error code: 1001
Mokymo programos
Informacinių Technologijų Sistemų Pardavėjo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 440034507
Kodas pagal ISCED: 42334
Lygmuo ir/ar tipas:
Pagrindinis profesinis mokymas
Verslas ir administravimas
Pakopa: Programos, skirtos asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Mokymo programa skirta parengti informacinių technologijų sistemų pardavėjus, gebančius organizuoti ir koordinuoti informacinių technologijų sistemų (kompiuterių ir kitų ryšio, vaizdo ir garso pardavimo priemonių) reklamą ir pardavimą valstybinėje ar privačioje įmonėje arba steigti individualią verslo įmonę.
Būsimieji informacinių technologijų sistemų pardavėjai teorinių užsiėmimų metu mokomi kompiuterinės ir programinės įrangos diegimo ir priežiūros, kompiuterių tinklų administravimo, programavimo logikos bei programavimo technikos, telekomunikacijos pagrindų, informacijos ir telekomunikacijos sistemų formavimo, jų sujungimo ir testavimo, priežiūros bei eksploatavimo, elektroninio duomenų apdorojimo, duomenų bazių projektavimo, informacinių technologijų produktų rinkodaros pagrindų, elektroninės komercijos pagrindų.
Praktinis mokymas vyksta mokyklų praktinio mokymo kabinetuose ir firmoje, elektroninio verslo ir šių paslaugų teikimo įmonėse. Praktinio mokymo trukmė - 47,5 savaitės. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami kompiuterių tinklų administravimo, programavimo, kompiuterinės ir programinės įrangos diegimo ir priežiūros ir kiti gebėjimai.
Programa baigiama kvalifikacijos egzaminu. Baigusiajam suteikiama informacinių technologijų sistemų pardavėjo kvalifikacija.
Baigus informacinių technologijų sistemų pardavėjo mokymo programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo verslo ir administravimo studijų krypties programas.
Informacinių technologijų sistemų pardavėjo mokymo programa skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Informacinių technologijų sistemų pardavėjo kvalifikacija reikalinga norint dirbti informacinių technologijų sistemų pardavėjo darbą.
Asmuo, įgijęs informacinių technologijų sistemų pardavėjo kvalifikaciją, turi:
- gebėti vertinti IT sistemų technologinę, ekonominę, teisinę verslo aplinką, parinkti paslaugų rinkinius atskiriems IT rinkos segmentams, užmegzti pirminį kontaktą su klientais, pristatyti galimam klientui IT įmonės paslaugas, išaiškinti klientui sutarties sudarymo bei lizingo sąlygas, parinkti IT produktą pagal kliento poreikius, sistemingai vykdyti turimus užsakymus, publikuoti IT įmonės paslaugas internete, konsultuoti klientą kompiuterio techninės ir programinės įrangos klausimais;
- žinoti IT ir IRT sistemas, kompiuterinę ir programinę įrangą, IRT galimybes, darbo saugos reikalavimus, komunikacinius ir vadybos pagrindus;
- mokėti atsakingai ir savarankiškai organizuoti savo darbą, mandagiai aptarnauti klientus, būti atidžiu, paslaugiu ir sąžiningu.
Informacinių technologijų sistemų pardavėjo kvalifikaciją galima įgyti pagrindinio profesinio mokymo įstaigose, vykdančiose mokymą pagal informacinių technologijų sistemų pardavėjo mokymo programą.
Norintiems siekti informacinių technologijų sistemų pardavėjo kvalifikacijos reikia turėti vidurinį išsilavinimą.
Neformaliuoju ar savaiminiu būdu išugdyti gebėjimai dirbti informacinių technologijų sistemų pardavėju nėra pripažįstami.
Įgiję informacinių technologijų sistemų pardavėjo kvalifikaciją asmenys gali dirbti informacinių technologijų pardavėju, prekybos vadybininko padėjėju verslo įmonėse, pradėti savo verslą.
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Vilnius Islandijos g. 3/18
Kauno statybininkų rengimo centras Kaunas V. Krėvės pr. 114
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju