paskirtį, dekoravimo įrankius.
- mokėti dirbti atsakingai, kruopščiai, savarankiškai, tinkamai organizuoti savo darbą, bendrauti su kolegomis ir darbų užsakovais.
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras Vilnius Laisvės pr. 53
Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Vilnius Žirmūnų g. 143
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju