error code: 1001
Mokymo programos
Naftos Produktų Operatoriaus Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 361052412
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 7 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Ši programa taikoma naftos produktų operatorių, dirbančių naftos perdirbimo ir giminingose įmonėse mokymui. Baigęs šią programą, operatorius turi minimalias žinias ir gali savarankiškai atlikti jam pavestas operacijas įsisavintame įrenginyje. Taip pat gali savarankiškai ir vadovaujant kvalifikuotiems operatoriams įsisavinti ir kitus nesudėtingus technologinius įrenginius, skirtus naftos produktų sandėliavimui, užpildymui-išpildymui, transportavimui vamzdynu ir prekinės produkcijos paruošimui.
Visi turintys šią kvalifikaciją gali dirbti aptarnaujant rezervuarų parkus ir kitus įrenginius kuriuose nėra technologinių procesų, o tik vykdomas naftos produktų transportavimas vamzdynais ar sandėliavimas, produktų išpylimas-užpylimas.
Savarankiškai atlikti įvairius darbus gali tik operatorius, kuriam suteikta teisė savarankiškai dirbti aptarnaujamame įrenginyje. Pakeitus darbo vietą ( perėjus dirbti į kita technologinį įrenginį), darbininkui turi būti skiriamas gamybinis mokymas pagal gamybinio mokymo programą, supažindinimui su technologiją, kurios pabaigoje darbuotojui skiriamas gamybinių įgūdžių patikrinimas.
Kurse pateiktos informacijos ir praktinių užduočių pakanka supažindinimui su veikiančiu įrenginiu ir naftos produktų fizikinėmis ir cheminėmis bei eksploatacinėmis savybėmis. Šiuo metu labai dažnai keičiasi reikalavimai prekinei produkcijai, didėja jos asortimentas, todėl kiekvienas naftos produktų operatorius turi daug dėmesio skirti naftos produktų kokybės rodikliams ir jų fizikinei bei eksploatacinei prasmei išsiaiškinti.
Būtina savarankiškai ar padedant kokybę analizuojantiems darbuotojams analizuoti statistinius kokybės kontrolės rezultatus ir numatyti kokie veiksmai atliekant produktų transportavimą, užpylimą ir pablogina jau pagamintų prekinių naftos produktų kokybę, siekiant išvengti broko darbe.
Mokytis naftos produktų operatoriaus specialybės gali ne jaunesni kaip 18 metų asmenys.

Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Respublikinis energetikų mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 21
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju