error code: 1001
Mokymo programos
Informacinių Technologijų Sistemų Komersanto Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 440034504
Kodas pagal ISCED: 42334
Lygmuo ir/ar tipas:
Pagrindinis profesinis mokymas
Verslas ir administravimas
Pakopa: Programos, skirtos asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA
Mokomasi bendrųjų (valstybinės kalbos kultūros ir specialybės kalbos, estetikos, kūno kultūros) ir specialybės (kompiuterinės ir programinės įrangos diegimo ir priežiūros, kompiuterių tinklų administravimo, programavimo logikos bei programavimo technikos, telekomunikacijos pagrindų, informacijos ir telekomunikacijos sistemų formavimo, jų sujungimo ir testavimo, priežiūros bei eksploatavimo, elektroninio duomenų apdorojimo, duomenų bazių projektavimo, informacinių technologijų produktų rinkodaros pagrindų, elektroninės komercijos pagrindų, buhalterinės apskaitos ir finansų pagrindų, projektų planavimo, pristatymo ir realizavimo, įmonių vadybos, logistikos ir teisės pagrindų, klientų aptarnavimo ir paslaugų teikimo pagrindų, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų) dalykų bei praktinių gebėjimų.

Mokomosios (37 savaičių trukmės), baigiamoji (15 savaičių trukmės) praktikos atliekamos mokyklos praktinio mokymo kabinetuose ir firmoje, elektroninio verslo ir šių paslaugų teikimo įmonėse.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

DARBO APRAŠYMAS
Informacinių technologijų sistemų komersantas organizuoja ir koordinuoja informacinių technologijų sistemų (kompiuterių ir kitų ryšio, vaizdo ir garso pardavimo priemonių) reklamą ir pardavimą valstybinėje ar privačioje įmonėje arba steigia individualią verslo įmonę. Tiria rinką ( informacinių technologijų sistemų pasiūlą ir paklausą), konkurentų įmonių veiklą. Tyrimo duomenis panaudoja rinkodaros ar verslo sprendimams. Planuoja siūlomos produkcijos ir paslaugos reklamą. Racionaliai įrengia darbo vietas. Nustato prekės ar paslaugos kainą, laiku ir tinkamoje vietoje pateikia ją į rinką. Instaliuoja įvairią informacinių technologijų įrangą, prireikus nustato ir pašalina jos gedimus, modernizuoja programinę įrangą. Konsultuoja ir aptarnauja pirkėjus. Tvarko įmonės veiklos bei finansų apskaitą, prognozuoja veiklos plėtotę. Naudojasi kasos aparatu ir kita biuro technika, dirba kompiuteriu. Bendrauja su šalies bei užsienio tiekėjais, užsakovais, partneriais. Informacinių technologijų sistemų komersanto darbas yra įtemptas ir judrus. Gali tekti dirbti vakarais ir savaitgaliais, jei to reikalauja klientų interesai. Vidutinis informacinių technologijų sistemų komersanto atlyginimas - 900-1000 Lt.

ASMENINĖS SAVYBĖS
Sėkmingą informacinių technologijų sistemų komersanto veiklą lemis puikūs bendravimo įgūdžiai, lankstumas, iniciatyvumas ir organizaciniai gebėjimai. Taip pat svarbi sklandi kalba ir gera atmintis. Šį darbą sunku sėkmingai dirbti žmonėms, turintiems rimtų regos ir klausos sutrikimų.

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Profesinę mokyklą baigęs specialistas gali dirbti informacinių technologijų komersantu, prekybos vadybininko padėjėju. Profesinė kvalifikacija tobulinama darbo vietoje, įvairiuose kursuose, seminaruose. Gali tęsti studijas aukštojoje mokykloje.Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Vilnius Islandijos g. 3/18
Kauno statybininkų rengimo centras Kaunas V. Krėvės pr. 114
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju