error code: 1001
Mokymo programos
Draudimo konsultanto mokymo programa
Valstybinis kodas: 362034302
Kodas pagal ISCED: 33334
Lygmuo ir/ar tipas:
Pagrindinis profesinis mokymas
Verslas ir administravimas
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 24 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Mokymo programa skirta rengti draudimo konsultantus, sugebančius orientuotis draudimų verslo srityje, išmanančius draudimo darbo organizavimą, suprantančius klientų psichologiją, mokančius pasiūlyti ir parduoti paslaugą.
Būsimieji draudimo konsultantai teorinių užsiėmimų metu mokomi draudiminės veiklos, draudimo rūšių ir draudimo sutrčių sudarymo, draudimo konsultanto darbo organizavimo, vadybos, marketingo, draudimo įmonės apskaitos, užsienio kalbos, teisės ir kitų dalykų.
Praktinis mokymas vyksta mokyklų verslo praktinio mokymoįmonėse, draudimo kompanijose. Mokomosios praktikos trukmė – 29 savaitės ir baigiamosios praktikos trukmė – 12 savaičių. Praktinio mokymo trukmė iš viso – 41 savaitė. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami draudimo konsultanto darbo organizavimo, draudimo paslaugų pristatymo ir pardavimo, draudimo sutarčių sudarymo, draudimo įmonės apskaitosir kiti gebėjimai.
Programa baigiama kvalifikacijos egzaminu. Baigusiajam suteikiama draudimo konsultanto kvalifikacija.
Baigus draudimo konsultanto mokymo programą mokymąsi galima tęsti pagal pagrindinio profesinio mokymo verslo ir administravimo srities, finansų, bankininkystės, draudimo posričio ar aukštojo mokslo vadybos ir verslo administravimo studijų krypties programas.
Draudimo konsultanto mokymo programa skirta asmenims, sulaukusiems 18 metų ir turintiems vidurinį išsilavinimą.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Draudimo konsultanto kvalifikacija reikalinga norint dirbti draudimo konsultantu.
Asmuo, įgijęs draudimo konsultanto kvalifikaciją, turi:
gebėti rinkti informaciją apie draudėjus ir ja naudotis, įvertinti draudžiamus objektus mokėti išaiškinti kiekvienos draudimo rūšies būtinumą ir naudą, gebėti sudaryti bet kurios rūšies draudimo sutartį, apskaičiuoti draudimo premijas, inkasuoti visų draudimo rūšių įmokas, ruošti atsiskaitymus su baro inspektoriais, taisyklingai kalbėti bei rašyti gimtąja ir bent viena užsienio kalba, dirbti kompiuteriuišmanyti teisės pagrindus, žinoti, kokia yra draudimo reikšmė, kokios yra jo rūšys, kaip skaičiuojama draudimo rizika, kas yra draudiminis įvykis, kokia civilinė atsakomybė tenka draudėjui ir draudžiamajam įvykus draudiminiam įvykiui, kokia draudimo kompensacijos apskaičiavimo ir išmokėjimo tvarka mokėti sąžiningai, atsakingai dirbti, korektiškai bendrauti ir bendradarbiauti, vadovaujantis draudimo konsultanto profesinės etikos reikalavimais.
Draudimo konsultanto kvalifikaciją galima įgyti darbo rinkos ar pagrindinio profesinio mokymo įstaigose, vykdančiose mokymą pagal draudimo konsultanto mokymo programą.
Norintiems siekti draudimo konsultanto kvalifikacijos reikia turėti vidurinį išsilavinimą.
Įgiję draudimo konsultanto kvalifikaciją, asmenys gali dirbti draudimo konsultanto darbą visų tipų draudimo įstaigose, taip pat pradėti savo verslą.
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Vilnius Žirmūnų g. 143
Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Vilnius Islandijos g. 3/18
Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija Klaipėda Šilutės pl. 2
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju