error code: 1001
Mokymo programos
Elektroninio Verslo Organizatoriaus Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 440034503
Kodas pagal ISCED: 42334
Lygmuo ir/ar tipas:
Pagrindinis profesinis mokymas
Verslas ir administravimas
Pakopa: Programos, skirtos asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą
Baigimo sertifikatas: Profesinio mokymo diplomas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA
Mokomasi bendrųjų (dorinio ugdymo, valstybinės kalbos kultūros ir specialybės kalbos, menų ir meninės raiškos, estetikos, kūno kultūros, civilinės saugos) ir specialybės (kompiuterių struktūros ir eksploatavimo, elektroninės komercijos, kompiuterių tinklų, programavimo pagrindų, telekomunikacijos, grafinio dizaino pagrindų, grafinių vaizdų kūrimo principų, įvairių terpių sistemų inžinerijos, multiterpės sistemos paskirties ir komponentų, virtualios erdvės sampratos, rinkodaros, planavimo, atsiskaitymų elektroniniame versle, elektroninės parduotuvės veiklos, logistikos, raštvedybos, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų) dalykų bei praktinių gebėjimų.

MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA
Bus mokomasi specialybės ir bendrųjų dalykų ir praktinių gebėjimų.

Mokomosios (37 savaičių trukmės), baigiamoji (15 savaičių trukmės) praktikos atliekamos mokyklos praktinio mokymo kabinetuose ir firmoje, elektroninio verslo ir šių paslaugų teikimo įmonėse.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

DARBO APRAŠYMAS
Elektroninio verslo organizatorius tvarko ir koordinuoja įmonės, įstaigos produkcijos platinimą, pardavimą elektroninių techninių priemonių/kompiuterių tinklo pagalba. Analizuoja ir sistemina įmonės, įstaigos informaciją, projektuoja informacines sistemas, tvarko duomenų bazes ir vietinius tinklus, administruoja interneto svetainę. Privalo žinoti kada, kur kompiuterių tinkle geriausia patalpinti informaciją apie įmonės, įstaigos gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas. Užmezga kontaktus tarp pirkėjų ir prekių, produkcijos bei paslaugų pardavėjų. Tvarko įmonės veiklos bei finansų apskaitą, prognozuoja veiklos plėtotę. Tiria rinkos poreikius, veda derybas su komerciniais partneriais, sudarinėja pirkimo-pardavimo sutartis. Privalo mokėti nustatyti paslaugos, ar prekės kainą, laiku ir tinkamoje vietoje pateikti prekę, paslaugą į rinką. Pagal poreikį sudarinėja kontraktus, sutartis, numato prekių pervežimo kaštus. Elektroninio verslo organizatorius daug dirba personaliniu kompiuteriu - tai gali turėti poveikį regėjimui bei laikysenai/stuburui. Dirba su kita biuro technika: telefaksu, kopijavimo aparatu, skeneriu. Tvarko ir rengia komercinius siūlymus ir užsakymus bei kita dokumentaciją, išsiunčia, priima bei rūšiuoja korespondenciją, kompiuterio pagalba apdoroja gautą informaciją. Bendrauja su partneriais iš užsienio, todėl reikia mokėti užsienio kalbą(as). Darbo dinamika kelia specifinius fizinius ir psichinius reikalavimus elektroninio verslo organizatoriaus profesijai.

PROFESINIAI GEBĖJIMAI
Sėkmingą elektroninio verslo organizatoriaus darbą lemia organizaciniai gebėjimai, informacinių technologijų išmanymas, puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, užsienio kalbos(ų) žinojimas. Labai svarbios yra tokios asmenybės savybės kaip organizuotumas ir atsakingumas, komunikabilumas, dalykiškumas, taip pat gera psichinė ir fizinė sveikatos būklė. Elektroninio verslo organizatoriaus darbas reikalauja verslumo, dėmesingumo, geros atminties, pakantumo sėdimam darbui ir kt. Elektroninio verslo organizatoriaus darbą sunku sėkmingai dirbti sulėtinto mąstymo ir reakcijos žmonėms, taip pat turintiems rimtų regos, judėjimo, klausos sutrikimų ir kt.

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS
Elektroninio verslo organizatoriaus profesija yra nauja ir perspektyvi. Prekyba elektroninio ryšio priemonių pagalba tampa vis populiaresne. Gerai parengtų, aukštos kvalifikacijos elektroninio verslo organizatorių poreikis turėtų didėti, nes nuo jų darbo kokybės priklauso prekybinės kampanijos sėkmė. Elektroninio verslo organizatoriaus profesija gimininga tokioms profesijoms kaip smulkaus verslo organizatorius, prekybos komersantas ir kt. Profesijos socialines garantijas nusako LR įstatymai.
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Kauno ryšininkų mokykla Kaunas Laisvės al. 33
Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Vilnius Kalvarijų g. 159
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju